Turkcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2023

Turkcell bedava internet kazanma hilesi 2023 yılında en fazla aranan kelimelerin başında yer almaktadır. Diğer operatörlere nazaran en fazla internet paketi vermesine rağmen, Turkcell kullanıcıları yine de bedava interneti nasıl kazanırım diye sorgulamalar yapmaktadır. Turkcell internet kazanma hilesi diye bir şey olmadığını yazımızın başında açıklığa kavuşturalım.

Hile değil de bedava interneti nasıl kazanırım diye soruyu cevaplarsak daha doğru olur. Bazı kampanyalar ve taktikleri sizlere yazımızda tek tek açıklayacağız. Dikkatle okuyun, eminiz ki yazıyı okuduktan sonra Turkcelllilerin bol bol interneti olacak. İnternetiniz yetmiyor ve bedava internet paketi istiyorsanız şu an içine bulunduğunuz hattın detaylarına göre bedava interneti kazanmaya hak kazanabilirsiniz.

Hadi o zaman, Turkcell müşterilerine bedava internet nasıl kazandırır, birlikte detaylıca inceleyelim:

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nedir?

Turkcell operatörünün bedava internet taktiklerinden bir tanesi de Salla Kazan taktiğidir. Salla Kazan uygulamasına telefonunuzdan giriş yapmanızın ardından hafifçe sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun yanında faturasız hat kullanıcısıysanız hattınıza bakiye yükleyerek ek olarak bir kez daha Salla Kazan yapma hakkına sahip olursunuz.

Salla Kazan uygulamasının şöyle bir hilesi var ki çoğu kullanıcının belki şu an ilk kez okuyacağı bir bilgidir. Salla Kazan uygulamasından kazandığınız internet paketini bitirmenizin ardından telefonunuzun zaman detaylarını değiştirerek telefonunuza VPN eklemeniz durumunda bir kez daha Salla Kazan yapma şansınız doğacaktır.

Ayrıca internet kazanma hilelerinden bir diğeri de 10 GB bedava internet kampanyasına katılmaktır. Yapmanız gereken sadece ya sim kartınızı değiştirmek ya da hediye sim kart alanların sim kartlarındaki şifreyi kısa mesaj olarak göndermek… Sim kartınız kaybolduysa, değiştirme fikriniz varsa ya da 4.5 G uyumlu bir sim karta geçiş yapmak istiyorsanız 10 GB interneti kazanma hakkını elde edersiniz.

Peki bu hakkı nasıl kazanırsınız? ENHIZLI yazıp şifreyi yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ücretsiz katılacağınız kampanyayla birlikte tam 10 GB internete anında kavuşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

İnternetiniz yetmiyor mu? Emin olun ne kadar çok internet olursa o kadar fazla internet de isteniyor. Turkcell internetin yetmemesi durumuna bir çözüm olarak bedava internet veren uygulamalar kampanyası düzenlemiştir. Bununla birlikte hem Turkcell kendi uygulamalarını tanıtırken hem de kullanıcılarına bedava internet vermenin keyfini yaşamaktadır.

Bu uygulamalardan bir tanesi BİP uygulamasıdır. Bu uygulamayı faturalı ve hazır kart kullanıcıları tercih edebilir.

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet 2023

Mobil cihazınızda Dijital Operatörüm uygulaması yüklüyse haftada bir kez yararlanabileceğiniz bir Salla Kazan kampanyası var demektir. Her bir müşterisine ayırt etmeksizin bedava internet kazanmayı sunan Turkcell’in diğer kazandıran uygulamaları için de yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması İle Bedava İnternet 2023

Birçok arama motorunun olduğu bilişim dünyasında Turkcell kendi arama motoru olan Yaani’yi aktifleştirmek adına hem internet sunuyor hem de 2017’de yarattığı Yaani’nin etkileşiminin artmasını istiyor.

IOS ve Andorid cihazlardan kolaylıkla ücretsiz indireceğiniz bu arama motoru ile günlük en az 20 kullanımınızda 1 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell son güncellemesinde bu bedava internet durumunu operatör ayırt etmeksizin herkese veriyor. 1 GB internete ihtiyacınız varsa hemen Yaani’yi indirin, en az 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştirin. Anında internet paketi cebinize gelsin.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması Bedava İnternet 2023

Turkcell Goller Cepte Taraftar uygulaması bedava internet 2020 yılında da kullanıcılarla buluşuyor. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulama içerisinde bulunan maçlardan bir tanesini seçerek yarışmaya katılmak. Atılan her gol size 100 MB internet kazandıracaktır. Hiç golün olmadığı maçlarda ise 100 MB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Daha önce ücretli olan bu uygulama artık ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşmaktadır. Turkcell goller cepte taraftar uygulamasıyla hem keyif alın hem de kazandığınız internetin tadını gönlünüzce yaşayın.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet 2023

Turkcell internet kazandırmaya devam ediyor. Turkcell GNÇ uygulaması ile bedava internet, 2023 yılında da en çok tercih edilen kampanyalar arasında yerini aldı. Yapmanız gereken ilk şey TURKCELL GNÇ uygulamasını cihazınıza indirmek. Uygulama içinde yer alan ÇATLAK menüsünden giriş yaptığın vakit haftada iki defa hediye internet kazanmanın keyfine varabilirsiniz. Bu şekilde ayda iki defa bedava internet kazanma şansını yakalamış olursunuz. Bu uygulama özellikle genç kullanıcılar tarafından oldukça talep gören bir uygulamadır.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet 2023

Turkcell’in uygulamalarından BİP’i tercih ederseniz kanallara abone olarak birçok hediye kazanma şansını yaratabilirsiniz. Üstelik Turkcell’in sayfasını beğenmiş olmak yeterli. Ayrıca BİP uygulamasıyla birlikte konuşma, mesaj, görüntülü arama yapan kullanıcılara anında 1 GB internet hediye verilmektedir.

BİP’ten nasıl internet kazanırım diyorsanız bunun birçok yolunun olduğunu söyleyebiliriz, sizler için sıralıyoruz:

BİP uygulamasından keşfet bölümüne tıklayıp Enflasyınyazarsanız kullanmış olduğunuz internet ikiye katlanmış olacaktır.

BİP arama bölümüne Kim 1 GB yazıp yarışmaya dahil olmanız durumunda hediye internet kazanabilirsiniz.

BİP uygulamasından gurup kurup sohbetler sağladığınız sürece bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP kullan kazan kampanyasıyla birlikte sevdiklerinize mesaj atarak da 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. BİP Yıldızları yani BİP kullan kazan kampanyasıyla birlikte ne kadar çok mesaj atarsanız haftalık bedava hediye kazanma olasılığınız da artacaktır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet 2023

Turkcell hediye dağıtmaya devam ediyor. Harika uygulamaları ve verdiği bedava internet paketleri ile kullanıcılarının gönüllerini fethetmeye devam ediyor. Turkcell Toplantıdayım uygulaması da bunlardan bir tanesi. Yapmanız gerekenler IOS ve Android cihazlarınıza Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirmek. İndirmenizin ardından abone olursanız her hafta size düzenli olarak 1 GB internet verilmektedir. Diğer uygulamalara göre bu uygulama ücretlidir ve haftalık 5 TL bir ücreti mevcuttur. Bu uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan indirilebilirsiniz.

Turkcell UpCall Bedava internet 2023

Turkcell kullanıcıları farklı uygulamalarla birlikte bedava internet kazanmaya devam ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Turkcell Upcall uygulaması sayesinde hattına anında internet yüklenmesini kim istemez? Turkcell UpCall uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla birlikte grup görüşmesi yapabilir, istemediğiniz kişileri engelleyebilir, onların size ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Hadi, nasıl bedava internet kazanılır, birlikte inceleyelim:

Sizi arayan numara kim, merak ediyor musunuz? O zaman hemen Upcall uygulamasını indirin. İndirmenizin ardından anında 1 GB internet bir defaya mahsus hattınıza yüklenecektir. Kazanılan bedava interneti gün boyu ücretsiz bir şekilde kullanma hakkınıza sahip olursunuz.

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri 2023

Turkcell faturasız hat kullanıcıları için de bedava internet paketleri üretmeye 2023’de de devam ediyor. Hazır kart aboneleri için birkaç adımda bedava internet kazanmak çok basit.

500 dakika konuşma ve 1 GB internet paketi 25 TL, bunun yanında Turkcell bedava 1 GB internet paketi de hediye

500 dakika konuşma ve 2 GB internet paketi 27 TL, bunun yanında Turkcell bedava 3 GB internet paketi de hediye

5 Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu