Zula Hile Kodları 2023

MadByte Games firmasının geliştirdiği oyun en temelde 2 düşman grubun yer aldığı ve birbirleriyle hiç alakası bulunmayan 16 karakterin yer aldığı bir oyun olmaktadır. Zula ve Gladyo ismindeki her iki takım bulunsa da Zula istihbaratçı ve vatan sever askerlerden oluşurken Gladyo paralı askerlerden oluşmaktadır. Oyun içerisindeki haritalar Türkiye’ye ilişkin farklı noktaları bir araya getirmektedir. Oyun Türkiye’deki birçok kendisine özgü özel mekanı almaktadır.

Zula Nasıl Oynanır?

Oyunculara sunulmuş olan çeşitli modlara göre oyun içerisinde ufak tefek farklılıklar gerçekleşse de temel olarak takımların birbirine galip gelme süreçlerini ele almaktadır. Oyun içerisinde yer alan oyun modları;

 • Ölüm maçı
 • Sabotaj
 • Sancak savaşı
 • Herkes tek
 • Kartopu savaşı
 • Eleme
 • Koruma
 • Patron
 • Tokat
 • Battle royal şeklinde olmaktadır.

Zula Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyuncuların Zula hilesini doğru bir şekilde gerçekleştirebilmesi önemli olmaktadır. Bu nedenle 2023 Zula hilesinin doğru olarak çalıştırabilmesi için oyuncuların dikkat etmeleri gereken birtakım adımları takip etmeleri gerekmektedir.

 • Zula oyuncularının ilk dikkat etmeleri gereken nokta oyuncuların Zula vip hilesini indirmeleri gerekmektedir.
 • Oyuncuların dikkat etmeleri gereken ikinci aşamaya gelindiğinde ise oyuncuların cihazlarında bulunan anti virüs programlarını kapalı hale getirmesi gerekmektedir. Bunun nedeni uygulamanın içerisinde virüs barındırmamasından ziyade anti virüs olarak algılamasından kaynaklanmaktadır. Yaşanacak olan bu durum nedeniyle virüs programlarının kapatılması nedeniyle hile çalıştırılamamaktadır. Anti virüs programları Zula hacklerinde internet bağlantısının kesilmesine neden olurken yaşanacak olan bağlantı kesintisi programın data bae erişiminin kesilmesine neden olmaktadır. Programın yaşayacağı erişim kesintisi verilerek çekemeyerek aktif hale gelememektedir.
 • Anti virüs programının kapatılmasından sonra Zula hile 2023 programının kurulum aşamasına geçilmektedir. Programın setup dosyasının çalıştırılması gerekirken bu işlemin yönetici olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sonrasında oyuncuların kurulumun gerçekleşmesini beklemesi gerekmektedir.
 • Programın kurulumunun tamamlanmasının ardından oyuncuların masaüstünde Zula 2023 şeklinde bir kısayol görülmektedir.
 • Zula oyuncularının oyunu açmalarının ardından sunucuların yer aldığı kısma gelmeleri gerekmektedir. Bu bölümde karşılarına çıkacak olan ‘inserte’ kısmına tıklamaları gerekmektedir.
 • Oyuncular açmış oldukları kısım üzerinden Zula chaims ve benzeri özellikleri kullanabilmektedir. Oyuncular bu kısımda yön tuşları aracılığıyla ilerleyerek istedikleri özelliği etkinleştirebilmektedir.

Zula Aim Hilesi Nasıl Yapılır

Zula oyununda gerçekleştirilecek olan aim hilesi aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilecek olan tek fark seçenek farklılığından kaynaklanmaktadır. Oyuncuların ‘inserte’ kısmından yön tuşlarıyla gerçekleştireceği chaims gibi özelliklerin yer aldığı bölümden aim hilesini tercih etmesi gerekmektedir.

Zula Bedava Hesap Nedir?

Birçok oyunda olduğu gibi zaman zaman oyuncular bedava hesap arayışına girmektedir. Bunun nedeni oyuncular oyunlarda ilerlemek ve başarı elde etmek isterken aynı zamanda oyun içi satın alma ya da hesap satın almak istemezken aynı zamanda oyun içerisinde gelişme gösteremeyen ve daha ileri ve güçlü oyun elde etmek isteyen oyuncuların başvurduğu bir yol olmaktadır.

Zula oyuncuları özellikle birçok site üzerinden bedava oyunlara ilişkin bilgilere ulaşabilmektedir. Böylelikle bu hesaplardan kendisine en uygun olanı tercih edebilmektedir.

Zula Hesap Çalma 2023

Zula oyununda hesap çalma işleminin gerçekleştirilebilmesi için özellikle zula oyun sayfasına gelerek kullanıcı adımı unuttum seçeneğini tercih etmesi gerekmektedir. Sonrasında karşılarına çıkan ekrandan e-posta ile bul kısmını tercih ederek ilerlemektedir. Oyuncular yönlendirildikleri ekranda e-posta kısmına herhangi bir mail adresi yazmaları ve ardından @yopmail.com yazarak alt kısımdaki doğrulama işlemini gerçekleştirmektedir.

Doğrulamanın ardından oyuncuların karşısına kullanıcı adlarının e-posta ile gönderildiğine dair yazı çıkmaktadır. Sonrasında yopmail.com sitesine gelerek yazılan yazı ya da rakam yazılarak yeşil ok işaretiyle ilerlenmektedir. Gelen ekranda robot değilim doğrulamasının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sonrasında gelen mail ekranından kullanıcı adına ulaşılmaktadır.

Kullanıcı adının öğrenilmesinin ardından oyun ana sayfasına gelinerek şifremi unuttum kısmı tercih edilmektedir. Şifre kısmının da e-posta bul kısmının tercih edilmesiyle daha önceki yopmail hesabı yazılarak gerekli doğrulama işleminin tamamlanması gerekmektedir.

Şifrenin e-postaya gönderildiği bildiriminin ardından yopmai.com sitesine gelinerek şifre yenilemeye ilişkin gelen mail üzerinden şifre yenile linki üzerinden oyuna bağlanılarak oyuncunun istediği şifre oluşturulmaktadır. Ulaşılan kullanıcı adı ve oluşturulan şifre sayesinde oyuna giriş yapılabilmektedir.

Zula Hesap Satın Alma

Zula oyununda oyuncular diğer birçok oyunda olduğu gibi oyuncular daha güçlü ve ileri seviyedeki oyun hesaplarına sahip olmak istemektedir. Bu durum birçok nedene dayalı olarak oluşmaktadır. Zula oyun hesabı satın alma sürücü de bu aşamada dereye girmektedir.

Oyuncular Zula oyun hesabı satışı gerçekleştiren siteler üzerinden kendilerine en uygun olan hesabı satın alabilmektedir. Zula oyun hesapları satın alma fiyatları üzerinde çok sayıda belirleyici etken faktör bulunmaktadır. Oyunların levelleri, oyunların özellikleri, sahip olduğu ekipmanlar ve oyun içi sahip olduğu diğer unsurlar doğrultusunda belirlenmektedir.

Zula Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Zula oyuncuları zaman zaman hesaplarını silmek isteyebilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta Zula oyununda herhangi bir silme ya da kayıt dondurma noktalarına ilişkin herhangi bir link bulunmamaktadır.

Oyuncular bu noktada https://www.zulaoyun.com/destek# sayfası amaç giriş yapmaları ve sonrasında bu bölüm üzerinden destek bölümü açmaları gerekmektedir. Oluşturulacak olan destek hattında oyuncular adminlerden oyuna ilişkin bilgilerinin silinmesini isteyebilmektedir.

Oyuna ilişkin resmi site bilgileri doğrultusunda oyuncular oyun hesaplarını tam anlamıyla silememektedir. Yalnızca oyuncuların hesaplarına giremeyecek şekilde pasif hale gelmektedir. Yaşanan bu durum genel olarak oyuncular tarafından olumlu bir şekilde karşılanmamaktadır.

Oyuncuların birkaç kez mail atmaları ve bu süreçte destek kayıt formunun açılması gerekebilmektedir. Oyuncuların kayıt bölümünü açmalarının ardından hesap kayıtları silinse de bu durum 15 gün dek uzayabilmektedir.

Zula Çalınan Hesabı Kurtarma

Zula oyuncularının hesaplarının çalınması halinde gerçekleştirebilecekleri birbirinden farklı birçok işlem bulunsa da genellikle uygulanan yöntem hesap çalma işlemine benzer bir yöntem olmaktadır. Oyuncunun çalınan bir hesabı kurtarabilmesi için öncelikle oyunu açması ve bilgilerini girmesi gerekmektedir. Ardından giriş seçeneğini tercih etmesinden sonra oyuncuların karşısına bilgilerin hatalı olduğuna ilişkin bildirim gelmektedir.

Ardından oyuncunun şifremi unuttum linkini tıklaması gerekmektedir. Oyuncuların karşılarına çıkan sayfadan e-posta ya da sms ile kurtarma seçenekleri çıkmaktadır. Oyuncunun bu noktada sms bölümünü tercih etmesi gerekirken ardından kullanıcıların telefonlarına oyuncuların kullanıcı isimleri gelmektedir.

Aynı işlem şifre kurtarma işlemi için de gerçekleştirilmektedir. Oyuncuların karşısına çıkan şifre değiştirme kısmından da oyuncular diledikleri şifreyi belirleyebilmektedir. Böylelikle oyuncular çalınmış olan hesaplarına tekrar giriş yapabilmektedir.

Zula Hesabı Steama Aktarma

Oyuncuların ilk yapmaları gereken nokta oyunu steam üzerinden indirmek olmaktadır. Ardından oyunu kütüphane kısmından oyuna bir kez basılmaktadır.

Açılacak olan ekrandan oyun kısmına basılarak louncher kısmı açılmakta ve bu sayfada oyuncunun karşısına çıkacak kısımdan zula hesabıyla gir seçeneği tercih edilmektedir. Bu sayfada oyuncunun kullanıcı adı ve şifre kısımları istenmektedir. Burada oyuncular mevcut bilgileriyle giriş sağlayabilmektedir.

3 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu