Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi 2023

Vodafone Hediye Çarkı Çekiliş Katılım Tarihleri

3 Şubat 2023 ile 29 Mart 2023 tarihleri arasında Vodafone yanımda uygulamasının indirilmesiyle çekilişe katılım sağlanabilmektedir. Çekilişe katılım 3 Şubat tarihinde saat 00.01’de başlamakta ve 29 Mart günü saat 23.59’da sonlanmaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişe Nasıl Katılım Sağlanır?

Çekilişe Türkiye’de bulunan GSM operatörlerinin hepsinden Vodafone yanımda’nın mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirilen uygulamaya gerekli olan bilgilerin girilmesi ve sonrasında Fırsatlar Dünyası içerisinde yer alan çarkı çevirerek kampanyaya katılabilmektedir. Kampanya sürecinde vodafone abonelerine her hafta 1 kez çekiliş hakkı verilirken diğer operatörlere toplam kampanya sürecinde 1 çekiliş hakkı tanınmaktadır. Kısacası Vodafone aboneleri toplam 8 çekiliş hakkı elde ederken diğer operatörler için çekiliş hakkı söz konusu olmaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Vodafone hediye çarkı çekilişi 15. 04.2022’de saat 11.00 firmanın adresindeki konferans salonunda gerçekleştirilmekte ve bu süreçte salonda bulunacak olan noterin yanı sıra isteyen kişilerin de katılımıyla gerçekleştirilecektir. Çekilişte belirlenecek olan sayılar ise; araba; 5 asil – 10 yedek, motosiklet; 25 asil – 50 yedek; telefon 100 asil – 100 yedek; kulaklık 500 asil -500 yedek şeklindedir.

Vodafone Hediye Çarkı Kazananların İlanı

Çekilişi kazanan ödül sahipleri 20.04.2022’de Milliyet Gazetesi aracılığıyla duyurulacaktır. Ödül kazanan asil ve yedek ödül sahiplerine ödüllerini kazandıklarına ilişkin bilgilendirme taahhütlü posta aracılığıyla iletilmektedir. Bu süreçte gerçekleşebilecek olan gecikmelerden dolayı ise firma sorumlu olmamaktadır.
Kazananlara Verilecek Ödüller
Vodafone hediye çarkı çekilişiyle birlikte gerçekleştirilecek olan çekilişte çekilişi kazanan kişilere verilecek olan ödüller ise;

  • 5 farklı kişiye BMW 118i First Edition Sport line 2023 model otomobil
  • 25 farklı kişiye Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet
  •  100 farklı kişiye Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu
  • 500 farklı kişiye Apple Airpods ve Şarj Kutusu şeklindedir.

Çekiliş sonrasında kazanılacak olan ödüller devredilememekle birlikte nakde de çevrilememekte ya da herhangi bir başka bir mala çevrilmesi gerçekleştirilememektedir. Aynı zamanda çekiliş sonrası herhangi bir ödül kazanan kişiler birden fazla ödül kazanamamaktadır.

Ödüllere Başvuru

Ödül çekilişlerinin tamamlanmasının ardından çekilişi kazanan asil kazananlar ödüllerinin teslimi amacıyla en geç 05.05.2020’ye dek, yedek kazanan ödül sahipleri ise en geç 20.05.2020’ye dek kimlikleriyle Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Şti. adresine başvurmaları gerekmekte ve başvurdukları takdirde ödüllerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
Türkiye’de yaşamakta olan ve yabancı uyruklu olan kişiler ise tescil doğrultusunda ödül kazanmaları halinde ödüllerinin teslimleri için ikametgah tezkerelerini ibraz etmeleri zorunlu olmaktadır.
Çekilişin kazananların belirlenmesinden sonra kimlikleriyle başvurmamaları halinde ödül kazananları kazanmış oldukları ödüllerini kaybetmiş sayılmaktadır. Bu süreçte ödül hakkı kazanmış olan asil kazananların gerekli olan süreçte başvurmamaları durumunda gerekli olan başvuru sürecinde başvurusunu gerçekleştirmiş olan yedek kazanan ödül sahiplerine ödül teslimi gerçekleştirilmektedir.

Ödüllerin Kazananlara Teslimi

Gerçekleştirilecek olan çekiliş sonrasında ödülleri kazananların belirlenmesinin ardından ödülleri kazananlara ödül teslimlerinin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Bu süreçte araba ve motosiklet ödüllerini kazanan ödül sahiplerine ödüllerinin teslimi Vodafone Plaza’da önünde gerçekleştirilecek olup telefon ya da kulaklık ödüllerini kazanan ödül sahiplerinin ödülleri ise bildirmiş oldukları adreslerine teslim edilmesi şeklinde gerçekleştirilecektir.

Vodofone Hediye Çarkı Çekilişi Kazananlarına ;

BMW 118i 5 5 kişiye BMW 118i First Edition Sport line 2023 model otomobil
Vespa Primavera 25 25 kişiye Vespa Primavera 50cc 2023 model motosiklet
iPhone 11 100 100 kişiye Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu
Airpods ve Şarj Kutusu 500 500 kişiye Apple Airpods ve Şarj Kutusu.

2 Kişi Katıldı

  1. İlk müştrrinizim Vodafon olarak bir hediye verisiniz….
    Sizden hiç hediye alamadım…..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu