Call of Duty Warzone Hileleri 2023

Yeni nesil bilgisayar oyunları arasında çok popüler bir oyun olan Call of Duty Warzone, 150 kişilik bir grup içerisinde hayatta kalmak için çabaladığınız bir oyundur. Oyunu birinci olarak bitirmek ve oyundan keyif almak için bazı hilelere ve kodlara ihtiyacınız olacaktır.

Call of Duty Warzone hile 2023 sürümünü kullanarak oyunu sorunsuz bir şekilde bitirebilir, rakiplerinizi kolayca oyun dışında bırakabilirsiniz. Call of Duty Warzone hile 2023 güncellemesi yaptığınızda size avantaj sağlayacak birçok hileye güncel olarak sahip olabiliyor ve oyun içinde uygulayabiliyorsunuz.

Call of Duty Warzone Ücretsiz Hile Alma

Popüler bir oyun olan Call of Duty Warzone için çok sayıda hile bulunuyor. Hedef almanızı kolaylaştıran, harita üzerinde daha kolay gezmenizi sağlayarak size avantaj sağlayan hileleri para ile satın alabileceğiniz gibi ücretsiz olarak da indirebiliyorsunuz.

Call of Duty Warzone ücretsiz hile ile oyun içinde kullanıcılara sunulmayan eşyalara sahip olabilir, rakiplerinizi daha kolay bir şekilde avlayabilirsiniz.

Gece görüş gözlüğü, duvar ötesi görme gibi hileler sayesinde oyun sizler için oldukça kolay hale geliyor. Call of Duty Warzone ücretsiz hile aynı zamanda yakalanmamanızı sağladığı içinde büyük avantaj oluşturuyor.

Oyunun yazılımcısı olan Raven Software tarafından sürekli hile yapanlar için yazılımlar geliştirilse de ücretsiz hileler bu yazılımlar tarafından yakalanmıyor.

Call of Duty Warzone Hileli Ücretsiz Hesaplar

Size sunmuş olduğumuz ücretsiz hesapları aldıktan sonra lütfen şifrelerinizi değiştirmeyin, çünkü bunlar herkes için yazılmıştır.

HESAPŞİFRE
Darkorlight101@hotmail.comhüshüs99
Lolittaaapretty@gmail.hotmail.commarry55true
Ronaldddddspp8@gmail.com süpervisor.77
Jeyyyzboys7575@hotmail.commelankoli-1
Micoleyzaaay123@gmail.com t8fghj5res
Fireeeboypls222@yahho.comsilvia98
Aryagirl98wow@gmail.com1q2ww2q13
Josheps5858@hotmail.com9usxma9qb
Xusanboygreen@hotmail.comqazwsxedc7485
Anthony989@hotmail.comw1f2455419
Mustanggopro@gmail.comeminem2017
Standbyuncle@gmail.comdec19832k
Mrfortunelol@live.com a1b2c3d4
Nickollekkolik@yahho.comrocky1554

Call of Duty Warzone Hile ve Harita Kodları Nasıl Kullanılır?

Call of Duty Warzone oyununda rakiplerinize göre avantajlar elde etmek istiyorsanız hileleri ve harita kodlarını bilmeniz gerekiyor. Haritanız için kullanacağınız hileleri etkinleştirerek hileleri aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Call of Duty Warzone hile ve harita kodları oyunun seçenekler menüsünde yer alan konsol penceresini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Konsol penceresinde yer alan geliştirme harita kodu ve giriş hilelerini etkin hale getirdiğinizde hileleri oyun içinde istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Oyun içinde isterseniz gizli mod versiyonunu kullanabilir ve veteran, zombi modu arasında geçiş yapabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Hilelerin Amacı Nedir?

Call of Duty Warzone oyununda rakiplerinizi pusuya düşürmek, herkesi kolayca avlamak için hile kullanabilirsiniz. Bu hileleri basit bir şekilde ücretsiz olarak edinebileceğiniz gibi satın alarak da sahip olabilirsiniz. Call of Duty Warzone hileleri daha fazla avantaja sahip olmanızı sağlar.

Oyun içinde gece görüş gözlüğü kullanmak, helikopter ile dolaşmak veya pusu kurmuş olan düşmanlarınızı fark etmek için hile ve hile kodları satın alabilirsiniz. Call of Duty Warzone hile işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hilenin süresinin kısıtlı olmamasıdır. Hile alacağınız siteye dikkat etmeli, aldığınız hilelerin ve hile kodlarının kolay bir şekilde aktif olmasıdır.

Call of Duty Warzone Dil Değiştirme

Keyifle oynadığınız Warzone oyununun beta sürümüne sahip olarak Türkçe yama desteğinden faydalanabilirsiniz. Call of Duty Warzone dil değiştirme işlemi ile oyunun izin verdiği tüm dilleri kullanabilirsiniz.

Farklı dil paketlerini indirerek istediğiniz dili seçebilir ve oyunu bu dil üzerinden oynayabilirsiniz. Oyun içinde yer alan ayarlar sekmesine tıklayarak dil ayarları menüsünden size sunulan dilleri tercih edebilir veya beta sürümünde yer alan Türkçe yama desteğini kullanarak oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Dili Türkçe Yapma

Call of Duty Warzone oyununu Türkçe oynayabilmek için öncelikle Türkçe yama paketini bilgisayarınıza indirmiş olmanız gerekiyor. İndirme işlemi sonrasında Call of Duty Warzone dili türkçe yapma işlemi için ayarlar sekmesinden dil seçeneğini değiştirerek oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Oyun için geliştirilmiş olan dil yama paketi 1.5 gb bir alan kaplıyor.

Call of Duty Warzone Nasıl İndirilir?

İlk çıktığında belirli bir ücret ödeyerek oynayabildiğiniz Call of Duty Warzone oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Oyun sektöründe yer alan ve önemli bir oyun yazılımcı firması olan Activision, oyuncular için farklı seçenekler sunuyor.

Call of Duty Warzone nasıl indirilir diye düşünüyorsanız 2 yöntem izleyebilirsiniz. Bu yöntemlerden birincisi daha önce Call of Duty Warfare oyununu satın almışsanız basit bir güncelleme ayarı ile Warzone oyununa sahip olabiliyorsunuz.

Güncelleme paketini Activision sitesinden indirebileceğiniz gibi çok sayıda oyun sitesinden de tedarik edebiliyorsunuz. Eğer Warfare oyununa sahip değilseniz Call of Duty Warzone nasıl indirilir sorusunun cevabı oyunu oynamak istediğiniz platforma erişim sağlamak ve buradan oyunun güncel halini indirmek. Playstation ve Xbox üzerinden oynamak isterseniz oyun sitelerinde yer alan güncel sürümleri kolayca indirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Bağlantı Hatası

Profesyonel olarak sizlere sunulan Warzone oyununda çok uzun süre bağlantı kuranlar için en büyük problem bağlantı hatası sorunudur. Bu sorun ile ilgili gelen şikayetler üzerine Activision firması çalışmalar yaparak kullanıcılara sevindirici haberler verdi. Resmi olarak site üzerinden yapılan açıklamada yaşanan sorunlar için çalışmalara başladık ve kısa süre de bu sorunu ortadan kaldıracağız şeklinde açıklama yapıldı.

Yeni bir güncelleme paketi hazırlanarak kullanıcılara sunulacak ve bağlantı sorunu tamamen ortadan kaldırılacak. Call of Duty Warzone bağlantı hatası ve sunuculara bağlanamama sorunu için kullanıcılar dns ayarları ve internet konumlarını farklı ülkeler üzerinden değiştirerek oyunu oynayabiliyorlar. Alternatif çözümler olarak bu çözümleri deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu