Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2023

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone faturalı faturasız bedava internet 2023 kampanyaları operatör kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kampanyalarına her dönem yenisini ekleyen Vodafone faturalı ya da faturasız fark etmeksizin her abonesine ücretsiz internet hakkı vermektedir.

Özellikle hediye çarkı uygulaması her hafta başta bedava internet olmak üzere çeşitli hediyeler dağıtmakta olup buna sahip olmak için Vodafone yanımda uygulamasını indirmek gerekir. Buna ek olarak faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalar da düzenlenmekte, internet ya da her yöne dakika gibi imkanlar sunulmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Hilesi 2023

Vodafone bana ne var hilesi 2023 sayesinde çark çevrildiğinde haftalık ya da aylık internet paketleri almak mümkündür. Bu uygulamanın en bilinen hilesi kampanyanın yenilendiği pazartesi itibariyle hemen çarkı çevirmektir. Yapılan incelemelere göre uygulama uzun süreli ve fazla datalı hediye internetleri genellikle ilk gün daha fazla vermektedir.

Operatör tarafından bunun belli bir sınırının olduğu ve ilerleyen günlerde indirim çeki, günlük dakika, sosyal medya içerikleri gibi ekstra hediyelerin daha fazla verildiği görülür. Bunun yanı sıra bana ne var uygulamasından yararlanmak için yoğunluğun az olduğu saat aralıkları tercih edilmelidir. Örneğin paket gece 12’de yenileniyorsa birkaç saat içinde çarkı çevirmek daha avantajlı olacaktır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Oyunu

Vodafone ücretsiz internet paketi oyunu bedava internet avcıları ismiyle bilinmekte olup oyun bit avlama esasına dayanır. 26 yaşının altındaki aboneler tarafından oynanabilen oyunda avlanan bitler biriktirilir ve daha sonra mağazadan ücretsiz internet ya da indirimli internet paketine çevrilebilir. Oyunu oynayabilmek için önce operatör uygulaması indirilerek sisteme giriş yapılması gerekir. Hem faturalı hem de faturasız aboneler tarafından oynanabilen internet avcıları oyunu ayda bir kez alınabilen bir günlük 1 GB ücretsiz internet de vermektedir.

Vodafone Freezone Kampanyası 4 GB Ücretsiz İnternet 2023

Freezone abonelerine özel olarak verilen 4 GB ücretsiz internet kampanyası yeni abone olanlara verilmektedir. Hoş geldin hediyesi olarak verilen bedava internet hem faturalı hem de faturasız aboneler tarafından kullanılabilir. Freezone sistemine kayıt yaptırıldıktan sonra internet hakkı ilgili telefon numarasına otomatik olarak yüklenmektedir. İnternetin kullanım süresi yirmi dört saat olup buna ilaveten başka kampanyalar görebilmek için internet sitesinden ya da Vodafone Yanımda’dan güncel kampanyalar kısmı incelenebilir.

Vodafone TL Yükleme İle İnternet Kazanma 2023

Operatör kullanıcılarına özel olarak hazırlanan TL yükleme ile internet kazanma yani Yükle Kazan kampanyasından faturasız hat kullanıcısı olan Freezone aboneleri yararlanabilir. 30 TL ve üzerinde yükleme yapıldığında 1 GB ve 2 GB bedava internet hakkı kazanılır. Buna ek olarak TL yüklemesi yapıldıktan sonra BANANEVAR yazılıp 4455’e kısa mesaj gönderildiğinde bedava internet ve başka sürpriz hediyeler de alınabilir. Alınacak hediyeler kullanılan tarifeye göre farklılık gösterecektir.

Vodafone 2023 Yıllık 1.5 GB Hediye İnternet

Akıl küpü kullanıcılarına özel olarak verilen Vodafone 2023 Yıllık 1,5 GB hediye internet paketini kullanabilmek için 500 MB yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderilir. Hediye internet yıl içerisinde üç parça halinde verilmekte olup her biri 500 MB olacak şekilde belirlenmiştir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone faturalı hat kullanıcısı olmak gerekir. Faturalı kullanıma ilk başlandığında tarife olarak akıl küpü tarifeler seçilmeli ve tarife değişikliği yapılmamalıdır. Genellikle tarifedeki paketler en az on iki ay boyunca taahhüde bağlı olarak verilmektedir.

Vodafone 4.5 G Ücretsiz İnternet Kampanyası 2023

Operatör kullanım hızının arttığı ve sektördeki yeniliklerden biri olan 4.5G sayesinde Vodafone en geniş kapsama alanına sahiptir. 4.5 G kullanıcısı olanlar için Vodafone ücretsiz internet kampanyaları düzenlemektedir. İlk defa 4.5 G kullanmaya başlayacakların 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj gönderilmeleri gerekir. Bununla birlikte ilgili hat kullanıcılarına otomatik olarak bir ay boyunca kullanabilecekleri hediye internet verilmektedir.

Verilen internet hoş geldin hediyesi niteliğinde olup ilk girişe özgü olarak tanımlanır. Bedava internet hakkından yararlanabilmek için kullanılan telefonun bu özelliği destekliyor olması gerekir. Aksi takdirde 4.5 G ücretsiz internet alımı mümkün olmayacaktır. Vodafone internet sitesinde 4.5 G destekleyen telefon modelleri ile ilgili geniş bilgi mevcuttur.

Vodafone E Fatura 1 GB İnternet Ücretsiz 2023

Adrese kağıt basım fatura almak yerine e fatura sistemine geçen Vodafone kullanıcıları ücretsiz internet almaya hak kazanmaktadır. Kazanılan e fatura 1 GB bedava internet hakkı bir yıl içerisinde on beş gün boyunca kullanılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için EFATURA yazıp boşluk bırakılıp eposta adresi yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilir. Eğer eposta yerine kısa mesaj şeklinde fatura alınmak isteniyorsa eposta yerine SMSFATURA yazılarak mesaj atılır. Gönderilen mesajın ardından onay mesajının gelmesiyle birlikte 1 GB bedava internet hakkı hatta otomatik olarak yüklenecektir. Bu kampanya internet hakkı kazandırırken aynı zamanda çevre dostu olmayı da teşvik etmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Kampanyası 2023

Vodafone abonelerinin sıkça kullandığı Vodafone yanımda uygulaması için bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar düzenlenmekte ve hediye internetler verilmektedir. Bu hediyelerden yararlanabilmek için öncelikle Google Play ya da i Tunes üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirmek gerekir. Daha sonra sisteme giriş yapılır ve tanımlanan telefon numarasına bedava internet hakkı otomatik olarak yüklenecektir. Bunun yanı sıra uygulamada internet paketleri kısmına girildiğinde hediye haftalık internet bölümüne girilip de kampanyaya dahil olmak mümkündür. Uygulamayı indirmek ya da internet kazanmak için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Arkadaşını Davet Et 8 GB Hediye İnternet Kazan 2023

Arkadaşını davet et 8 GB hediye internet kazan 2023 kampanyasından yararlanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamadan davet edilerek gelen yeni abonenin hem kendisi hem de davet eden kişi bedava internet hakkı kazanmaktadır. Bunun için uygulama menüsünde yer alan arkadaşını davet et butonuna basılır ve davet edilecek kişinin telefon numarası yazılır.

Karşıdaki kişi gönderilen bu linke tıklayıp kullanıma başladığında her iki kişiye de ücretsiz internet hakkı yüklenmektedir. Bu kampanyadan bir ay içerisinde en fazla 3 kez yararlanılabilmektedir. Aynı zamanda kampanyaya katılacak olan aboneniz en az altı aydır Vodafone kullanıcısı olması şartı vardır. İstenilen sayıda arkadaş davet edilebilmekte olup hediye internet davetin ardından kırk sekiz saat içerisinde hatta yüklenmektedir. Genellikle internet kullanım hakkı haftalık olarak verilmekte ve sadece yurtiçindeki kullanımlar için geçerli olmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2023

Vodafone seviyorum interneti testi ile kullanıcılar internet karakterini öğrenmekte ve 3 GB bedava internet hakkı kazanmaktadır. Operatörün internet sitesinden çözülebilen test içerisinde internetle aran nasıl, günlük internet kullanımı ne kadar gibi soruların yanıtı alınır. Testle verilen bedava interneti alabilmek için telefon numarası girilir ve o numaraya altı haneli onay şifresi gönderilir. Şifre ilgili alana yazıldıktan sonra testin sonuçları ekrana gelir ve sonuçlar sosyal medya üzerinden paylaşılabilir. Test sonucunda kazanılan 3 GB internet hakkı ise kısa süre içerisinde ilgili numaraya tanımlanır. Bununla alakalı tüm bilgilendirmeler Vodafone tarafından telefon numarasına kısa mesajla yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu