Left 4 Dead 2 Hileleri 2023

İlk öncelikle sizlere Left 4 Dead 2’yi tanıtmak istiyorum. Left 4 Dead 2,  birinci şahıs video oyunu. Valve Corporation ödüllü oyunu Left 4 Dead’in ardılıdır. 17 Kasım 2009’da Microsoft Windows  için ve Xbox 360 ABD’de, 20 Kasım’da ise Avrupa’da satışa sunulmuş olan oyun kitle tarafından çok talep görmüş ve kısa sürede popülerliğe erişmiştir.

Left 4 Dead’de de kullanılan Source Oyun motorunu kullanır. Önceli gibi Left 4 Dead 2, insanları zombiye çeviren bir salgının ortasındaki dört hayatta kalan kişinin zombilerle mücadelesini konu alır. Hayatta kalanlar, mücadele sonundaki kurtarma araçlarına gitmek için her bölümün sonundaki güvenli odalara, kontrol noktalarına, savaşarak ulaşmak zorundadır.

Left 4 Dead 2 Oynanışı

Oyun, yönetmeni denilen yapay zeka tarafından kontrol edilir; oyuncuların performansına ve ilerlemesine göre başarılı bir oyun olması adına level ağırlığı ayarlanır.

Left 4 Dead 2 için Lan’da oyun kurmak

Oyun kodlarını kullanabilmek için ilk olarak Developers Console’u aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için oyunun ana menüsünde “Options” bölümünün altında “Keyboard/Mouse” ayarlarına girin ve “Allow Developers Console” seçeneğini aktif hale getirin.

Consolu açtıktan sonra “Lan 1” komutunu girdikten sonra “map istenilenmap” şeklinde map ismini girdikten sonra enter ile oyunu başlatabilir ve lan’daki arkadaşlarınızın size lan üzerinden bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Left 4 Dead 2 Hileleri

Left 4 Dead 2 için hile sayesinde kolaylıkla silahlara erişebilir ve ölme riskini azaltabilirsin.Ölmemek için bu yolu tercih edebilir oyunun sonuna rahatlıkla ulaşabilirsin. Bu işlemi gerçekleştirmek oyunun kendi içerisinde bıraktığı kombinasyonlar sayesinde olmaktadır.Bu kombinasyonlar oyunda bazı bugları açıp kapatabilir ve oyun içerisinde ki düzeni değiştirebilir.

Kimi programlar alakası olmayan serilerden hile kodları üreterek sizlere sunduğu için hayal kırıklığına uğrayabilir, kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen casus yazılımların yer aldığı uygulamaları bilgisayarınıza indirebilir ve bilgilerinizin ele geçirilmesine neden olabilirsiniz.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için Left 4 Dead 2 oyuncularının en çok kullandığı programları indirmek size avantaj sağlayabilir.

Left 4 Dead 2 için Hile Var mı?

Left 4 Dead 2 oyunu zombi oyun tutkunları arasında en bilindik ve en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Bu oyunda ilerlemek zor olduğu için kendi içerisinde de hilesi bulunmaktadır. Eğer bu hileleri kullanmak istiyorsanız internette bununla alakalı arama yaptırıp bilgisayarınızda uygun programı kullanmanız veya doğru adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Left 4 Dead 2 için Hile Nasıl Yapılır?

Klavye kombinasyonlarıyla veya programlarla yapılan bu hilelerin kullanımı oldukça kolaydır. Oyun tarafından izin verilen bazı kombinasyonlar kullanılarak veya internetten indirilen chat programı ile gerçekleştirebilir ve bölümleri rahatlıkla geçebilirsin.

Bu chat programları oyun kendi dosyalarında kayıt dosyalarında ki kodlarla oynama yapmakta olup , algoritmaya müdahale etmektedir. Müdahale edilen algoritmada oyunda bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz.

Left 4 Dead 2 için Chat Programı Nedir?

Left 4 Dead 2 için Char yapmak için yapmanız gereken doğru ChatEngine programı kullanmak veya aynı algoritmalar ile sizlere chat kodları üreten programları ve uygulamaları kullanmak

İnternet sitelerinde sahte ve işe yaramayan chat kodları üreten algoritmalar yer aldığı için dikkat etmenizde fayda var.

İşe aramayan, arızalı veya doğru olmayan chat kodlarını çalışıyormuş gibi sizlere sunan sitelerden uzak durmanız size avantaj oluşturacaktır. Chat hilesi kullanarak üreteceğiniz kodlar sayesinde hem istediğiniz kadar cana, silaha ve mermiye sahip olacaksınız hem de bölümleri rahatlıkla geçebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu