Knight Online Upgrade Hileleri ve Kodları 2023

Knight Online oyunu yapımcılığını MGame Corporation firmasının geliştiriciliğini ise Noah System firmasının üstlendiği tekli ya da çoklu oyunculu bir şekilde oynanan online oyunlardan birisini oluşturmaktadır. T

arafından geliştirilen çok oyunculu bir online oyundur. Oyun Dünyanın birbirinden farklı ülkelerinde oynanırken genellikle ücretsiz oyunlar arasında yer almasına karşın oynandığı ülkelerin bir bölümünde ücretli bir şekilde oynanabilmektedir.

Knight Online Nasıl Oynanır?

Knight online oyununun oynanması noktasında oyuncular ister bireysel olarak oynayabilmekte isterse arkadaşları veya diğer oyuncularla çoklu bir şekilde oynayabileceği iki modu bulunmaktadır. Knight Online oyunu oyuncularına birbirinden farklı 19 server sunmaktadır. Oyuncu oyunu oynamaya başlarken bu serverlerden birisini seçerek oyuna başlamaktadır.

Oyuncular Human veya Org ırklarından istediğini seçebildiği oyunda level sistemiyle ilerlenmektedir. Levelleri geçebilmek için oyuncuların canavarları kesmesi ve xp kazanarak bunları biriktirmesi gerekmektedir. 83levelin bulunduğu oyunda oyuncuların farklı levellerde oynayabildiği Andream, Base ve Cz şeklinde 3 sınıf bulunmaktadır.

Cz sınıfı oyuncuların her seviyede girebildikleri sınıf olurken Base sınıfı 69 level düzeyinde olunması gerekirken oyuncuların Adream sınıfına girişebilmesi için level 59 seviye düzeyinde olunması gerekmektedir. Oyun aynı zamanda oyuncularına dört farklı karakter sunmaktadır. Oyuncular gerekli olan tercihlerini yapmalarının ardından karşısına çıkan canavarları kesme yoluyla altın kazanabilirken eşyaları toplayarak da karakterlerinin güçlenmesini sağlayabilmektedir.

Knight Online Karakterleri

Knight online oyunu oyuncularına 4 farklı karakter sunmakta ve birbirinden farklı özelliği sunarken oyuncuların oyun keyfini artırmaktadır.

 • Asas: güçsüz şeklinde ifade edilmesine karşın şampiyon olarak kendisine yer bulmaktadır. Bu karakterler minör özelliğindeki manalarından belirli kısımlarını alarak can doldurabilmektedir. Aasas karakterinin sahip olduğu bu özellik oyunculara özellikle savaşlarda çok faydalı olmaktadır. Asaslar haritada yer alan uzak noktalara gideceklerinde kendilerini ve arkadaşlarını hızlandırmaktadır. Kullandıkları skiler sayesinde canavarların canlarını kolaylıkla azaltabilmektedir.
 • Mage: büyücülük karakterine sahip olan canavarı ifade etmektedir. Şehre ya da herhangi noktaya anında ışınlanabilmektedir.
 • Warrior: tank olarak da ifade edilebilecek olan bu karakter can sayısının fazlalığı sayesinde savaşlarda ön planda yer almakta ve takım arkadaşlarını korumaktadır. Özel canavarları keseceği zaman canavarların verecekleri zararları karşılamaktadır.
 • Priest: warrior ve mage karakterleri arasında yer almaktadır. Wariror gibi çok sayıda cana sahip olurken mage karakteri gibi büyü yapabilmektedir. Ancak bu karakterin tek başına oyunda oyun içerisinde yükselmesi zor olmaktadır.

Knight Online Upgrade Hilesi 2023

Knight online upgrade hilesi ilk olarak oyuna ilişkin hile apk dosyalarının indirilerek oyuna entegre edilmesiyle gerçekleştirilebilmektedir. Knight online oyununda oyuncuların upgrade hilesinde oyuncular aynı zamanda daha farklı yollar da izlenebilmektedir. Bu noktada oyuncular upgrade item seçeneğini tercih ederek ihtiyaç duydukları hileyi gerçekleştirebilmektedir.

Sonrasında karşılarına açılacak olan ekrandan istedikleri sembolü tercih ettikten sonra confirm seçeneğini tercih ederek upgrade işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bu nokta oyuncular diledikleri kadar upgrade işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Ancak bu noktada oyuncuların belirli bir seviyede durması gerekmektedir. Bunun nedeni ise oyuncuların aşırı dereceli olarak gerçekleştirecekleri upgrade işlemi gerçekleştirmeleri halinde seviyelerinin üzerinde ekipman ve gelişmişliğe sahip olmaları nedeniyle bu durum oyun tarafından fark edilebilmektedir

Knight Online G Hilesi 2023

Knight online oyununda oyuncular GB kasma hilesini birbirinden farklı birçok yolla gerçekleştirebilmektedir. Oyuncuların GB hilesi yapmak için başvuracakları ilk yol coins ve çöp itemlerden düşerek GB kasma olmaktadır. Eslantta çöp item düşerek GB kasılabilmektedir.

Bunun için oyuncuların 15 dakikanın üzerinde dolması halinde Premium olmasına gerek kalmaksızın 2m ortalamasında GB kasabilmektedir. Genie’yle de +8 çıkarma yoluyla kutu toplanması şartıyla +8 yakmalık itemler düşürülerek satılmaktadır. CZ’de oyuncular fosil itemlerinin satılmasıyla 10 – 15 GB internet kasılabilmektedir.

CZ Fosil oyuncuların zamana yayılarak ve sabredilerek rahatlıkla 30 günlük periyotlarda 15 GB internet kazanabilmektedir. Oyuncuların bunun için günlük olarak 3 – 4 saat ilgilenmesi yeterli olmaktadır. Hornet aracılığıyla süper GB kasabilmektedir. Bunun için genieyle oto kutulu köpekle 20 saatlik periyotta 100m + 400m ortalamasında upgrade kağıdı kasabilmektedir oyuncular.

Knight online oyununda GB hilesinde GB kasabilmek için Pazar yaparak kasabilmektedir. Oyuncular pazarda gerçekleştirecekleri alışveriş ve benzeri işlemlerle GB kazanabilirken kazanmış olduğu GB’ler aracılığıyla oyuncular birçok iteme sahip olabilmektedir.

Oyuncuların gerçekleştirebilecekleri GB kasma işlemi gerçekleştirebilmektedir. Bu noktada oyuncular achievement görevleri aracılığıyla birçok monsterstone ödülü kazanabilmekteyken kendileri de kasabilmektedir. Oyuncuların gerçekleştirebilecekleri GB kasma yöntemlerinden bir diğeri de oyuncular Tekbaşlarına Exp alarak kazanabilmektedir.

Oyuncuların monsterstonems kazanabilecekleri slotlar CZ Hopgoblin, CZ AoC, CZ Cardinal, CZ Treant ve Ancient slotu, Uruk Tron, CZ Stone Golem şeklinde olmaktadır. Knight online oyununda oyuncular şans oyunları aracılığıyla da GB kasabilmektedir. Blue Gem’le bir miktar GB ayıracak olan oyuncular daha sonra bir süre boyunca el satarak GB kazanabilmektedir. Oyuncular aynı zamanda scroll düşerek de GB kasabilmektedir.

Knight Online Farm Koxp Bot Hilesi 2023

Knight online oyununda gerçekleştirilecek olan koxp hilesi her karakter için birbirinden farklı şekilde seçenek sunulmaktadır. Knight online oyununda oyuncuların başvurabilecekleri ilk yol oyuncuların oyuna ilişkin hile apk dosyasını indirmek olmaktadır.

Oyuncular indirecekleri bu hile apk dosyaları sayesinde farm koxp bot hilesi başta olmak üzere ihtiyaç duyacakları hileleri gerçekleştirebilmektedir. Knight online oyununda oyuncuların farm koxp bot hilesi için başvurabilecekleri diğer yol ise oyuncuların oyun araç çubuğunu açarak başvurabilecekleri yol olmaktadır. Oyuncular açtıkları ekran üzerinden karşılarına gelen ekranda birtakım seçenekleri işaretlemeleri gerekmektedir. Bunlar;

 • Atak stili olarak; isme / ID göre atak tercih edilmektedir.
 • Atak stili bölümünde stilin belirlenmesinin ardından hız ve mesafe tercihi gerçekleştirilmektedir. R atak hızı olarak 1600 yazılırken mob seçim hızı olarak 0 yazılmaktadır. Seçim mesafesi olarak da yine 1600 yazılmaktadır.
 • Mob name / ID tercihinde; 5594, 5595, 5596, 5609, 5610 değerlerinin işaretlenmektedir.
 • Mob name kısmının altında yer alan ekle kutucuğunun yanındaki boşluğa Worm yazılmaktadır.
 • Orta kısımlarda yer alan tercihlere ise oto kutu seçeneği işaretlenmekte ve bu kutunun altında yer alan tercihin yanındaki boş kutucuğa 2000 değerinin yazılması gerekmektedir.
 • Orta kısımda bulunan tercih kutucuklarından bir diğerinde yer alan tercihlerde moba koş, merkeze dön, bot başlattığım koordinatı otomatik merkez al ve rasgele merkez al seçenekleri tercih edilmektedir. Yine bu alanda RM yarıçapı olarak 15 belirlenirken manuel merkez al seçeneğine sırasıyla 451 ve 1631 değerleri yazılmaktadır.
 • Ekranda yer alan son tercih kutucuğunda herhangi bir tercihte bulunulmamaktadır.
 • Gerçekleştirilen tercih işlemlerinin ardından ayarları kaydet kısmı tercih edilerek hile gerçekleştirilmektedir.

Knight Online Exp Hilesi 2023

Knight online oyununda oyuncular gerçekleştirmek istediği exp hilesini gerçekleştirebilmek için birbirinden farklı çeşitli yolları bulunmaktadır. Bu yollardan ilkini oyuna ilişkin hile apk dosyaları oluşturmaktadır. Bunun için oyuncular hile apk dosyasını kurarak oyunu oynayabilmektedir. Oyuncular gerçekleştirecekleri bu hilelerle exp hilesi başta olmak üzere diğer birçok hilelerde de kullanabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu