Counter-Strike Hileleri 2023

Türkçe karşılığı taaruz olan pazar ismi Counter-Strike olarak bilinen veya kısaca CS, Minh “Gooseman” Le ve Jess Cliffe tarafından Half-Life modu olarak yazılmış, daha sonra gördüğü talepten dolayı isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir  FPS türünde taktiksel video oyunudur.

Geçmişten Günümüze Counter-Strike Serisi

  • Counter-Strike (2000)
  • Counter-Strike: Condition Zero (2004)
  • Counter-Strike: Source (2004)
  • Counter-Strike: Global Offensive (2012)

Counter-Strike: Global Offensive Nasıl oynanır?

Counter-Strike:Global Offensive oyununa steam platformu üzerinden sahip olabilir ve bilgisayarınıza indirerek ulaşım sağlayabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunu başlattıktan sonra rekabetçi olarak oynamanız için oyun ilk öncelikle topluluk sunucularında seviye artışı yapmanızı istemektedir.

W,A,S,D tuşlarıyla karakterinize yön verebilir, sol mouse tuşu ile ateş edebilirsiniz. CTRL tuşu ile çömebilir, SHİFT tuşu ile sessiz yürümeyi gerçekleştirebilirsiniz. Karşılaştığınız düşmanları öldürüp oyun içerisinde para kazanabilir, round başlangıçlarında sahip olduğunuz para kadar eşya veya silah satın alabilirsiniz. Düşmanları öldürmeniz ve oyunları kazanmanız size aynı zamanda exp kazandırır.

Bomba imha (de) Haritaları

Terorist takımlarına belirlenen amaç her rount başında oyunun algoritması ile belirlenen bir kişiye bomba verilir. Bu bomba genellikle iki bölgede kurulabilir ve bombanın patlaması için bir süre geçmesi gerekir. Süre geçip bomba patlayana kadar terorist takımı bomba bölgesinde Counter takımının bombayı imha etmesini engellemekle görevlidir. En çok oynanan haritalar bomba imha haritalarıdır.

Rehine kurtarma (cs) Haritaları

Counter takımının burada ki amacı terorist takımının kaçırdığı rehineleri kurtarmaktır. Terör takımının ise sorumluluğu rehineleri korumaktır. Verilen süre içerisinde Counter takımı rehineleri kurtarmaya çalışır ve hel round bu şekilde devam eder.

Suikast (as) Haritaları

Counter takımında bir kişi gönüllü olarak VIP oyuncu olur. (Takım seçme menüsünde VIP seçeneği) Eğer gönüllü çıkmaz ise VIP oyuncu oyunun algoritması tarafından belirlenir. VIP oyuncuya çelik yelek ve güçlü bir HK USP verilir. Terorist takımının amacı VIP oyuncuyu imha etmektir.

Counter takımının amacı ise VIP noktasına ulaşıncaya kadar VIP oyuncuyu korumaktır. Eğer VIP oyuncu ölürse teroristler roundu kazanır. Eğer VIP oyuncu VIP noktasına varırsa Counter Takımı roundu kazanır.

Kaçış (es) Haritaları

Teröristlerin amacı bölgeden kaçarak belli bir noktaya ulaşmaktır. Teröristlerin yarısı kaçmayı başardığında tur biter. Terörle mücadele ekibinin amacı ise bunu engellemektir.

Bu oyun modu Counter-Strike’ın betasında yer almıştır ve betada oluşturulan 3 kullanılmayan harita dışında sahip olduğu resmi bir harita yoktur.

Counter-Strike: Global Offensive Hilesi Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive oyunu içerisin de düşmanlarınızın nereden geldiği bilgisine sahip olmak sizi oyunlarda sizi öne geçirecek bir hileli avantajdır. Oyun içerisinde duvarların arkasını görmek için oyunun algoritmasına ve kodlarına müdahale eden 3.parti yazılımlar vardır. Bu 3.parti yazılım veya uygulamalarla duvarların arkasında ki oyuncuları görebilir ve üstünlüğü ele geçirebilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive Hilesi Nasıl İndirilir?

Counter-Strike: Global Offensive hilesini indirmek için güncel yöntemler ile forum platformaları yada telegram grupları mevcuttur. Ancak buralardan doğru olanı bulmakta fayda var aksi taktirde indireceğiniz 3.parti yazılım sizlerin özel bilgilerini tehdit edebilir, yazılım veya program çalışmıyor olabilir.

Doğru yazılımı veya programı bulmak için Counter-Strike: Global Offensive kullanıcılarının aralarında en çok tercih ettiği siteleri tercih edebilirsiniz ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive Hilesi Nasıl Kullanılır

Counter-Strike: Global Offensive hilesi indirildikten sonra oyunun algoritmasına müdahele edecek olan uygulama çalıştırıldıktan sonra hile kullanılmaya başlanabilir ve oyun içerisin de üstünlük kazanılabilir.

Sadece oyun içerisinde “Sv_Cheats” özelliği aktif ise 3.parti yazılımlar olmasa da internet üzerinden oyunun izin verdiği algoritma değiştirme consol komutları ile yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu