Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası 2023

Türkcell operatörü, hizmet vermeye başladığı günden beri her zaman daha iyiye daha kaliteli çekim gücüne, müşterilere verdiği önem dâhil olmak üzere kendini geliştiren grafiği ile çok daha fazla hediye vermeye gayret göstermiştir ve hâlâ da göstermeye devam etmektedir. Rakiplerinden çok kendini aşma niteliğinde bir vizyona sahip Türkcell’i tercih etmeniz için birçok neden var. Her şeyden önce ne internetsiz kalırsınız ne de dakikasız. Çünkü her kampanyası ile mutlaka bedava hediyeleri size sunmaktadır.

Türkcell kullanıcılarına özel şimdi de rakiplerine ciddi derece fark yaratan sürpriz nokta kampanyası detaylarına bir göz atalım. Yazımızda sürpriz nokta detaylarına en ince ayrıntısına kadar ulaşabilirsiniz. Yazımızın başında şunu belirtmeliyiz ki sürpriz noktadan kazandığınız hediyelerin tümü yurt içinde kullanılır ve hediyeler devredilemez. Ayrıca günlük, haftalık ve aylık limitler mevcuttur. Limit aşımı dâhilinde hediyeleri alamazsınız, lokasyon bilgileri karşınıza çıkmaz. Hattınıza 24 içinde tanımlanabilen hediyeleri şimdiden gönlünüzde harcamanız dileğiyle.

Hadi o zaman Türkcelliler, sürpriz nokta detaylarını anlatmaya başlayalım:

Türkcell Sürpriz Nokta Kampanyasında Hangi Hediyeler Verilir?

Türkcell’in BİP Keşfet menüsündeki Sürpriz Nokta kanalını takip edenler kazanıyor. Menüye göre uygulanan lokasyonlara gidenler harika hediyeleri anında kazanıyor. 31 Aralık 2023’ye kadar sürecek bu kampanya milyonlarca kişiye milyonlarca sürpriz hediyeler kazandıracak.

Türkcell Sürpriz Nokta Nedir?

BİP uygulamasını indirip Sürpriz Nokta servisini takip edenler şanslı! Dünyanın sayılı operatörlerinden olan Türkcell, Sürpriz Nokta uygulaması ile kullanıcılarına onlarca hediye kazandırıyor.

Türkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?

Türkcell Sürpriz Nokta ile bedava internete nasıl sahip olabilirsiniz? Tabii öncelikle cihazınıza BİP uygulamasını indirmelisiniz. Sonrasında keşfet altında yer alan Sürpriz Nokta kanalını takibe alarak servis içindeki oyna butonuna tıklayarak haritada yer alan en yakın hediyenin yanına giderek heyecanına heyecan kat. Hediyeyi bulduğunda ise KAZAN menüsüne tıklayarak internetten Fizy uygulamasına, milyonlarca dakikadan Lifebox’a kadar birçok sürpriz seni bekliyor.

Türkcell Sürpriz Nokta Hilesi 2023

Arama motorlarında en çok aratılan kelime Türkcell sürpriz nokta hilesi nedir sorusu fakat maalesef bu konuda asılsız haberlerin olması nedeniyle bu başlığı sizler için dolduruyoruz. Türkcell markasında hileli bir hizmetin söz konusu olmadığını net bir şekilde belirtebiliriz. Ayrıca Türkcell dâhil hiçbir oyunda hileli oyunlar oynamanızı tavsiye etmiyoruz. Hile değil fakat hediye kazanmanın bir yolu varsa tüm yazılarımızda sizlere zaten yeterli bilgiyi sağlıyoruz, takipte kalın.

Türkcell Sürpriz Nokta Günlük Limiti Kaçtır?

Türkcell Sürpriz Nokta servisinde hediye kazanmak için belirli limitler belirlenmiştir. Öncelikle hediye toplamaya başlamadan 1 GB internetiniz anında hattınıza yüklenir. Sonrasında Türkcell Sürpriz nokta servisi size günlük 3 adet hediye sınırı belirlemiştir. Maalesef hediye sayınız 3’ü geçemez.

Türkcell Sürpriz Nokta Aylık Sınır Nedir?

Bedava hediyeler kazandıran Türkcell Sürpriz Nokta servisinde hediye kazanmak için günlük ve aylık limitler belirlenmiştir. Güncel anlamda aylık hediye kazanma limiti daha öncesinde 30 iken şu an 10 adete kadar düşmüştür.

Türkcell Sürpriz Nokta Kampanyasında Hangi Hediyeler Verilir?

Türkcell Sürpriz Nokta kampanyasında herkesin ilgisini çekecek onlarca hediye mevcut. Müzikten dakikalara, internetten konuşmalara kadar birçok seçenek mevcuttur. Sizler için hangi hediyeler olduğunu maddeler halinde aşağıda sunuyoruz:

AYLIK:

 • Aylık 1 GB, 5 GB, 10 GB internet
 • Aylık her yöne 500 dk, 1000 dk konuşma (BİP)
 • Aylık Türkcellilerle 10.000 dk konuşma
 • Aylık 500 dk, 1000 dk konuşma
 • Fizy Premium üyeliği (Aylık)

HAFTALIK:

 • Haftalık 1 GB, 2 GB, 5 GB internet
 • Her yöne 500 dk, 1000 dk konuşma (BİP)
 • Haftalık Türkcellilerle 1000 dk konuşma
 • Haftalık her yöne 250 dk, 500 dk konuşma

GÜNLÜK:

 • Günlük 1 GB, 2 GB internet
 • Günlük 1 – 2 saat konuşma hakkı (her yöne)
 • Günlük Türkcellilerle 500 dk konuşma ve TV hediye
 • 3 aylık Lifebox paketi (50 GB)
 • Paycell kartta kullanılabilecek tam 50 TL’lik yükleme hediye!

Türkcell Sürpriz Nokta Konum Hilesi

Türkcell Sürpriz Nokta hediyeleri için konum servisinden yararlanıp hediye alma sayınızı artırabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken Google Play Store veya AppStore’dan sahte konum ile ilgili bir program indirmek. Sonrasında BİP uygulamasındaki konuma giriş yaparak hediyelerin yerinin belirlenmesi işlemi. Artık sahte konum aktifleştirilerek konum belirleyip hediyenizi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Türkcell Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

Türkcell Sürpriz Nokta servisinin sürekli güncellenmesi ile birlikte güvenlik aşamaları da gittikçe artmaktadır. Ve böylelikle de ban yeme ihtimali fazlalaşmaktadır. Eğer ban yerseniz bu uzun soluklu bir şekilde gerçekleşebilir. Ban nasıl kaldırılır, size kısaca bu konudan söz edeceğiz:

hizmet@turkcell.com.tr mail adresinden yardım için daha önce başvurulabiliyordu fakat artık maalesef bu hizmete ulaşılamıyor. Yani log kaydınız var oldukça Türkcell ban yeme durumunuzu pek affetmiyor. Şöyle bir yöntem daha var ki o da şu; dilerseniz Türkcell’den farklı bir operatöre geçin ve sonrasında tekrar Türkcell’e geri dönün, cezanız kalkmış oluyor.

Türkcell Sürpriz Nokta Telefonlara Nasıl Yüklenir?

Çok sorular arasında olan bu başlığımızı size detaylı bir şekilde açıklayacağız. Türkcell sürpriz nokta kampanyası için öncelikle cihazınıza BİP Messenger uygulamasını yüklemek. Ve sadece yüklemek değil, sürümün güncel olup olmadığını da kontrol etmeniz önemli. Sonrasında Sürpriz Nokta menüsünü “Keşfet” butonunda takip ederek oyna butonuna tıklayarak hattınıza gelen çeşitli hediyelerin tadını çıkarın.

Türkcell Sürpriz Nokta Servisinden Kimler Faydalanabilir?

Türkcell’in bol bol hediye veren bu kampanyasından bireysel, kurumsal, faturasız veya faturalı hat sahipleri yanında ses ve data hatları da yararlanabilecektir.

Türkcell Sürpriz Nokta Hediyeleri Yurt Dışında Geçerli midir?

Türkcell’in bol bol hediye veren Sürpriz Nokta kampanyalarından kazandığınız hediyeleri sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Türkcell sürpriz nokta hediyelerini maalesef yurt dışında kullanmaya müsaade etmiyor.

Türkcell Sürpriz Nokta Şikâyetleri

Türkcell Sürpriz Nokta servisinden yararlananların olduğu kadar az da olsa şikâyet edenler, hizmetten aktif bir şekilde yararlanamayanlar da var. Örneğin lokasyona gittiniz ve hediyenin hattınıza tanımlanması gerekirdi fakat tanımlanmadı, bu durumda ne yapmalısınız?

Direkt olarak Türkcell müşteri hizmetlerini arayarak sorunun çözümlenebilmesi için bir süre beklemek gerekir. Sonrasında Türkcell, belirli incelemeleri yaparak tarafınıza olumlu veya olumsuz bir şekilde mutlaka geri dönüşü sağlar. Endişelenmenize gerek yok, Türkcell daima kullanıcılarına destek olmaktadır.

Türkcell Sürpriz Nokta Hediyesi Alamıyorum diyenler…

Türkcell operatörü dâhil olmak üzere birçok kampanyada aksilikler yaşanabilmektedir. Öncelikle çözüm yoluna başvurmalı ve panik olmamalıyız. Eğer gerçekten hediye kazandığınıza ve haklı olduğunuza eminseniz Türkcell size mutlaka bunun geri dönüşünü en iyi şekilde sağlayacaktır. Yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak ve hesabınızın incelenmesini talep etmek. Eğer kazandığınız ve hattınıza tanımlayana hediye varsa incelemeler sonucunda kazandığınız hediyeler mutlaka hattınıza tanımlanacaktır.

İnternetin sürekli ihtiyaç olduğu bu dijital dünyada hile yoluna başvurmadan da birçok destek veren kampanyaları sizlere anlatmaya, açıklamaya çalışıyoruz. İnternet paketleri yanında konuşma, mesajlaşma, müzik dinleme gibi hediyelerinde bolca verildiği Türkcell Sürpriz Nokta kampanyasından kazandığınız hediyeleri gönlünüzce harcamanız dileğiyle.

Bedava hediyelerin nasıl ve ne şekilde verildiğini öğrenmek için yazılarımızı takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu