Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Destek Hattı tüm sorunlara kısa sürede yanıt verir. Diğer yandan alışverişiniz de yaşanan sorunlar veya firma hakkında görüşlerinizi iletebileceğiniz alternatif seçeneklere yine iletişim adresleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Günümüzde firmaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında uyguladıkları alternatif iletişim hizmet seçenekleri müşterilerin daha kaliteli bir şekilde hizmet almalarını sağlamıştır. Bunun üzerine online iletişim formu veya canlı yardım hatları üzerinden firmaya ileterek kısa süre içinde yanıt alabilirsiniz.

Gittigidiyor Hakkında

Türkiye’nin en kurumsal online firmalarından birisi olan Gittigidiyor, müşteri memnuniyeti açısından alternatif birçok online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Firma ve müşterileri bir araya getiren Gittigidiyor, güvenli ve hızlı hizmet sağlayarak müşteri taleplerini ve şikayetlerini de aynı güvenle karşılar.

Gittigidiyor Müşteri Temsilcisi Merkezi

Gittigidiyor tarafından sağlanan tüm hizmetler için firmanın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetleri üzerinden firma yetkilisi ile görüşmek için çağrı merkezlerini aramanız mümkündür. Sipariş iptali, para iadesi, ödeme sorunları, sipariş durumu, ödeme sorunları, iş birliği vb. Tüm dilek ve şikayetlerinizde müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 252 32 29
  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetler Faks Numarası: +90 (216) 687 02 98

Gittigidiyor Mail Adresi

Kurumsal E-Posta adresi üzerinden Gittigidiyor ile iletişim kurarak bütün işlemler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

bilgi@gittigidiyor.com adresi üzerinden dilek ve şikayetlerini ileterek her türlü etkili çözüm önerilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor Sosyal Medya

Gittigidiyor sosyal medya hesapları üzerinden tüm kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir ve sorunlarınızı sosyal medyadan iletebilirsiniz. Gittigidiyor ailesi tarafından sunulan hizmetlere ilişkin tüm sorunları sosyal medya üzerinden de iletebilirsiniz

Gitti Gidiyor Sosyal Medya Hesapları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu