Gizlilik Politikası

Netmery gizlilik politikası hem kullanıcılarımız adına hem de sitemiz arasındaki güven bağının korunması adına oldukça önemli bir kavramdır. Özellikle kullanıcı takipçilerimizin gizliliklerinin korunması için gizlilik politikası oldukça önemlidir. Gizlilik politikası internet ortamının vazgeçilmez ilkelerinden biridir. Gizlilik politikası kişilerim veri bilgilerinin korunması ve gizliliklerinin esas alınmasını için yasal olarak önemlidir.

Gizlilik politikası genellikle kullanıcıların veri gizliliklerinin korunmasını amaçlamaktadır. Buna göre sitemiz gizlilik politikası gereği paylaşımları sırasında sağladığı kullanıcı bilgileri, analiz sonuçları, rapor ve her türlü edindiği bilgi içeriğini korumakla hükümlüdür.

Gizlilik politikamız gereği veriler hiçbir koşulda üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Veri bilgileri gizlilik koruması altında olup herhangi bir kurum ya da kuruluşla bilgi paylaşımına açık değildir.

Netmery gizlilik politikası gereği gerek yöneticiler gerekse çalışanlar her durumda eşit olarak hizmet vermeyi ilke edinerek sorumluluğu üstüne almaktadır. Tarafsız olarak hizmet vermek gizlilik politikasının ilkelerindendir.

Netmery ailesi yayınları sırasında her türlü baskıdan uza olup, baskı odaklı davranışlar sergilemeden çalışmasını sürdürmektedir. Olası bir çıkar anlaşmazlığında kullanıcıların lehine olarak problemlere çözüm sağlamaktadır.

Tüm gizlilik politikası ilkeleri yasal düzenlemeler çerçevesinde sağlanmaktadır. Bu sebeple kullanıcılardan toplanan veriler hangi amaçla ve nasıl kullanılacağı açık olarak ifade edilmektedir. Kullanıcılarımız veri görüntüleme, bilgi güncellemesi yapabilme hakkına sahip oldukları gibi bilgilerinin kaldırılmasını da talep edebilmektedir. Netmery ailesi kişisel verilerin güvenliğinin ve diğer kurum, kuruluş ve kişilerin erişimini engellemekle mükelleftir ve her ne olursa olsun bu şekilde davranmakla istikrarını koruyacaktır.

Netmery yöneticisi ve çalışanları kullanıcı bilgilerini hiçbir şartla bir başka bir platforma taşıyamaz. Üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşamaz. Netmery sitesi kullanıcı verilerini üçüncü şahısların erişimini kesinlikle engellemektedir.

Bazı resmi kuruluşların talebi ile veriler yalnızca yasal düzenlemelerin izni çerçevesinde ilgili kuruluşa temin edilebilmektedir. Gizlilik politikasını ihlal eden yönetici ve çalışanları suç işlemiş saymakta ve yaptırım uygulatma hakkına sahiptir.

https://netmery.com/ isimli web sitesi tüm kişisel verilerin hukuk kurallarına uygun olarak korunması kapsamında 6698. Sayılı kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri ve kişisel verileri koruma kurulu kararlarına uygun olarak Avrupa Birliği veri koruma tüzüğü hükümlerine uyumlu olaraktan çalışmaktayız.

Kullanıcı olarak veri konusunda bilgilenmeniz son derece önemlidir. İşbu Gizlilik ve Çerez Politikasında olası değişiklikler mutlaka sayfamız üzerinden yayınlanacaktır. Gizlilik politikası koşullarını gözden geçirerek haklarınızı ve veri bilgi paylaşımındaki sınırları öğrenebilirsiniz. 

Gizlilik politika ilkeleri oldukça önemlidir. Bu yüzden gerek yöneticiler gerekse kullanıcılar özverili yaklaşım sergilemelidir. Yapmış olduğunuz yorumlar, ortam, çerez, gömülen içerikler her şey gizlilik politikası kapsamındadır. Bu yüzden gizlilik politikası doğru algılanıp uygulanmalıdır.

Verilerin kimlerle nasıl paylaşıldığı ve ne kadar süre ile hizmet sağlayıcısında tutulduğu gizlilik politikası kapsamında bilgilendirilmektedir. Herhangi bir teknik sorun olmadıkça veriler sınırsız sürede koruma altında muhafaza edilmektedir. Verileriniz asla ikinci bir kişi ile paylaşılmamaktadır. Veri koruması Türkiye’de bulunan güçlü alt yapılarla sağlanmaktadır. Bu sayede veriler güvenli bir ortamda muhafaza edilmektedir.

Başa dön tuşu