Spiral Roll Hileleri ve Modları 2023

Spiral Roll oyunu oyuncuların ellerindeki spatula benzeri bir nesne ile karşısına çıkan ahşap benzeri nesneleri oyarak rulolar oluşturmaktadır.

Bu süreçte söz konusu ahşaplar deniz içerisinde yer almakta ve kenar kısmında sahil görülmektedir. Oyuncular oluşturdukları bu rulolarla karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışmaktadır.

Oyuncuların karşılaştıkları engelleri aşamamaları halinde engele çarparak yenilerek seviye başına düşmektedir. Oyuncular belirli miktarda seviye ilerlemesi sonrası temalar değişmekte ve söz konusu değişiklikler belirli periyotlarla tekrarlanmaktadır. Oyuncu seviyesini ilerlettikçe birbirinden farklı ve daha zor engelle karşılaşmaktadır.

Bu nedenle de oyuncuların bitiş noktasında ulaşmak için çok dikkatli bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Spiral Roll oyunu Android işletim sistemine sahip olan cihazlara uygun olarak tasarlanmış olan ücretsiz oyunlar arasında yer almaktadır.

Spiral Roll oyunu Fransız bir yapım şirketi olan Voodoo firmasının yapımcılığında oyun severlere sunulmuş olan oyun birbirinden farklı renkli animasyonu içerisinde bulundurmaktadır. Oyun temelde oyuncunun elindeki spatula benzeri keskiyle ahşapları oyarak oluşturacağı rulolarla karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışmaktadır.

Spiral Roll Nasıl Oynanır?

Spiral Roll oyununda oyuncular diğer birçok video oyununda olduğu gibi kendilerini soyut bir alanda kendilerini bulmaktadır. Oyunun temel oynanma prensibi oyuncuların ellerindeki keski aracılığıyla önündeki keski aracılığıyla ahşapları oyarak rulo oluşturmakta ve bu rulolarla karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışmaktadır.

Oyuncular oyun içerisinde seviyesini ilerlettikçe birbirinden farklı çok daha zorlayıcı engelleri aşmaya çalışmaktadır. Oyuncuların oluşturacağı bu ruloların uzunluğu oyuncuların ahşapları kazma süreleriyle alakalı olmaktadır.

Spiral Roll oyununda oyuncuların rulo yapmaları için ahşap üzerine geldiğinde parmaklarıyla keskilerine basmaları ve rulo oluşturmaları gerekmektedir. Parmaklarını kaldırmaları halinde de rulo yapmamaktadır.

Bu noktada oyuncuların dikkat etmeleri gereken nokta zaman zaman ahşaplar üzerinde engellerle karşılaşmakta ve bu noktalarda parmaklarını kaldırarak engellere çarpmamaları ve rulo yapmayı durdurmaları gerekmektedir.Spiral Roll oyununda oyuncular ekranda kendilerine verilen bir spatula ile oyuna başlamaktadır.

Bir deniz içerisinde ilerleyerek karşısına çıkan uzun çubuklardan elindeki nesne aracılığıyla kazıma gerçekleştirerek kazıdıklarını bir rulo haline getirmektedir. Oyuncular bu süreçte aşamaları gerçekleştirirken aralarda ve bölüm sonlarında altınlar toplamaktadır.

Seviye sonlarına gelindiğinde oyuncular kırmızı halı şeklinde görünen alanda oluşturacağı ruloların seviye sonundaki birbirinden farklı sayıların yazılı olduğu noktalardan hangisine isabet ettiği doğrultusunda alacakları ödüllerde değişkenlik göstermektedir.

Ancak oyuncuların altın toplayabileceği alanlar bu noktalar olmamaktadır. Oyuncular seviyelerini ilerlettikçe karşılarına çok daha farklı altın kazanma yolu çıkmaktadır.  Oluşturdukları rulo sayesinde ise karşısına çıkan engelleri aşmaya çalışan oyuncuların en çok dikkat etmeleri gereken karşısına çıkan engellerin üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Oyuncunun karşısına çıkacak olan ilk engel ise tuğla yığınları olmaktadır.

Oyuncuların gerçekleştirdikleri rulolarla kendilerine yol açmaları gerekmektedir. İhtiyaç duydukları ruloları yapmamaları ve söz konusu tuğla kulelerine çarpmaları halinde bulundukları oyun seviyesinde ilerleyememekte ve tekrar bulundukları seviyenin başına dönmektedirler.

Oyuncuların karşısına çıkacak olan engellerin en önemlilerinden bir diğeri de ruloları yaptığı çubuklarda karşılarına çıkacak olan demir parçaları ya da metal testereler olmaktadır.

Oyuncular gerçekleştirdikleri rulolarda söz konusu demir parçalar ya da rulolarla karşılaşmaları halinde spatulalarını kaldırmaları ve bu alanların üzerinden gelmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde tıpkı tuğla kulelerinde olduğu gibi bu alanlara çarparak yenilmekte ve bulundukları seviyelerden tekrar başlamaları gerekmektedir.

Spiral Rolls oyununun oynanması sürecinde oyuncular her geçen seviyede birbirinden farklı zorluk ve altın kazanma seçeneğiyle karşılaşmaktadır. Oyuncular ilk seviyelerde seviye sonlarında karşılaştıkları renkli kutucuklar ile altın kazanma şansı elde etmektedir. Bu aşamada oyuncular ahşapların arasında yer alan renkli alanlardan altın kazanabildiği gibi oyuncuların oyunu oynarken altın kazanabilecekleri bir diğer yol ise basket potaları olmaktadır.

Oyunda oyuncuların aralarda karşısına çıkacak olan yatay ve dikey pozisyondaki basket potalarının içerisine geçirmeleriyle de altın kazanabilmektedir. Oyuncuların oyun içerisinde altın kazanabildikleri bir diğer nokta oyuncuların yıkmaları gereken bloklar noktasında olmaktadır.

Spiral Rolls oyuncularının oyunu oynarken dikkat etmeleri gereken noktalardan bir diğeri ise oyuncuların yıkmaları gereken bloklar olmaktadır.

Bunun nedeni ise seviye ilerledikçe oyuncuların karşısına ağaçlar çıkmakta ve oyuncuların gerçekleştirdikleri ruloları ağaçların dallarına çarpmasının önüne geçerek blokları yıkmaları gerekmektedir. Aksi takdirde gerçekleştirdikleri ruloların ağaçların dallarına çarpmaları halinde rulo yere düşmekte ve oyuncular bloklara çarpmaları nedeniyle yenilmektedir.

Spiral Roll Ücretsiz İndirme

Spiral Roll oyunu ücretsiz bir oyun olması nedeniyle oyuncuların internet arama motorları üzerinden gerçekleştirecekleri Spiral Roll ücretsiz indir şeklindeki aramalarla oyununun ücretsiz indirme linkine ulaşabilmektedir. Spiral Roll oyunu Android işlemcilerine uyumlu olarak üretilmiş olması nedeniyle Android cihazlar ve Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde kolaylıkla indirebilmektedir.

Oyunun mevcut olan sürümü 1.6 düzeyinde olurken ihtiyaç duyduğu Android işletim sistemi sürümü 4.4 ve üzerindeki sürümlere ilişkin olmaktadır. 45 M boyutuna sahip olan oyunu her ne kadar ücretsiz bir oyun olsa da oyun içerisinde oyun içi satın almalar bulunmaktadır.

Spiral Roll Apk Oyun İndirme

Spiral roll oyununun apk versiyonu bir diğer deyişle hileli versiyonları ifade etmektedir. Oyunların hileli versiyonunu ifade eden bu dosyalarını indirebilmek için oyuncuların tıpkı oyunların normal şekilde indirmelerde gerçekleştirecekleri aramalarda olduğu gibi internet arama motorları üzerinden gerçekleştirilecek olan aramalarla oyunun apk dosyasına ulaşarak indirebilmektedir.

Spirall Roll oyunundaki bu apk dosyalarının kurulumu çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.Spiral Roll oyununun hilli apk dosyasının sürümü 1.6 sürümüyle çıkış yapmış olmakla birlikte oyunun Android işletim sistemleri için ihtiyaç duyduğu Android sürümü 5.1 düzeyi ve sonrasında gerçekleştirilmiş olan sürümlerine ihtiyaç duymaktadır. Spiral Roll oyununda hileli apk dosyasının  boyutu ise genel olarak 72 MB düzeyinde olmaktadır.

Spiral Roll Hileleri 2023

Spiral Roll oyununda oyuncuların başvurduğu hileler diğer pek çok oyun oyuncusunda olduğu gibi oyun içerisinde daha hızlı ilerlemek amacıyla ya da oyun içerisinde birbirinden farklı amaçlarla ihtiyaç duyduğu para gereksinimini karşılamak amacıyla başvurmaktadır. Oyuncular başvurdukları hilelerle karşılarına çıkan engelleri yok edebildiği gibi aynı zamanda odun kazmak ve benzeri işlemler için de hilelere başvurmaktadır.

Spiral Roll oyununda oyuncular ihtiyaç duydukları hileleri toplu olarak apk dosyası olarak indirerek oyuna entegre edebildikleri gibi aynı zamanda oyuncular ihtiyaç duyduğu hileleri hile kodları şeklinde kendileri de oyun içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Spiral Roll oyunundaki hileler başta altın hilesi olmak üzere oyun içerisinde oyuncuların bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak gerçekleştirilen ancak oyun içerisinde normal şekilde ilerlemeksizin ek olarak gerçekleştirilen hamleleri ifade etmektedir. Oyun içerisinde oyuncuların genellikle para hilesine başvurmakta ve bu genellikle oyun içi satın almalardan kaynaklanmaktadır.

Spiral Roll Hile Nasıl Yapılır?

Spirall Roll oyununda hile gerçekleştirmek isteyen oyuncuların bu hileleri gerçekleştirebilmeleri için birbirinden farklı yolu bulunmaktadır. Spiral Roll oyununda hile yapmanın ilk yolu gerçekleştirilmek istenen hilelere ilişkin hile kodlarının girilmesiyle olmaktadır.

Ancak oyuncuların hilelerini gerçekleştirmeleri için oyunun hileli apk dosyasını indirmeleriyle olmaktadır. Oyuna ilişkin hileli apk dosyalarını indirmelerinin ardından dosyayı kurarak oyunu oynamaları hile için yeterli olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu