Game Of Thrones Beyond The Wall Cheats Hilesi 2023

Game Of Thrones Beyond The Wall Cheats Hilesi

Game of Thrones Beyond the Wall oyunu yine aynı isimli Game of Thrones dizisinden uyarlanmış olan ve yine dizinin orijinal hikayesini benimseyen strateji oyunu olarak kendisine yer bulmaktadır.

Oyun dizisinde de yer alan Jon Snow, Melisandre ve Daenerys Targaryens ve benzeri olan olağanüstü karakterlere yer verilmektedir. Oyuncular oyuna dahil oldukları andan itibaren lordların en üstteki komutanı olarak kontrol edecekleri yedi tane imparatorluk arasında bulunacak ve vazifeleri yerine getirmektedir.

Oyun üst düzey kalitedeki grafiklerinin yanı sıra kurgusuyla da oyuncuların büyük ilgisiyle oynayacağı bir oyun olmaktadır. Oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulan oyun birbirinden ilginç efektleriyle ilgiyi üstüne çekmektedir.

Games of Thrones Beyond the Wall oyununda oyuncuları en çok etkileyen noktalardan birisi de oyunun bir tür hikaye bütünlüğünün olmasından kaynaklanmaktadır. Dizisiyle aynı konuyu ve hikaye bütünlüğünü koruyan oyun diziyi ve strateji oyunu severlerin ilgisini çekmektedir.

Game of Thrones Beyond the Wall Nasıl Hesap Oluşturulur?

Game of Thrones Beyond the Wall oyununda oyuncuların oyunu oynayabilmeleri için öncelikle oyuna ilişkin hesaplarının bulunması gerekmektedir. Bu nedenle de oyunu indirmeleri sonrasında oyuna giriş yapmaları sonrasında sağ üst kısımda yer alan ayarlar işaretine tıklanmasının ardından switch account seçeneğiyle oyuncular oyunlarını kendi hesaplarına kaydetmiş ve hesaplarını açmış olmaktadır.

Game of Thrones Beyond the Wall Hasap Satın Alma

Game of Thrones Beyond the Wall oyununda da diğer birçok oyunda olduğu gibi oyuncular hesap satın almak isteyebilmektedir. Bu durumun nedeni ise oyuncuların daha güçlü, ileri seviyeli oyun hesapları elde etme isteği başta olmak üzere birçok neden bulunmaktadır. Oyuncunlar birbirinden farklı nedenle oyun hesabı satın alabilmektedir.

Game of Thrones Beyond the Wall oyunu başta olmak üzere diğer pek çok oyuna ilişkin oyun hesaplarının satıldığı platformlar bulunmakta ve oyuncular bu platformlar aracılığıyla oyun hesabı satın alabilmektedir. Game of Thrones Beyond the Wall oyununda oyun hesabı fiyatını belirleyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Oyun hesaplarının fiyatları oyunların seviyesi oyun içi ekipmanlar para miktarı ve karakter durumları gibi belirleyicilere göre oyun hesapları çok geniş fiyat değerlerine sahip olmaktadır.

Game of Thrones Beyond the Wall Kurtarma Nasıl Yapılır?

Oyuncular çeşitli nedenlerle hesaplarını kaybedebilmekte ancak bunun için birçok seçenek bulunsa da sıklıkla başvurabilecekleri yol şifremi unuttum seçeneği üzerinden gerekli olan komutları takip ederek gerekli olan sıfırlama işlemini gerçekleştirebilmektedir. Oyuncular hesaplarını kurtarabilmek için aynı zamanda oyunun müşteri hizmetleriyle de iletişime geçerek de hesaplarını da kurtarabilmektedir.

Game of Thrones Beyond the Wall Hileleri 2023

Oyun sever birçok oyuncu zaman zaman çeşitli hilelere başvurmaktadır. Oyuncuların hilelere başvurmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Kimi zaman karşısına çıkan görevlerin üstesinden gelmekken kimi zamanda daha çok para ve ekipman sahibi olmak yer almaktadır. Bu nedenle de çeşitli hilelere başvuran oyuncular bu hileleri oyun içerisinde kod girerek gerçekleştirebildikleri gibi hile apk dosyalarını indirerek oyuna entegre ederek hileli oynayabilmektedir.

Söz konusu hile apk dosyalarını oyuncular bilgisayarlarına indirebildikleri gibi Android cihazlarına GOT APK+ DATA şeklindeki dosyalarını indirerek hileyi kullanabilmektedir. Oyuncular hile apk dosyasını indirerek kurması sonrasına oyunu hileli bir şekilde oynayabilmektedir. Oyun içerisindeki hileler birbirinden farklı ve oyuncuların taleplerine göre değişkenlik göstermektedir.

Game of Thrones Beyond the Wall Cheats Hilesi Nasıl Yapılır?

Game of Thrones Beyond the Wall oyununda oyuncular birbirinden farklı hilelere başvurmasına karşın söz konusu hileler çeşitlilik göstermektedir. Ancak oyuncuların sıklıkla başvurduğu hilelerin başında cheats hilesi yer almaktadır.

Cheats hilesi için oyuncuların başvurabileceği birçok yol bulunsa da en sık başvurulan yolların başında oyuncuların hile kodlarını yazması ya da oyuna ilişkin hile apk dosyalarını indirerek oyunu bu şekilde oynamaları yer almaktadır.

Arkadaşa Oyun Daveti Gönderme

Game of Thrones Beyonds the Wall Cheats oyununda oyuncular arkadaşlarına oyun daveti göndererek oyunu arkadaşlarıyla oynayabilmektedir. Oyuncuların arkadaşlarını davet edebilmeleri için ilk olarak eğitim kısmını tamamlamaları gerekmektedir. Sonrasında eğitimlerini tamamlamalarının ardından oyun ekranında yer alan teçhizat sembolüne tıklanmasının ardından ayarlar bölümü açılmaktadır.

Açılan bu bölümde oyuncuların karşısına çıkan arkadaşlarını davet et sekmesi tıklanmaktadır. Oyuncular karşılarına çıkan ekranda yer alan kodu kopyalamalarının ardından kendi krallığına katılmasını istediği arkadaşıyla paylaşmaktadır. Bu süreçte oyuncuların yaratmış olduğu her kod yalnızca bir arkadaş davet etmek için kullanılabilmektedir.

Arkadaş Daveti Kabul Etme

Game of Thrones Beyonds the Wall oyununda kendisine davet kodu gönderilen oyuncunun kodu kabul etmesi için davet göndermede olduğu gibi ilk olarak eğitimi tamamlaması gerekmektedir. Sonrasında teçhizat ve ayarlar kısmına ilerlenmektedir. Açılan ayarlar kısmında arkadaş kodu kullan kısmı tercih edilmektedir.

Oyuncular arkadaş davetlerini kabul etme süreçlerinde dikkat etmeleri gereken nokta davet edildikleri krallıkta yeni hesapla oyuna başlayacakları olmaktadır. Oyuncuların ilerlemeleri, satın almış oldukları oyuncularla birlikte davet edildiği oyuncunun oyununa taşınmamaktadır.

Bu süreçte mevcut hesaplarıyla oynamak istemeleri halinde daveti kabul etmenin öncesinde hesaplarını Facebook ya da Game Center hesaplarına bağlamaları gerekmektedir. Bunun için oyuncuların avatar resimlerine tıklayarak ayarlar bölümünden hesap kısmını tercih etmeleri gerekmektedir. Böylelikle bu alandan hesaplarını bağlayabilmektedirler.

Oyuncuların bağlı olan oyun hesaplarını kesmeleri söz konusu olmasa da birin üzerinde oyun hesabına sahip olabilmektedir. Oyuncular kendi hesaplarını saklayarak arkadaşlarıyla farklı bir hesapla oynamak istemeleri halinde oyunları facebook ve Game Center gibi farklı alanlara kaydederek oynayabilmektedir.

Oyuncuların dikkat etmeleri gereken nokta ise henüz Google Play’de oyun hesabı bağlama özelliğinin bulunmamasıdır. Oyuncuların hesaplarını bağlamayla ilgili sorun yaşamaları halinde oyunun müşteri hizmetleriyle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Oyuncuların bağlamış oldukları hesaplarını geri yükleyebilmek için takip etmeleri gereken aşamalar ise;

  • İlk olarak lordlarının profil resmine tıklamaları gerekmektedir.
  • Açılan sayfada sol alt kısımda yer alan teçhizat simgesini tercih etmeleri gerekmektedir.
  • Oyuncunun karşısına çıkan sayfadan diğer seçenek kısmının sol tarafında yer alan hesap değiştir seçeneğini tercih etmektedir.
  • Bu süreçte oyuncuların hesaplarını bağlarken seçmiş oldukları seçeneği tercih etmeleri gerekmektedir.
  • Açılan sayfadan kurtarılan hesapları karşılarına çıkmaktadır.
  • Gelecek bölümden tamamın işaretlenmesiyle oyun yeniden yüklenmektedir.

Bir Kişi Katıldı

  1. Sword of chaos icin elmas be gold hilesi nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu