Call Of Duty Mobile Bedava CP Hilesi 2023

Nişancı türü aksiyon oyunlarından biri olan Call Of Duty ilk olarak 2003 yılında piyasaya çıkmıştır. Uzun yıllardan bu yana oynanan ve yeni güncellemeleri bulunan oyunda mobile hile 2023 oyuncular tarafından merak edilir. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynanabilen oyun birinci şahıs nişancı oyunu olarak ifade edilir.

Yapılacak oyun hilesi ile birlikte kolay kurulum, hedef robotu, güvenilirlik, karakterlerin kilidi açabilme, çevrimiçi modlar, kök ihtiyacı olmama, COD sınırsız puan, otomatik yeniden yükleme özelliği gibi avantajlar elde edilebilir. Hile ile birlikte oyunlarda oyuncular ateş ederken silahlarını düşmana doğrulturlar. Bu en başta basit gibi dursa da sanıldığı kadar kolay değildir. Nokta doğruluğunu ayarlamak zor olacaktır.

Call Of Duty Mobile CP Hilesi

Oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan Call Of Duty Mobile CP hilesi App Store ve Google Play Store onaylı olduğundan tercih edilir. Yani oyunun hilesini alabilmek için uygulama mağazasını kullanmak gerekecektir. Bu sayede hile ile birlikte cihaza virüs ya da zararlı bir yazılım gelmemiş olacaktır.

Ancak hileyi direkt arayınca bulmak pek kolay değildir. Bunun için önce kontrolden geçilir ve sonra yönlendirme ile uygulama mağazasına gidilir. Bu amaçla ilk olarak internet sitesine Call Of Duty Mobile CP Hilesi yazılır ve açılan sayfada linke tıklanarak uygulama mağazası açılır. Yükle seçeneğine tıkladıktan sonra hile telefona indirilecektir.

Call Of Duty Mobile Bedava Hesap

İçi özelliklerle dolu bir şekilde kullanıma hazır olan Call Of Duty Mobile Bedava Hesaplar için isim ve şifre bilgilerine online olarak erişim mümkündür. Oyunlarda performansını daha iyi hale getirmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bu hesaplar oyunun her geçen gün biraz daha popüler hale gelmesini sağlar.

Ancak hesap bilgileri girildiğinde şifre ve diğer bilgilerin daha önce başkası tarafından alınmamış olması gerekir. Bu nedenle güncel olan hesaplar tercih edilmelidir. Son güncellemelere göre alınabilecek hesaplar şu şekildedir:

KULLANICI ADIŞİFRE
mr_ycg@hotmail.com9usxma9qb
poptarts112002@yahoo.comlollipop5863
pendulum117@hotmail.comeminem2117
xcammelx@gmail.comsiliping98
yoyoandchuck@hotmail.comdraven1101
ronaldraelundquist@gmail.comdrag0n5-2005
needlec@marlab.ac.uk97gairn.22
ngking@hotmail.coms8245928
jbrand2002uk@hotmail.comdec19832k
mariellajezo@exemail.comhello123sre
omarahmedshalabi2@hotmail.com64lohabbb-143

Call Of Duty Mobile En İyi Silahlar

Call of Duty oyununda kullanılan silahlar kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bunlar arasında küçük makineli tüfekler, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler, hafif makineli tüfekler gibi türler vardır. En iyi hafif makineli tüfekler kategorisinde pek çok oyuncunun beğendiği seçenek chopper olacaktır.

Hem atış hızı hem de hassasiyeti bu tüfeği daha fazla tercih edilir hale getirir. En iyi pompalı tüfekler ise Eko. KRM – 262 ideal tüfeklerden biri olarak ifade edilir. En iyi keskin nişancı tüfeğinde ise en çok tercih edilen model NA- 45 tüfeğidir. Nişan hassasiyeti yüksek olan bu tüfek özelikle uzun mesafede kullanmak için son derece uygundur.

Call Of Duty Mobile Emülatör

En iyi ve en hızlı android emülatörü bluestacks 5 olarak ifade edilir. Diğer emülatörlere kıyasla daha hızlı olarak ifade edilen bu emülatör kendi internet sitesinde indirilebilir. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlandıktan sonra kullanıma geçilebilir. Çok sayıda bilgisayar ile uyumlu olan Bluestacks harika bir oyun deneyimi sunar.

Ancak bunun için kurulum öncesinde sistem gereksinimlerine göz atmakta fayda vardır. Daha az Ram kullanımı, gelişmiş veri güvenliği, pratik çoklu görev ve daha hızlı kurulum gibi özelliklere sahip olan bu emülatör gelişmiş performansa sahip olmasıyla bilir. Bunların yanında çok daha fazla özelliği bulunan Bluestacks için online olarak kurulum süreci tamamlanabilir.

Call Of Duty Mobile En İyi Karakterler

Oyunu daha yüksek performanslı oynayabilmek için Call Of Duty Mobile En İyi Karakterler hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Oyun içerisinde karakterler sınıflara göre ayrılır. Bu sınıflar içerisinde sıhhiyeci, gözcü, muhafız, Ninja, tamirci ve hava sınıfları vardır. Bu sınıflara genel olarak bakıldığında öne çıkan karakterler ise Ghost, Alex Mason, Caprain Price, Soap MacTavish, Lev Kravchenko, David Mason olacaktır.

Call Of Duty Mobile Apk İndirme

Dereceli oyun modları bulunan Call Of Duty oyunu mobile özel optimize edilmiş savaş sistemine sahiptir. Oyunculara eğlenceli bir savaş deneyimi yaşatan oyun için sürüm 1.0.8, boyut 1.4 GB ve gereken android sürümü 4.0.3 ve sonrası olarak ifade edilir. Bu özelikleri içeren Call Of Duty Mobile apk indir seçeneğine pek çok internet sitesinden erişim mümkündür.

Hem dünyada hem de ülkemizde son derece popüler hale gelen bu oyun iOS, Android ve PC Emülatör üzerinden oyuncularn kullanımına açıktır. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren FPS oyunu severler tarafından yoğun talep görmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu