Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Ülkemizde en çok kullanılan operatörlerinden biri olan Türk Telekom, kullanıcılarına hile gibi taktiksel bedava dakika kazanma yöntemleri sunuyor. Türk Telekom, bedava dakika kazanma hilesi gibi yöntemleri kullanan aboneleri için ücretsiz konuşma paketleri sunuyor.

İletişim kurmak için kazanılmak istenen konuşma hediyeleri, Türk Telekom kullanıcılarının oldukça dikkatini çekiyor. Bizde sizler için Türk Telekom bedava dakika kazanma hilesi başlığı altında konuşma hakkı kazandıran yöntemleri araştırdık ve bu yöntemlere yazımızda yer verdik.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazandıran Yöntemler

Abonelere dakika kazandıran yöntemler;

  • 9090’a PAKET yazıp mesaj atan kullanıcılar telefonlarına gelen bilgilendirme mesajı sayesinde kazandıkları hediyeyi görebilirler. Bu yöntemi uygulayan kullanıcılar genellikle konuşma hakkı hediyesi almaktadır.
  • Selfy Paketi’ne üye olan gençler, Türk Telekom faturasız hat kullanmaları şartı ile Selfy’li geceler kampanyasına katılabilirler. Türk Telekom tüm genç kullanıcılarına gece 21:00’ da başlayıp ertesi sabah 09:00 saatine kadar süren ücretsiz konuşma ve sms hediyesi veriyor. Bu hediyeden faydalanmak isteyen kullanıcılar, GECE yazıp 4545’e sms gönderebilirler.
  • Türk Telekom mobil uygulamasında bulunan SİL SÜPÜR kampanyasına dahil olan kullanıcılar, her hafta belirli bir günde çeşitli hediyeler alıyor. Bu hediyelerin içerisinde konuşma paketleri de bulunmaktadır. Mobil uygulamayı indiren tüm Türk Telekom kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler.
  • Türk Telekom her yöne bedava dakika kampanyası kapsamında günün belirli saatlerinde ücretsiz konuşabilmek için HERYONE DK yazıp 5555’e sms göndermek yeterlidir.
  • Faturasız hat kullanan Türk Telekom kullanıcıları, hafta sonları kendi aralarında ücretsiz konuşabilmeleri için HAFTASONU yazıp 4242’ye mesaj gönderip hatlarına 30 TL bakiye yüklemesi yapmalıdır. Bu işlemi tamamlayan kullanıcılar hafta sonları 2000 dakika konuşma hediyesi alırlar.
  • Türk Telekom’a hattını yeni taşıyan kullanıcılar 12 ay her yöne olacak şekilde aylık 50 dakika kazanırlar. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, https://www.turktelekom.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler veya Türk Telekom mağazalarına gidebilirler.

Türk Telekom Sınırsız Konuşma Kampanyası

Türk Telekom sınırsız konuşma kampanyası kapsamında, faturasız hat sahiplerine sunulan fırsatlardan biri olan Gece Sınırsız Görüşme kampanyası kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Hatlarına 25 TL veya üzeri yükleme yapan aboneler, GECE yazıp 4545’e sms gönderdikleri takdirde sınırsız konuşma kampanyasından yararlanabilirler. Türk Telekom sınırsız konuşma kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar; https://www.turktelekom.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler veya Türk Telekom mağazalarına gidebilirler.

Türk Telekomlulara Özel Hafta Sonu Sınırsız Konuşma Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarına özel hafta sonu kampanyası kapsamında hatlarına 30 TL bakiye yükleyen aboneler, cumartesi gece yarısından Pazar günü gece yarısına kadar bedava konuşma paketi kazanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının HAFTASONU yazıp 4242’ye sms göndermeleri yeterlidir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, https://www.turktelekom.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler veya Türk Telekom mağazalarına gidebilirler.

Türk Telekom Sil Süpür Dakika Kazanma Hilesi

Türk Telekom kullanıcılarının SİL SÜPÜR ile bedava konuşma paketi kazanabilmeleri için öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Türk Telekom mobil online işlemlerden SİL SÜPÜR sayfasına giden kullanıcılar gereken işlemleri tamamladıktan sonra hediyeler kazanmaktadır. Bu hediyeler arasında bedava konuşma paketleri de mevcuttur. Kullanıcıların hatlarına tanımlanan hediyeler sms yolu ile bildirilir. Hiçbir ücret ödemeden yararlanılan SİL SÜPÜR kampanyası, Türk Telekom kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, https://www.turktelekom.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler veya Türk Telekom mağazalarına gidebilirler.

Türk Telekom ADSL Alanlara Özel Dakika Hediyesi

Türk Telekom evde bireysel internet kullanıcıları için bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom ev telefonu aboneliği alan müşteriler için her yöne 500 dakika konuşma paketi hediye edilir.  Bunun yanı sıra tarife kapsamında akşam 19:00’da başlayıp sabah 07:00’da sona eren 3000 dakika konuşma hediyesi verilir. Bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, https://www.turktelekom.com.tr sayfasını ziyaret ederek veya 444 1 444 numarasından müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu