Clash Of Clans Altın, Elmas Hilesi ve Köy Düzenleri 2023

Clash of clans oyununda en sık kullanılan hilelerin başında yer almaktadır altın ve elmas hileleri. Clash of clans oyununda oyuncularının elmas veya altın hilesine başvurmalarının en önemli nedenlerinin başında oyunda kullanılan yeşil taşları sınırsız bir şekilde kullanmayı istemesine karşın oyun içi satın almaları istememelerinden kaynaklanmaktadır.

Elmas ve altın hilesinin kullanılması oyuncuların hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde hileli olan apk dosyasının indirilmesi sonrasında uygulamanın kurulmasıyla çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Böylelikle Clash of clans oyuncuları hileyi çok kolay bir şekilde kullanabilmektedir.

Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni

5. seviyedeki köy düzeninde oyuncuların dikkat etmesi gereken ilk nokta simetrik olarak belirlenecek olan köy düzeniyle çok sayıdaki saldırının önüne geçilmektedir. Söz konusu düzen ganimet ve köy binasının korunması için iddialı olan düzen olmaktadır.

Altın ve iksir üreticileri dışarıda bulunmasına karşın ganimetleri depoda olduğu takdirde rakipler bunları çok zor alabilmektedir. Ganimetleri korumaya yönelik ve köy binasının yıkılmasının zor olduğu sistem olmaktadır.

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni

6. seviyedeki düzene çok benzer bir düzen olsa da 5. Seviyenin bir seviye daha korunaklı ve düzenli hali olmaktadır.

Clash Of Clans 8. Seviye Köy Düzeni

Oyundaki 8. Seviye köy düzeni de ganimet ve köye ilişkin temel unsurların korunaklı olmasını temele alan bir düzeni oluşturmaktadır. Ganimetler başta olmak üzere köyün de korunaklı olmasını da temele almaktadır. Düzen aynı zamanda ganimetler gibi köy binasını da korumaya almaktadır.

Clash Of Clans Türk İsimleri

Clash of Clans oyunundaki Türkçe isimler;

 • Karanlık destan
 • Sonsuz, ölümsüz
 • Korku
 • Kainatın hakimi
 • Oyun mafyası
 • Özel kuvvetler
 • Hesap soran
 • Osmanlı
 • Bir Yunan tanrısı
 • Avcı kız
 • Mızrak
 • Güçlü birlik
 • Genç ekip
 • Tesadüf tanrıçası
 • İntikam

Clash Of Clans Hesap Silme

Oyuncunun hesabını silebilmesi için gerçekleştirmesi gereken ilk nokta oyunun kullanıcının cihazından silinmesiyle başlamaktadır. Sonrasında cihaz üzerinden ayarlar bölümüne gelinmektedir. Kullanıcılar son olarak genel ve sonra sıfırla seçeneğinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Gerçekleştirilen işlemin tamamlanması sonrasında cihaz kapanıp tekrar açılmaktadır. Oyuncular cihazlarının tekrar açılmasının ardından yeni bir hesapla giriş yapılmaktadır. Yeni hesapla giriş yapılmasına rağmen köy bulunduğuna ilişkin mesaj gelmesi halinde iptal edilerek onaylanmamaktadır.

Clash Of Clans Hesap Kurtarma

Oyuncular zaman zaman çeşitli nedenler doğrultusunda hesaplarıyla ilgili sorun yaşamaları nedeniyle oyunları ve hesaplarını kurtarmaları gerekmektedir. Bu durum birbirinden farklı gerekçeye dayanmaktadır. Oyuncuların hesaplarını ihtiyaç duymaları halinde kurtarabilmeleri için birtakım aşamaları takip etmeleriyle olmaktadır.

Oyuncuların hesaplarını ihtiyaç duydukları noktalarda hesaplarını kurtarabilmeleri için oyunu bir tek cihazdan oynamaya ve kullanıcılar Game Center veya Google Play gibi platformlardaki hesaplarına bağlı olduklarından emin olmaları gerekmektedir.

Oyuncuların oyunu farklı platformlardan oynamaları halinde aynı anda oynamaları halinde oyunlara olan erişimlerden bir veya daha fazlasını kaybedebilmektedir. Oyuncular aynı zamanda hesaplarının çalınması ve benzeri nedenlerle de hesaplarını kaybedebilmektedir.

Oyuncuların Google Play hesaplarına bağlanmaları ancak köylerini tekrar alamamaları halinde ilk olarak girmiş oldukları Google Play hesaplarının doğruluğundan emin olmaları gerekmektedir. Sonrasında oyun içi ayarlar kısmına gelerek kırmızı renkli olan Google Play seçeneğini tercih etmeleri gerekmektedir.

Bu noktada oyuncuların karşısına seviye köyün yanında oyuncuların kaybetmiş oldukları köylerine ilişkin bilgiler gelmektedir. Oyuncular burada gerekli onayları vererek köylerini seçmektedir.

Game Center üzerinden oyun oynamakta olan oyuncular hesaplarına doğru e-posta hesaplarına giriş yapmalarının ardından cihazlarının ayarlar kısmından Game Center bölümünden Apple ID bölümüne ilerlemektedir.

Oyuncuların bu alana girmeleri sonrasında kullanıcılar doğru köyü yüklemelerine yönelik mesaj alınmaktadır. Oyuncuların hesaplarının çalınması halinde beraberinde mail hesaplarının çalınmış olması nedeniyle bütün bu kurtarma sürecinden önce mail hesaplarını kurtarmaları gerekmektedir.

Clash Of Clans Hesap Kurma

Oyuncuların hesap açabilmesi için öncelikli olarak kullanıcıların bir adet mail adresine sahip olmaları gerekmektedir. Sonrasında cihazlar üzerinden ayarlar sekmesi aracılığıyla hesap ekle bölümüne gelmeleri gerekmektedir. Bu alandan hesap ekle bölümünden mail hesaplarını girerek sekronize seçeneğini tercih etmeleri gerekmektedir.

Bu noktada kullanıcıların dikkat etmeleri gereken nokta ise gmail hesaplarına giriş yağmalarının sonrasında Clash of clans oyununa ilişkin verilerin silinmesi gerekmektedir. Oyuncular verilerini sildikten sonra oyuna tekrar giriş yaparak oyunu oynayabilmektedir.

Clash Of Clans Bedava Hesap 2023

Çok geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanmakta olan oyun büyük bir oyuncu ve hayran kitlesine sahip olmasına karşın oyuna yeni başlayan oyuncular için oyun başlangıç aşamasında bulunan çarlarla zorlu bir hal almaktadır. Bu nedenle oyuncular bu aşamada başlamaktansa oyuncular daha ileri seviyelerden ve kurulu bir düzenden başlayabilmek için üst seviyedeki bedava oyunları tercih etmektedir.

Clash Of Clans Hesap Satın Alma

Oyun sever birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta olan Clash of Clans oyunu birbirinden farklı noktayı bir araya getirmektedir. Oyun her ne kadar oyuncular tarafından sevilse de oyuna yeni başlayan oyuncular için oyun zorlayıcı birçok noktayı bir araya getirmektedir.

Özellikle bu süreçte oyuna yeni oyuna başlayanlar için çok daha fazla zorlayıcı olmaktadır. Bu nedenle de oyuncular daha ileride oyal oyun hesaplarını satın alma yoluna gitmektedir.

Clash of clans oyununda satılık olan hesaplar söz konusu hesapların seviyeleri, özellikleri ve daha birçok özelliğine göre değişmektedir. Bu nedenle de oyun hesaplarının fiyatları çok geniş bir skalaya sahip olmaktadır.

Clash Of Clans Hesap Aktarma

Clash of Clans oyuncuları çeşitli nedenlerle oyun hesaplarını aktarmaları gerekmektedir. Clash of Clans oyununda oyuncuların gerçekleştirecekleri ilk aktarma işlemi İOS – İOS sistemleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Bu noktada oyunun Game Center hesabıyla ilişkilendirilmiş olması gerekmektedir. Ardından oyunun aktarılmak istendiği cihazdan Game Center hesabına giriş yapılması gerekmektedir. Son olarak oyun kolay bir şekilde başlatılmaktadır.

Oyundaki diğer bir aktarma işlemi Android – Android arasında gerçekleştirilmektedir. Bu noktada ise oyuncuların Google+ hesaplarının bulunması gerekmektedir. Oyuncular aktarma yapacakları cihazın ayarlar kısmından yeni kullanıcı olarak ekleme yapmalarının ardından oyunlarını çok kolay bir şekilde aktarabilmektedir.

Clash of Clans oyuncularının son olarak gerçekleştirecekleri hesap aktarma işlemi İOS – Android ya da Android – İOS arasında gerçekleştirilmektedir. Oyuncuların gerçekleştirecekleri ilk işlem her iki cihazda da oyunun yüklü olması gerekmektedir.

Sonrasında oyun içerisindeki ayarlar sekmesinden bir cihazı bağla tercihinin seçilmesiyle oyunun yükleneceği cihazdan da bir cihaz bağla seçeneği tercih edilmesi sonrası her iki cihaz arası aktarma işlemi gerçekleştirilmektedir.

33 Kişi Katıldı

 1. Clash of clans oyunu dünyanın en sevdiği bir oyunudur. Bende oynuyorum bb 8 . En sevdiğim oyun clash of clans…

 2. Daha yeni yaptım ve gelecekmiş bilmiyom ama lütfen gelsin abi gönderin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu