Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023

Bedava Dakika

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom abonelerinin kullandıkları paketler ve faturalarda yer alan dakikaların tükenmesi veya ekstra dakika ihtiyacı olması durumunda bedava dakika kazanma hilesi kullanarak dakika kazanabiliyorlar. Her gsm operatörü için farklı yöntemlerin uygulandığı bedava dakika hilesi ile dilediğiniz kadar dakika kazanabilir ve dakika ihtiyaçlarınız için ek bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Bedava dakika hileleri için mesaj yolunu tercih edebileceğiniz gibi gsm operatörlerinin mobil uygulamalarını cep telefonunuza indirerek lokasyon değişikliği, sim kart çıkarıp takam gibi farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde abonesi olduğunuz gsm operaötürünün sunmuş olduğu bedava internet, dakika ve sms kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz.

Bedava Konuşma Paketi Kampanyası 2023

Bedava konuşma paketleri Vodafone, Türk Telekom, Turkcell tarafından aboneleri için özel olarak sunulan kampanyalar dahilinde verilmektedir. Çeşitli uygulamalar ile kazanabileceğiniz bedava konuşma paketleri farklı miktarlarda olup uygulamaları kullanarak tekrar tekrar bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Her gsm operatörü için farklı uygulamalar üzerinden verilen bedava konuşma paketlerini kazanabilmek için abonesi olduğunu gsm operatörünün sitesini takip edebilir veya internet üzerinden size sunulan uygulamaları indirebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023

Vodafone abonesi olarak bedava dakika kazanmak istiyorsanız size sunulan uygulamaları cep telefonunuza indirerek veya sizlere sunulan kampanyalara katılarak dakikalarınıza kavuşabilirsiniz. Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan hediye çarkını kullanmak ve hediyeler kazanmak için yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirip giriş yaptıktan sonra hediye çarkını çevirerek bedava dakika kazanabilirsiniz. Haftalık bir kez çevirme hakkınızın bulunduğu hediye çarkı Vodafone yanımda uygulaması ile kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nedir 2023

Faturalı veya faturasız Vodafone abonesiyseniz haftalık 1000 dakika bedava dakika kazanmak için yapmanız gereken EVET yazarak 4000 e mesaj göndermektir. Mesajı gönderdiğinizde size gelen mesajdaki şifre ile haftalık 1000 dakika bedava dakika kazanmış oluyorsunuz.

Vodafone abonesi olarak bedava 100 dakika kazanmak istiyorsanız EVET yazarak 3785 e mesaj göndermeniz gerekiyor. Mesajı attıktan kıssa bir süre sonra hediye olarak kazandığınız 100 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Mesajın aktif olması durumunda size sms ile katılım bilgisi gönderilecektir.

Vodafone abonelerine sunulan dakika paketlerinden biri olan 542 dakika hediye kazanmak için yapmanız gereken 7000 e 542 yazarak mesaj göndermektir. Mesajınız aktif hale geldiğinde hattınıza 542 dakika yüklenecektir.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır 2023

Vodafone abonelerinin dakika kazanmak için yapabilecekleri ilk hile ara kazan hilesidir. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlemler merkezi aracılığı ile ara kazan uygulamasına aboneliğinizi yaptırdığınızda yurt içi ve yurt dışı aranmalarınızda bedava dakika kazanıyorsunuz. 1 saatlik konuşma için 10 dakika kazanacağınız bu hile ile bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava dakika kazanabileceğiniz bir diğer hile ile özel günlerde yapılan mesaj hilesidir. Vodafone, tüm özel günler için bedava dakika imkanı sağlayan paketleri abonelerine sunuyor. Bunun için yapmanız gereken içinde bulunduğunuz özel günün adını yazarak ( Ramazan Bayramı için RAMAZAN) 4545 e mesaj atabilirsiniz. Aynı mesajı cep telefonunuzdan hattınızı çıkarıp yeniden takarak attığınızda tekrar bedava dakika kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir 2023

Turkcell abonelerinin bedava dakika kazanabilmeleri için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Turkcell mobil uygulaması bu uygulamaların başında geliyor. Bu uygulama dışında Turkcell BİP uygulaması, BİP uygulaması içinde yer alan çeşitli kanallar bedava dakika kazanabileceğiniz uygulamalardır. Ayrıca Turkcell ile farklı firmalar arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde farklı uygulamaları kullanabilir ve bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2023 Hilesi Nasıl Yapılır 2023

Turkcell aboneleri dakika ihtiyaçları için Turkcell tarafından sunulan kampanyaları kullanabilecekleri gibi bedava dakika hilesi kullanarak da dakika kazanabilirler. Turkcell bedava dakika hilesi için uygulayabileceğiniz ilk yöntem Size sunulan Sürpriz Fırsat kampanyası için tekrar tekrar mesaj atmaktır. 2222 ye atacağınız mesaj ile her defasında 100 dakika kazanabilirsiniz. Günlük kullanım olarak verilen dakikalar 24 saat sonra silinmektedir.

Uygulayabileceğiniz ikinci yöntem ise çatlak yumurta uygulamasıdır. Çatlak yumurta yarışmasına katılarak bedava dakika kazanabiliyorsunuz. Yarışmaya katılıp bedava dakika kazandıktan sonra uygulamayı kapatıp, bulunduğunu ülkenin koordinatlarını değiştirerek yeniden uygulamaya giriş yaptığınızda tekrar yarışarak hediye kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Hediye Dakika Kazanma Kampanyası Nedir 2023

Turkcell aboneleri için sunulan bedava dakika kampanyaları ile dakika ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Turkcell BİP uygulaması üzerinden günlük 100 dakika bedava kazanmak için yapmanız gereken BİP 100 DK yazarak 2200 e mesaj atmak. Mesaj attıktan sonra anlık olarak 100 dakika hesabınıza tanımlanacaktır.

Turkcell tarafından abonelerinin hafta sonu görüşmelerinde kullanabilmeleri için bedava dakika verilmektedir. Turkcell hafta sonu bedava dakika kampanyasına katılmak için yapmanız gereken hattınıza 35 TL ve üzeri yükleme yapmak, HAFTASONU yazarak 2323 e mesaj atmak. Mesajınız aktif hale geldikten sonra sadece hafta sonu kullanabileceğiniz 500 dakika bedava kazanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Kampanyası 2023

Türk Telekom gsm operatörü de diğer operatörler gibi bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir.Şartsız ve koşulsuz olarak sunulan bedava 2000 dakika kampanyasına katılmak için MİLYON yazarak 3527 e mesaj atmak. Mesajınız aktif hale geldiğimde haftalık olarak kullanabileceğiniz 2000 dakika hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom bedava 50 dakika ve 100 dakika kampanyalarından birinden yararlanabilmek için PAKET yazarak 9090 a mesaj atmalısınız. Mesajınız aktif hale geldiğinde gün içinde kullanabileceğiniz 50 veya 100 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom bedava dakika kampanyalarından biri olan ve sadece faturalı hat sahiplerinin yararlanabildiği bu kampanya için yapmanız gereken BEDAVA 250 DAKİKA yazarak 3535 e mesaj atmak. Mesajınız aktif hale geldiğinde haftalık olarak 250 dakika bedava kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır 2023

Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin yapabileceği bedava dakika hilesi için öncelikle GECE yazarak 4545 e mesaj atabilirsiniz. Sabah 9 akşam 9 saatleri arasında kullanabileceğiniz sınırsız dakika için mesajınızın aktif olması yeterlidir. Hafta da bir kez yapabileceğiniz bu hile ile bir gün boyunca bedava konuşabilirsiniz.

Türk Telekom bedava dakika hilesi olarak yapabileceğiniz bir diğer hile ise aboneleri için sunulan ve belirli görevlerin yapılması sonrasında hatta tanımlanan ücretsiz dakikalar için lokasyonunuzu değiştirmeniz yeterli oluyor. Uygulamaya giriş yapıp bedava dakikaları aldıktan sonra tekrar lokasyon değiştirerek yeniden giriş yaptığınızda hattınıza tekrar bedava dakikalar yükleniyor.

Türk Telekom Hediye Dakika Paketleri Nasıl Alınır 2023

Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış olan bedava dakika paketleri birkaç uygulama yardımı ile alınmaktadır. Faturalı veya faturasız hat sahipleri için hazırlanmış olan bedava dakika paketlerini alabilmek için Türk Telekom mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama yardımı ile bedava kampanyalarının tamamından yararlanabiliyorsunuz.

Mobil uygulama dışında online işlemler merkezi olarak adlandırılmış olan internet sitesinden faydalanarak kampanyalara katılım sağlayabiliyorsunuz. Türk Telekom tarafından çeşitli markalar ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde markaların uygulamalarını cep telefonunuza indirerek bedava dakika paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu