Apex Legends Hileleri 2023

EA Games firmasının 2019 senesinde piyasaya sürdüğü bir oyun olarak kendisini göstermektedir. Apex Legends oyunu hayatta kalma oyunları arasında yer almakta ve ücretsiz bir şekilde indirilebilmekte ve oynanabilmektedir. Çok geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan oyun temel olarak tek bir oyun modu bulunmaktadır.

Apex Legends Hero Özellikleri

Apex Legends oyununa ilişkin incelenecek olan özelliklerin en önemlisi karakterlerin özellikleri bulunmaktadır. Oyundaki karakterlerin özellikleri genellikle oyuncuların; pasif, tactical ve ultimate özellikleri bulunmaktadır.

Bangalore; oyuncunun pasif yeteneği oyuncunun koşarken saldırıya uğraması halinde kısa bir zaman dilimi için çok daha hızlı koşmaya başlamaktadır. Tactical özelliği oyuncunun hızlı bir şekilde gaz kapsülleri atarak dumandan duvar örmektedir. Ultimate yeteneği ise gökyüzünden roket yağdırma yoluyla düşmana ağır hasarlar vermektedir.

Bloodhound; oyuncusunun pasif yeteneği düşmanlarının geçtiği yerleri ipuçlarıyla tespit etmektedir. Tactical yeteneği düşmanlarını, tuzaklarını ve düşmanlarının kalana ipuçlarını meydana çıkarmaktadır. Ultimate yeteneği oyuncunun avcıya dönüşmesiyle daha hızlı hareket etmesine ek olarak aynı zamanda düşmanlarının izini de görmektedir.

Caustic; karakterinin pasif yeteneği gaz bombalarının içerisinde kalan düşmanları görürken tactical yeteneği düşmanlar tarafından tetiklenmekte olan altı öldürücü gaz kapsülü tuzağı kurmaktadır. Ultimate yeteneğinde ise geniş alanlara öldürücü özellikte gaz salmaktadır.

Gibraltar; karakterinin pasif yeteneği silahla nişan alması sonrasında oyuncunun silahında ufak kalkan oluşmaktadır. Tactical yetenek 15 saniye boyunca kubbe şekilli koruyucu kalkan oluşmaktadır. Ultimate yeteneği oyuncunun işaret fişeği atmış olduğu yere havan saldırısı çağırmaktadır.

Lifeline; karakterinin pasif özelliği oyuncunun kalkan eşliğince hızlı bir şekilde kaldırmakta ve sağlık ekipmanlarını normale nazaran hızlıca kullanılmaktadır. Karakterin tactical yeteneği oyuncunun atmış olduğu özel droneların çevresinde duranlara sağlık vermektedir. Oyuncunun ultimate yeteneği oyuncunun yüksek kalite düzeyinde savunma ekipmanlarının yer aldığı kapsül çağırmaktadır.

Mirage; karakterinin pasif yeteneğinde oyuncu beş saniye süreli olarak görünmez olmakta ve ardında yanıltıcı özellikte hologram bırakmaktadır. Oyuncunun tactical yeteneği oyuncunun düşmanlarını şaşırtmak amacıyla istemiş olduğu noktaya hologram gönderebilmektedir. Karakterin ultimate yeteneği birtakım hologramlar oluşturarak düşmanlarının dikkatini dağıtmaktadır.

Octane; karakterinin pasif yeteneği oyuncunun hasar almadığı zaman boyunca 2 saniyede bir olacak şekilde sağlığı bir birim oranında yenilenirken tactical yeteneği 10 birimlik sağlığın karşısında 6 saniyelik süre boyunca %30 oranında daha hızlı koşmaktadır. Ultimate yeteneği yukarı ve ileri sıçrama olanağı oluşturan fırlatma rampası oluşturmaktadır.

Pathfinder; pasif yeteneği haritada yer alan vericilerin taranmasıyla güvenli alanların daralacağı noktayı göstermektedir. Tactical yeteneği oyuncunun istediği noktaya kanca atarak kendisini çekmesini sağlamaktadır. Ultimate yeteneğinde oyuncu istemiş olduğu iki nokta arası halat çekerek hızlı ulaşım sağlamaktadır.

Wraith; karakterinin pasif yeteneği tehlike yaklaşması halinde sesli şekilde uyarılmaktadır. Tactical yeteneğinde oyuncunun hızlı ve dokunulmaz olarak hasar almaksızın pozisyon değiştirmektedir. Ultimate yeteneğinde oyuncu istediği iki nokta arası 60 saniye süreçli portal açarak ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Apex Legends Hesap Açma Nasıl Yapılır

Apex Legends oyuncularının hesap açabilmek için ilk yapmaları gereken noktada oyuna kayıt olmaları gerekmektedir. Oyuncular Origin üzerinden oluşturacakları hesaplarla oyunu ücretiz bir şekilde oynayabilmektedir.

 • “https://t.co/KieuN1xbid” adresinden üyeliğin tamamlanması sonrası Apex Legends Türkiye seçeneğinin tercih edilmesi gerekmektedir.
 • Bu alandan Origin sitesinin internet sitesine giriş yapılarak sol alt bölümde yer alana Register seçeneği tercih edilmektedir.
 • Kayıt ol kısmını ifade edilen Register kısmında Hesap Oluşturma bölümü açılması sonrası ülke, doğum tarihi ve benzeri bilgilerin girilmesi sonrası I accept seçeneğiyle başlayan ifadeli kutucuk işaretlenerek Next seçeneği tercih edilmektedir.
 • İlerleyen sayfada oyuncuların karşısına e-mail, şifre, kullanıcı adı, isim soy isim gibi bilgilerin doldurulacağı alan çıkmaktadır. Bütün bilgilerin doldurulmasının ardından next seçeneği tercih edilmektedir. Oyuncuların bu noktada dikkat etmesi gereken nokta şifrelerini belirlerken büyük ve küçük harflerin yanı sıra sayıların da yer aldığından emin olunması gerekmektedir.
 • Gerekli olan bütün bu işlemlerin ardından oyuncuların güvenlik sorusunun belirlenmesi gerekmektedir. Açılan bu ekranda oyuncuların soru seçenekleri içerisinden kendilerine en yakın seçeneği tercih ederek kendilerine en yakın cevabı yazmaları gerekmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından other settings kısmında yer alan her iki seçeneğin de işaretlenmesinin ardından create account butonunun tıklanması gerekmektedir.
 • Bu noktada oyuncuların karşısına yazmış oldukları e-mail adreslerine EA tarafından onay kodu gelmektedir. Gelecek olan 6 haneli onay kodunun yazılması ile devam edilmektedir.
 • Oyuncular böylelikle hesap açma işlemini tamamlamış olmaktadır.

Apex Legends Hesap Satın Alma

Apex Legends oyunu her ne kadar çok sevilen ve büyük ilgi gören oyunlar arasında her alsa da oyuncular daha ileri seviyede ve güçlü oyunlara sahip olmak isteyebilmektedir. Bu nedenle de oyun hesapları satın almaktadır. Apex Legends oyununa ilişkin hesaplar satılmakta ve bu hesaplar seviyeleri ve oyun içi özellik ve sahip olduklarına ilişkin artıp azalabilmektedir.

Apex Legends Kasma Sorunu

Yaşanacak olan birçok nedene göre yaşanabilmekte ve birçok nedeni bulunabilen bir durum olsa da genellikle ya bilgisayarın gerekli sistem özellikleri uyuşmazlığı olurken zaman zaman oyunun gerekli güncellemelerinin yapılmamasından kaynaklanabilmektedir. Oyuncuların bu noktada oyun güncellemesi ya da sistem ayarlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Apex Legends Hileleri 2023

Apex Legends oyunundaki hileler çok geniş alanı içerisine almaktadır. Apex Legends oyununda hileler oyuncuların oyun içerisinde her alanda ihtiyaç duyacakları gelişme ve ilerlemeye yönelik çok geniş olmaktadır.

Apex Legends oyununda bot hilesi oyuncuların kendilerinin kod yazarak yapabileceği gibi söz konusu hileye ilişkin hile apk dosyasını indirip kurarak da gerçekleştirebilmektedir.

Hileler zaman zaman oyuncuların çeşitli nedenlerle başvurdukları ve daha hızlı ilerlemek ya da birtakım noktaları gerçekleştirebilmek adına başvurdukları yol olmaktadır. Apex Legends oyununda da oyuncular oyun içi ilerleme ve görevleri gerçekleştirebilmek için hilelere başvurmakta ve bu ihtiyaçlarını karşılayacak olan hileleri satın almaktadır. Söz konusu hileler içerikleri doğrultusunda fiyat değişikliğine uğramaktadır.

Apex Legends Kaç Gb

Apex Legends oyunun kaç gb olduğunun bilinmesi için öncelikle oyunun ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimlerinin bilinmesi gerekmektedir. Apex Legends oyunu minimum ve önerilen nitelikte gereksinimleri bulunmaktadır. Apex Legends oyununun minimum düzeydeki sistem gereksinimleri;

 • İşletim sistemi gereksinimleri Windows 7 ve üzeri ( 64 bit)
 • İşlemci gereksinimleri AMD FX 4350, İntel Core i3 6300 veya daha üzeri
 • Bellek gereksinimleri 6 GB – DDR3 1333 RAM
 • Depolama gereksinimi 22 GB oranında boş alan

Apex Legends önerilen gereksinimleri;

 • İşletim sistemi gereksinimi; Windows 7 ve üzeri ( 64 bit)
 • İşlemci gereksinimi; Ryzen 5 CPU, İntel Core i5 3570K ve üzeri
 • Bellek 8 GB
 • Depolama; 22 GB boş alan

Apex Legends Nasıl Oynanır?

Apex Legends oyunu 60 adet oyuncu3 kişilik takımlar olarak karşılaşmaktadır. Oyuncuların haritaya inmesiyle başlayan oyun oyuncuların silah ve ekipman toplayarak oyun içi micadeleye dahil olması gerekmektedir. Oyunun kendisini farklı kılan en önemli özelliği ise her karakterin birbirinden çok farklı özelliklerinin bulunması yer almaktadır.

Apex Legends Nasıl İndirilir?

Oyunun bilgisayarlara ücretsiz bir şekilde indirilebilmesi için oyuncunun öncelikle Origin uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Sonrasında uygulamaya girilerek Apex Legends oyunu aratılarak indirilebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu