Temple Run 2 Hileleri 2023

Temple Run 2

Imangi Studios firmasının geliştiriciliğini üstlendiği oyun en temelde oyun oyuncunun devamlı olarak koşmasını temel almaktadır. Temple Run idol olmayı hedefleyen bir çalışan birisini canlandıran oyuncu aynı zamanda şeytani maymunlardan da kaçmaya çalışan kaşif rolünü üstlenmektedir. Oyun İOS ve Android sistemler aracılığıyla oynanabilmektedir.

Temple Run oyununun ilk sürümü 2011 senesinde çıkmış ve 2013 senesine gelindiğinde Temple Run 2 sürümünü oyuncularının kullanımına sunmaktadır. Tek oyunculu olan oyun aksiyon oyunları arasında yer alarak aksiyon oyunu seven bütün oyuncuların ilgisini çekmektedir.

Oyun en temelde oyuncunun tapınaktan çalmış olduğu lanetli idolü korumayı hedeflemektedir. Oyuncu aynı zamanda şeytani maymunlardan da korunmak amacıyla sürekli olarak koşmak durumunda olmaktadır.

Antik tapınaktaki duvarlar boyunca, uçurumun kenarından koştuğu süre boyunca reflekslerini de çok iyi şekilde kullanmak zorunda olmaktadır. Seri ve kıvrak şekillerde gerçekleştireceği hareketler sayesinde karşısına çıkan engellerden kaçmakta ve jetonları toplamasına ek olarak oyun içerisindeki yeni karakterlerin de açılmasını sağlamaya çalışmaktadır. Böylelikle oyuncu ilerleyen süreçlerinde en yüksek değerli puana ulaşmayı, hayatta kalmayı hedeflemektedir.

Temple Run 2 oyunundaki grafikler genel olarak 3D kalite düzeyinde olduğu gibi ses kalite düzeyi de çok yüksek seviyede olmaktadır. Temple Run 2 oyununda gerçekleştirilen kontroller tek parmakla sağlanabilmektedir. Temple Run 2 oyununda oyuncular öncelikle oyuna kahramanlardan herhangi birisini seçerek oyuna başlayabilmektedir.

Oyuncular seçmiş oldukları kahramanları ile devamlı olarak koşmakta ve kendisine verilen temel görev karakterlerinin sağ ya da sola yönelerek yerden kaymasını ya da karşısına çıkan engellerin üzerinden atlamasını gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Temple Run 2 oyununda oyuncular oyun içerisine dahil olarak sürükleyici maceranın içerisinde kendisini bulmaktadır. Unutulmuş olan hazinelerin keşfedildiği egzotik maceralara ek olarak antik harabelerden tehlikenin üst düzeyde olduğu zindanlara varan geniş bir serüven başlamaktadır oyunla birlikte.

Oyunda oyuncunun ele geçirmek için çabaladığı hazinelere gardiyanlığını yapan devasa goril oyuncuyu takip etmekte ve oyuncunun yavaşlaması halinde oyuncuyu cezalandırmaktadır. Temple Run 2 oyuncularının en çok dikkat etmesi gereken noktalar arasında kahramanın koşma hızı olmaktadır.

Bunun nedeni ise oyuncuların koşma hızından kaynaklanmaktadır. kahramanın hızlı bir şekilde koşması nedeniyle karşısına çıkan engellere çarpmamak ya da boşluklara düşmemek adına çok iyi refleksler ortaya koyması gerekmektedir. Oyuncular oyun içerisinde altın toplamalarının yanı sıra aynı zamanda maden arabaları, kızaklar ve benzeri araçlara da binebilmektedir.

Oyunda oyuncular seçmiş oldukları kahramanlara birbirinden farklı kostüm seçeneklerinden istediğini giydirebilmektedir. Temple Run 2 oyuncuları siyah renkli yaratıklardan kaçarken yalnızca yerde değil bazı noktalarda da ipten kayarak ilerlemesi gerekmektedir. Oyuncular kazandıkları altınlar sayesinde karakterlerini güçlendirebildikleri gibi bu altınlarla da kendilerine özel güçleri yüklemeleri sayesinde oyunlarını daha da özellikli hale getirebilmektedir.

Temple Run 2 Nasıl Oynanır?

Temple Run oyununun oynanabilmesi için oyuncuların Windows 8 ve üzeri cihazlarından satın alınarak oynanabilmektedir. Ancak oyuncular oyuna ücret vermeden ya da Windows XP ya da Windows 7 işletim sistemine sahip olan cihazlardan oynayabilmeleri için alternatif özellikteki seçeneklerinin başında Bluestacks uygulaması yer almaktadır.

Temple run oyununu oynamak için oyuncuların öncelikle oyunu indirmeleri gerekmektedir. Bluestacks ana sayfası üzerinden sol üst bölümde yer alan Ara sekmesinden Temple Run 2 şeklindeki arama gerçekleştirilmektedir. Arama işleminin sonrasında oyuna ilişkin Google Play bölümü açılmaktadır. Açılan sayfadan yükle seçeneği tercih edilerek oyun indirilmeye başlanmaktadır. Yüklemenin tamamlanmasının ardından aç seçeneği tercih edilerek oyun oynanmaya başlanmaktadır.

Temple Run 2 oyunu kontrol tuşlarını kullanarak oynayabilmektedir. Yukarı ok tuşu zıplama kontrolüne yararken aşağı ok tuşu eğilmeye yaramaktadır. Oyuncular sağ ve sola kayabilmek için sağ ve sol ok tuşlarını kullanırken space tuşu oyuncunun özel güçlerini kullanmak için kullanılmaktadır. Z tuşu oyuncunun sola doğru kayarak geri çekilmesini sağlarken X tuşu oyuncunun sağa doğru kayarak geri çekilmesini sağlamaktadır.

Temple Run 2 Ücretsiz Yükle

Temple Run 2 oyunu Google play ve internet platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Oyuncuların yapması gereken yalnızca İOS, Google Play ve arama motorları üzerinden gerçekleştireceği Temple Run 2 şeklindeki aramalar sonrası karşısına çıkacak olan indirme linki üzerinden indirme butonuna basarak oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir.

Temple Run 2 Apk Var mı?

Temple Run 2 oyununu apk dosyası olarak indirilebilmekte ve böylelikle kolay bir şekilde dosyalara ulaşabilmektedir. Temple Run 2 apk dosyaları genellikle oyunda oyuncuların ihtiyaç duyduğu hileler için tercih edilmektedir. Temple Run apk dosyaları internet arama motorları üzerinden indirerek kurmakta ve sonrasında oyunu oynayabilmektedir.

Söz konusu apk dosyaları çok farklı nedenlerle indirilebilseler de genel olarak oyuncuların oyun içerisinde en büyük sorun yaşadıkları para ve elmas noktasında olmasından kaynaklanmasından dolayı bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Temple Run 2 oyununda indirilecek olan apk dosyalarının indirilerek kurularak oyunun kurularak oyuna giriş yapılması gerekmektedir. Oyuncular indirdikleri bu apk dosyası sonrası oyuncuların oyuna girerek elmas ve para miktarlarına bakmaları yeterli olmaktadır.

Temple Run 2 Hata

Dosya açılmıyor uyarısının alınması halinde oyuncular cihazlarındaki dosya yöneticisi kullanılması yoluyla indirilenler kısmından açılabilmektedir.

Bilinmeyen hata sebebiyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi şeklinde bildirim alınması halinde sayfa yenilenerek tekrar denenmesi yoluyla çözülmektedir.

Temple Run 2 Apk Oyun İndirme

Temple Run 2 oyununun indirilebilmesi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Oyuncuların arama motorları üzerinden gerçekleştirecekleri Temple Run 2 Apk oyun indirme şeklindeki aramalar sonrası karşılarına çıkacak olan linkler üzerinden oyuncular oyunların indirme butonlarına tıklanarak oyun indirilebilmektedir. Sonrasında ise oyun indirme işleminin tamamlanması sonrası oyun kurulumu çok kolay bir şekilde gerçekleştirilerek oynanabilmektedir.

Temple Run 2 Hileleri 2023

Temple Run 2 oyununda da diğer birçok oyunda olduğu gibi çeşitli hilelere başvurma ihtiyacı duymaktadır. Söz konusu gereksinimler kimi zaman oyuncuların oyun içi alımlarını ve gelişmelerini gerçekleştirebilmek adına olurken Kimi zaman da çok daha farklı nedenlerle gerçekleştirilebilmektedir.

Oyuncuların söz konusu hilelere başvurmasının en önemli nedenleri arasında oyuncuların oyun içerisinde karakterlerini değiştirebilmek, geliştirebilmek böylelikle de oyun içerisinde daha güçlü hale gelmek ve daha çok puan elde edebilmek için de hilelere başvurmaktadır.

Temple Run 2 oyununda birbirinden çok farklı hileler bulunsa da genellikle para ve elmas noktasında olmaktadır. Gerçekleştirilecek olan hileler oyuncular tarafından elle yazılacak kodlarla olabildiği gibi aynı zamanda oyuna ilişkin hileli apk dosyalarını indirerek oyuna entegre edebilmeleri yeterli olmaktadır.

Temple Run 2 Hile Nasıl Yapılır?

Temple Run 2 oyununda hile yapılması oyuncuların kendi yazacakları kodlarla gerçekleştirilecekleri gibi hile apk dosyalarını indirerek oyuna entegre etmeleri aracılığıyla da gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için öncelikle oyuncuların hile apk dosyalarına giriş yapmaları gerekmektedir.

Oyuncuların hile apk dosyasını indirmek için gerçekleştirecekleri arama motorları üzerinden gerçekleştirecekleri arama sonrasında apk dosyasının saklanmasının istenilip istenilmediğine ilişkin bir soru çıkmakta ve oyuncuların bunu istiyorum seçeneğini tercih etmesi gerekmektedir.

Böylelikle söz konusu hile apk dosyası oyuncunun cihazına inmektedir. İndirilen dosyanın açılarak indirilmesinin ardından kurulan hile apk dosyası açılmaktadır. Böylelikle hile gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu