Turkcell Canım Kendim Paketi Yapma

Turkcell canım kendim 25 + 25 paketine üye olan kullanıcılar, 55 TL karşılığında 25 GB’lık internet paketine sahip olur. Ayrıca paket içeriğine göre BİP, Dergilik, Fizy, Lifebox ve TV+ uygulamalarına özel 5’er GB’lık internet toplamında pakete ek olarak 25 GB internet daha dâhil edilir.

Turkcell Canım Kendim 10 GB Paketi İçeriği

Turkcell canım kendim 10 GB paketi içeriğine sahip olabilmek için 32 TL ödeme yapılması gerekiyor. Ödeme yapıldıktan sonra paket içerisine dâhil olan yükleme sonrası hediyelerden yararlanılabilir. Bu paketin içeriğinden faydalanabilmek için yeni bir hat almanız veya telefon hattınızı Turkcell operatörüne taşımanız gerekiyor.

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi İçeriği

Turkcell canım kendim 15 GB Paketine 60 TL’dir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell operatörünün bireysel ön ödemeli kullanıcısı olmak gerekiyor. Bunun yanı sıra dijital operatör uygulaması indirilmelidir. Paket içerisinde 1000 SMS ve 500 dakika konuşma hakkı vardır. 1000 SMS ve 500 dakika hakları her yöne olacak şekilde kullanılabilir. Paket içeriğine göre; Dergilik uygulamasına 5 GB internet, Fizy uygulaması için 5 GB internet ve BİP uygulamasında geçerli 5 GB internet olmak üzere toplam 15 GB internet tanımlanır.

Turkcell Canım Kendim 5 GB ve 12 GB Paketi İçeriği

Turkcell canım kendim 5 GB paketi 23 TL’dir. Pakete üye olan kullanıcılar hediye SMS, hediye dakika ve hediye internet kazanılabilir. Turkcell canım kendim 5 GB paketi ise 35 TL ‘dir. Bu paketlerden yararlanabilmek için hat sahiplerinin Turkcell operatörü kullanıcısı olmaları gerekiyor.

Turkcell Canım Kendim 50 GB Paketi İçeriği

Turkcell canım kendim 50 GB paketine sahip olabilmek için 65 TL ödeme yapılması gerekiyor. Turkcell’in canım kendim kampanyası kapsamında olan bu pakette Turkcell aplikasyonları ücretsizdir.

Turkcell Canım Kendim Faturalı Hatlar

Turkcell canım kendim kampanyasından sadece faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Bu kampanya faturasız hat kullanıcılarına yöneliktir. Turkcell canım kendim kampanyasından faturalı hat kullanıcıları yararlanamaz.

Turkcell Canım Kendim Faturasız Hatlar

Turkcell canım kendim kampanyası paketlerinden faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Bu kampanya tamamen faturasız hat kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya kapsamında olan paketlerden herhangi birini alan faturasız hat kullanıcıları, satın alma işlemlerini tamamladıktan hemen sonra paketi kullanmaya başlayabilirler. Alınan paket 30 gün boyunca geçerlidir. Paketin kullanım süresi dolduktan sonra kalan kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.

Turkcell Canım Kendim Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell canım kendim paketleri, www.turkcell.com bağlantı adresi ziyaret edilerek yapılabilir. Bağlantı adresi ziyaret edildiğinde ana sayfada “Hazır Kart Paket Yükle” ekranından istenilen paket seçilebilir. Canım kendim paketi yapabilmenin bir diğer yolu ise Dijital Operatör kullanmaktır. Paket içerisinde tanımlanan haklar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Paket fiyatlarına ÖİV ve KDV dâhildir. Paketlerin kullanım süresi 30 gündür ve yenilenebilirler.

Turkcell Canım Kendim Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell canım kendim kampanyası kapsamındaki paketlerin iptali, SMS ile yapılmaktadır. Belirlenen SMS kodları, 2200’a SMS olarak gönderildiğinde paketin iptali gerçekleştirilir. Paket iptali SMS kodları;

  • IPTAL CANIMKENDIM25GB
  • IPTAL CANIMKENDIM10GB
  • IPTAL CANIMKENDIM5GB
  • IPTAL CANIMKENDIM12GB
  • IPTAL CANIMKENDIM15GB
  • IPTAL CANIMKENDIM50GB

SMS ile iptal edilen paketlerin ücretleri iade edilmez ama kalan paket haklarından, 30 günlük kullanım süresi dolana kadar faydalanılabilir. İptal işlemi gerçekleştiği zaman kullanıcının telefonuna bilgilendirilme mesajı gelir. Kampanya iptali yapan kullanıcı daha sonraki aylarda iptal ettiği kampanyadan tekrar yararlanabilir.

Turkcell Canım Kendim Paket Sorgulama

Turkcell canım kendim paket sorgulaması yapabilmenin 2 yöntemi vardır. Birinci yöntem, Turkcell Dijital operatör mobil uygulaması indirilir ve paket sorgulama bu uygulamadan yapılabilir. İkinci yöntem ise SMS ile paket sorgulama işlemi yapmaktır. KALAN yazıp 2200’a mesaj gönderilir ve paket içerisinde kalan haklar mesaj ile bildirilir.

Turkcell Canım Kendim Paketi Taahhütlü Müdür?

Turkcell Canım Kendim paketi taahhütsüzdür. Bu paket birçok hat için kullanılabilir. Yurtiçinde kullanılan bu paketler yurtdışı kullanımlarına kapalıdır. Paketlerdeki internet hakları 4.5G hızına göre ayarlanmıştır. Data paketinin maksimum hız limiti 100 Mbps’dir. Tarife değişikliği ya da SIM kartı değişikliğinde kalan kullanım hakları paketin süresi bitinceye kadar kullanılır. Daha detaylı bilgi için www.turkcell.com bağlantı adresi ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu