Bedava Valorant Skin ve VP Kodu Alma 2023

En çok oynanan ve hilesi merak edilen oyunlardan biri olan Valorant oyunu bir tür nişancı video oyunu olarak ifade edilir. Oyunda silah çeşitliliği, yüksek duyarlılığa sahip nişancılık ve kendine özgü yetenekleri bulunan ajanlar vardır.

Kullanıcı deneyiminin yüksek olduğu oyunda kendi içerisinde iki takım vardır ve beşer kişiden meydana gelir. Oyunun aslında saldıranlar savunuculara karşıdır ve mücadele yirmi dört tur sürer. Bu mücadeleler tur tabanlı olarak kazanılmaya çalışılır. Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Dünya çapında bir rekabet sunan bu oyunu başarılı şekilde tamamlayabilmek için bilgisayar donanımının iyi olması avantaj sağlayacaktır: Buna alternatif olarak ise valorant bedava hile oyuncuların ilgi gösterdikleri noktalar arasında yer alır.

Volarant Point Hilesi Nasıl Yapılır?

Volarant hile kullanımına geçmeden önce cihazda yapmak gereken bazı ayarlamalar vardır. İlk olarak oyun kurulur ve hileler açık kısmı aktif edilir. Bu sayede oyun açıldıktan sonra menü ve hileler kısmından bütün hileleri açık hale gelecektir. İkinci aşama satın alma kısmı olup buradan istenen yetenekler ve özellikler satın alınabilir. Böylece oyuncular her şeyi sınırsız olarak kullanma fırsatı elde edecektir.

Eğer sonraki aşamada oyunu duraklat seçeneği açılırsa oyunun süresi donacaktır. Bu durumda oyunu tekrar başlatmak gerekir. Hilelerin aktif edilmesi bu şekilde olup yapı itibariyle Riot Games oyunlarda hack, hile gibi durumlara izin verilmemektedir. Eğer bu tarz yollara başvuranlar tespit edilirse bu durumda süre sınırı olmadan ban yiyecektir.

Valorant İsim Nick Değiştirme

2020 yılının haziran ayında piyasaya sürülen Valorant oyunu aksiyon oyunu olup birinci şahıs nişancı türündedir. Piyasaya çıktığı günden bu yana büyük yankı uyandıran bu oyun League of Legends oyunun yapımcısı ile aynı olduğundan piyasaya çıkmadan önce iyi olacağı tahmin edilmekte idi.

Oyunu oynarken isim değiştirme yapılacağında ilk olarak riot hesabına giriş yapılmalıdır. Daha sonra ekrana gelen menüden ikinci sırada bulunan RIOT ID yazısına tıklanır ve oyuncuya ait olan rıot ıd ekrana gelir.

Bu bölümde ismin yanında yer alan kalem simgesine tıklanır ve düzenleme işlemine başlanır. Yeni riot ıd yazan bölümde değiştirilmek istenen yeni isim yazılır. Bu isim boşluklu bile olabilir.

Yazım işlemi bittikten sonra kutucuğun alt kısmında bulunan rastgele sekmesine tıklanır ve ardından gönder e basılır. Bunları yaptıktan sonra oyun içindeki isim değişmiş olacaktır.

Valorant Bedava Point Kodu

Online platformlardan kolaylıkla alınabilecek güncel Valorant bedava point kodu için özel olarak oluşturulmuş ücretli platformlar vardır. Fakat bunlar tarafından belirlenen fiyatlar oldukça yüksektir. Bu fiyatlar sürekli değişmekte olup tahmini rakamlar şu şekildedir:

POİNT FİYAT
300 valorants points 16 TL
600 valorants points 32 TL
1250 valorants points 64 TL
2500 valorants points 125 TL
4400 valorants points 216 TL
8400 valorants points 400 TL

Ücretli olanların haricinde bedava kodlar da vardır;

DVLI-O545Z1PR-TZB1
MCGY-MMBH-83XZ-GL0P
17X2-XBB7-XH0Y-4LEA
IRNY-V5K6-N0NJ-8D2A
STOB-H3Q6-4JB0-B3G9
4MWD-B3WM-WFBB-5OG9
V6RG-KTPV-I33Z-YSWT
TGFZ-NCBX-D3HV-WMMO

Bunlar arasında yukarıda görmüş olduğunuz gibi kodlar bulunur. Bu liste sürekli güncellenmekte olup internet sitelerinden sürekli takip edilebilir. Kod alındıktan sonra aktif hale getirmek için ilk olarak kod kopyalanır ve Valorant mağazasına giriş yapılır.

Ardından riot pin ve kodlar seçeneğine girilir. Önceden kopyalanmış olan kod ilgili alana yapıştırılarak Gönder butonuna basılır. Bunların ardından oyunda silahlar ve karakterler ile ilgili istenilen seçenek kullanılabilir hale gelecektir.

Valorant Bedava Skin Alma

Valorant oyununda bedava skin almak için uygulanacak birkaç yöntem mevcuttur. Bu amaçla direkt mağazadan satın alma yapılabilir, battle pass alınabilir ya da skinler puan olarak kazanılabilir. Bunun için oyun içi parasına sahip olmak gerekir. Skin almak için oyun açıldığında oyuncunun karşısına iki farklı yol çıkar ve bunlar tamamlandığında oyuncuya ödüller verilir.

Bunlar başlangıçta basit ödüller olur ve zamanla yükselir. Seviye 10’a gelindiğinde silahlar için skin açma izni verilir. Bu tür skinler çok memnun edici olmasa da oyunda değişiklik yapmaya yardımcı olacaktır. Verilen skinleri açabilmek için yaklaşık 625.000 tecrübe puanının bulunması gerekir. Bu puan en başta ulaşılması zor gibi görünebilir.

Bunun için günlük görevlerden ortalama 2000 puan kazanılır ve böylece haftada 28 000 puan kazanmak mümkün hale gelecektir. Ayrıca haftalık görevlerden 10 000 tecrübe puanı da alınabilir.

5 Kişi Katıldı

  1. Abi şöyle gönlünden ne koparsa ALLAH(C.C.)için biraz vp versen hayatımda hiç skinli silah kullanmadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu