Kullanım Şartları

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımız https://netmery.com/ kullanım şartlarını dikkatle okuması oldukça yarar sağlayacaktır. Hizmet şartlarının daha sağlıklı olabilmesi adına kullanım şartlarının gözden geçirilmesi son derece önemlidir.

Kullanım şartları sözleşmesini kullanıcıların erişiminin sağlanması için gereklidir. Ancak kullanım şartları kullanıcı tarafından kabul görmemesi kullanıcının erişim hakkını sonlandırması ile ilişkilendirilmektedir. İşbu sözleşme koşullarının kabul edilmesi ile birlikte kullanıcılar her daim siteye erişim sağlayabilmektedir.

Netmery kredi web sitesi, özel kişi tarafından yönetilmekte olup artık web sitesi olarak anılacaktır. Dolayısı ile web sitesine erişim kullanım koşulları belirtildikten ve kabul edildikten sonra sağlanacaktır. Kullanım koşullarında ki değişiklik tamamen web sitesine aittir.

Netmery kullanım koşullarını istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler neticesinde kullanıcıların siteye girişini sağlaması kullanım şartlarını kabul ettiği anlamına gelmektedir. Sitede meydana gelen kullanım değişiklikleri bu sayfamız içerisinde yer alacaktır. Netmery kullanım şartları gözden geçirmeniz kaliteli kullanım sağlamanız açısından faydalı olacaktır.

Özel Hayat

Netmery Web sitemizi ziyaret etmeniz ile birlikte veri paylaşımını kabul etmiş olursunuz.

Hizmet Kapsamı

Netmery kapsamında sunulan hizmetlerimiz yasalar çerçevesinde oluşmaktadır. Yapılan değişiklikler duyuru yapıldıktan sonra geçerli olacağını beyan ederiz.

Telif Hakkı

Netmery kod içerikleri dışında yayınlanan her metin orijinal içerik olup grafik, ses, logo ve resimlerin tüm hakları ile saklıdır. Dolayısı ile yazılı izin olmadan bu içeriklerin ayrı platformlarda paylaşılması, kopya edilmesi ve çoğaltılması kesinlikle yasak ve suç unsurudur.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Kullanıcıların web sitesinden kaynaklanan zararlardan dolayı sorumluluklarımız kast ve ağır ihmal kapsamında sınırlandırılmaktadır. Buna göre zarardan oluşan sorunlar talep edilmesi halinde tazminat ve makul hasarlar olarak sınırlandırılmıştır.

Gizlilik

Gizlilik hakkında her şey gizlilik politikamız bölümünde açıklanmıştır.

Lisans ve Erişim

Sitemizin ana sayfa görünümü ve tasarımı ve adresindeki tüm veriler, logolar, elektronik grafik içerikler her türlü cihaz tarafında rahatça okunabilmektedir. Teknik veriler, yazılım, materyal ve fikri ve sınai mülkiyet haklarının esas sahibi ve lisanslı olarak faaliyet göstermektedir.

Yasal olarak koruma altındadır. Bu yüzden kaynak gösterilmeden aslı kanıtlanmadan hiçbir kod ve yazılım değiştirilemez, kopya edilemez ve çoğaltılamaz. Lisansı tektir ve başka bir lisansa çevrilemez. Yeniden yayımlanamaz ve herhangi bir bilgisayara tekrar yükleme yapılamaz.

Netmery içeriği olan hiçbir şey kısmi olarak veya tamamen bir başka sitede yayımlanamaz.

Feragatname

Site içeriğinde bulunan içerikler aksi belirtilmediği takdirde internet ortamından alınmıştır ve halka açık olduğu varsayılmıştır. Telif hakkı ihlali unsuru olduğunda tamamen kasıtsız ve reklam amacı olmaksızın gerçekleştirilmiştir. Telif hakkı içeren içerikler kanıtlandığı takdirde tamamen kaldırılacaktır.

Siteye Link Verme Koşulları

Web sitemizde link verebilme koşulları da bulunmaktadır. Verilen linkle özel bir anlam taşımamalıdır. Ayrıca rakip bir site linki olmaması gerekir. Bununla birlikte verilen link esas siteye zarar verici nitelikte olmamalıdır.

Onaylanmayan Materyaller

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yayınlanan her içeriğin sorumluluğunu üstlenmiş olacaktır. Yapılan her yorum kişinin kendi görüşü olup sitenin sorumluluğunda değildir.

Mobil Ağdan Bağlanmak

Netmery mobil ağ bağlantılarından ücret talep etmemektedir. Ancak mobil ağlardaki data ücretleri tamamen mobil ağlardan kaynaklanmaktadır.

Başa dön tuşu