WhatsApp Mizah Sticker Paketi 2023

WhatsApp, 2 milyar kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan iletişim platformudur. Android ve İOS kullanıcılarının kolayca erişebildiği  WhatsApp, Sticker paketleri ile çok daha eğlenceli bir uygulama haline geldi. Kullanıcıların kendilerini ifade etmelerini sağlayan Sticker Paketleri, WhatsApp sohbetlerine renk katıyor.

WhatsApp kullanıcılarının oldukça dikkatini çeken Stickerlar, en çok kullanılan eğlence paketlerinin arasında yer alıyor. WhatsApp kitlesinin severek kullandığı Sticker paketleri sayesinde kullanıcılar hem kendilerini hem de sevdiklerini eğlendiriyor. Duyguların en eğlenceli hali olan Stickerlar birçok kategori ve seçenekle yüzleri güldürüyor.

WhatsApp mizah Sticker paketi 2023 başlığı altında, kullanıcıların Sticker paket kullanımları incelendik. Hangi uygulamaların kullanıldığı, Sticker işlemleri ve Sticker paylaşımı yapan gruplar başta olmak üzere merak edilen birçok konu belirledik. WhatsApp Mizah Sticker Paketleri hakkında merak edilen soruları sizler için araştırdık ve bu soruların cevaplarını sizler için kaleme aldık.

WhatsApp Sticker İndirme Uygulamaları 2023

Android ve İOS için profesyonel WhatsApp Sticker uygulamaları mevcuttur. Bu uygulamaların büyük bir çoğunluğu, kullanıcılarına ücretsiz hizmet sunar.

Uygulamalar

WhatsApp Sticker Yapma Uygulaması Güncel

WhatsApp uygulamasına eklenen en eğlenceli özelliklerden biri Sticker yapmadır. Sticker yapma uygulaması ile kullanıcılar, kişisel resimlerini kırparak kendi Sticker’larını yapabilirler. En popüler olan Sticker yapma uygulaması Sticker Maker uygulamasıdır.  Sticker yapmak için izlenmesi gereken adımlar vardır. Bu adımlar;

 • Android veya İOS için indirme mağazasına gidilip “ Sticker Maker for WhatsApp ” uygulaması indirilir.
 • İndirilen uygulamada “ Create a new stickerpack ” sekmesine giriş yapılır.
 • Açılan sekmede Sticker paketi ismi gelir. İstenilen isim yazılır ve create butonuna tıklanır.
 • Yapılmak istenen Sticker için kapak fotoğrafı belirlenir.
 • Seçilen resim üzerinde kırpma işlemleri yapılır.
 • İşlemler tamamladıktan sonra “Yes, Save Sticker” butonuna basılır.

WhatsApp Sticker’ı Veren Gruplar 2023

WhatsApp Sticker’ı veren birçok WhatsApp grubu bulunuyor. Bu gruplarda eğlenceli Sticker paylaşımları bulunuyor. Sticker paylaşılan grupların hiçbir maddi çıkarı yoktur. Gruplar içerisinde paylaşılan Stickerlar kolayca indirilebilir.Tamamen eğlence içerikli ve amaçlı olan bu gruplar;

Bu gruplara giriş yapan kullanıcılar, istedikleri zaman çıkış yapabilirler. Gruplardan memnun kalan kullanıcılar, arkadaşlarını gruba davet edebilir ve kaliteli zaman geçirebilirler.

WhatsApp Türk Stickerları 2023

Kullanıcıların, Google Play mağazasından ulaşabileceği Türkçe Sticker uygulaması mevcuttur. Bu uygulama sayesinde Türkçe Stickerlar’a erişim sağlanıyor. Çeşitli kategorilerde yapılmış yüzlerce Türk Stickerlara ulaşabilmek için uygulamayı indirmek yeterlidir.

WhatsApp İOS Sticker İndirme Adresleri

WhatsApp İOS  Sticker  indirmek için birçok ücretsiz uygulama mevcuttur. Bu uygulamaları kullanarak, çeşitli kategorilerde yüzlerce Sticker’a ulaşılabilir. Kullanıcılar, indirdikleri uygulamalar sayesinde kendi Stickerlarını oluşturabilirler. WhatsApp İOS Sticker İndirme Adresleri;

WhatsApp Sticker Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

İndirilen Stickerları silmek isteyen kullanıcılar, silme işlemini WhatsApp üzerinden yapmalıdır. Silme işlemi Sticker uygulaması üzerinden yapılamaz. WhatsApp Sticker silme işlemi adımları;

 • WhatsApp uygulamasına giriş yapılır.
 • Giriş yapıldıktan sonra herhangi bir sohbete girilir.
 • Klavyeden “ Sticker ” iconuna tıklanır.
 • Sık kullanılanlar butonunun yanında bulunan paketlerin sağında ki “ + ” işaretine tıklanır ve “ Stickerlarım” kategorisine girilir.
 • Sayfanın sağ üst tarafında bulunan “Düzenle” seçeneğinden istenilen Sticker’ı silme işlemi gerçekleştirilir.
 • Silme işlemi geri alınamaz.

WhatsApp Sticker İndirme Hatası

WhatsApp Stickerları bazı sürümler için uyumlu olamayabiliyor. İndirilen Stickerlar, güncellenmemiş WhatsApp uygulamalarında hata verebiliyor. WhatsApp Sticker indirme hatasının çözümü, WhatsApp uygulamasını güncellemektir. WhatsApp uygulamasını güncelleme adımları;

 • Cihaza uygun olan uygulama indirme mağazasına giriş yapılır.
 • “Yüklü Uygulamalarım” seçeneğine tıklanır.
 • Açılan sayfada WhatsApp uygulaması bulunur ve “ Güncelle ” butonuna tıklanarak işlem tamamlanır.

WhatsApp uygulaması güncellendikten sonra da indirme hatası alınabilir. Kullanıcılar bu durumda, indirmiş oldukları Sticker’ı silip tekrar yüklemeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu