Turkcell Bedava İnternet Paketleri Haziran 2023

Turkcell; aboneleri ve kullanıcıları için ücretli internet paketlerinin yanı sıra bedava internet paketleri de sunmaktadır. İnternetiniz bittiğinde veya daha fazla internete ihtiyacınız olduğunda para vermeden bedava internet kazanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler oldukça basit ve kolayca uygulanabilen yöntemler olduğundan herkes bedava internet paketi kazanabilir. İnternet ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bedava internet kazanma yöntemlerini şu şekilde sırlayabiliriz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir 2023 ?

Turkcell abonesi olarak bedava internet kazanabileceğiniz çok sayıda yöntem var. Bu yöntemler ile 500 mB ile 10 GB arasında değişen miktarlarda bedava internet kazanabiliyorsunuz. Turkcell tarafından sizlere sunulan bedava interbet veren uygulamalar şunlardır;

 • Dijital operatör uygulamasını kullanarak Salla Kazan Bedava internet,
 • Turkcell YAANİ arama motorunu kullanarak bedava internet,
 • Turkcell GNÇ uygulamasını kullanarak bedava internet,
 • Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet,
 • Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile bedava internet,
 • Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet,
 • Turkcell Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası,
 • Turkcell Sürpriz Nokta 1 GB Bedava İnternet,
 • Turkcell Bizce Uygulaması Bedava İnternet Kazanma,
 • Turkcell GNÇ Yumurta Çatlat 1GB Bedava İnternet,

Kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar ve kampanyalar üzerinden bedava internet kazanabilmek için yerine getirmeniz bazı kurallar ve şartlar bulunuyor. İnternet kampanyasına göre değişiklik gösteren bu şartları yerine getirdiğinizde bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet 2023

Turkcell abonesi olan herkes Paycell Card kullanarak bedava internet kazanabilir. Turkcell iletişim merkezlerine giderek temin edebileceğiniz Paycell kartınızı aldıktan sonra Paycell uygulamasını telefonunuza indirmeli, kartınızı uygulamaya tanıtmanız gereklidir. Paycell kartınızı tanımladıktan sonra uygulama içinde yer alan bedava 3 GB internet kampanyasına katılarak internet kazanabilirsiniz. Paycell kartınız olmadan kesinlikle bedava internet kazanamıyorsunuz.

Turkcell Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası 2023

30 Nisana kadar devam eden bir kampanya olan Sen Yap kampanyası ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. Turkcell BİP uygulaması üzerinden Sen Yap kanalına abone olarak bu kampanyaya katılabiliyorsunuz. Sen Yap kanalına abone olduktan sonra her hafta size sunulan eğlenceli görevlerden birini yerine getirdiğinizde hattınıza bedava 3 GB hediye internet tanımlanacaktır. Görevleri yerine getirdikçe bedava internet kazanıyor, görevlerin sayısını artırdıkça kazanacağınız internet miktarını artırabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta 1 GB Bedava İnternet 2023

Turkcell aboneleri için sunulan bir kampanya olan sürpriz nokta bedava internet kampanyasında BİP uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. BİP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta kanalına abone olmanız ve Oyna butonuna tıklayarak sizler için belirlenmiş olan lokasyonlardaki hediye paketlerini toplamanız gerekiyor. Hediye paketleri içinde yer alan hediyelerin yanı sıra 1 GB hediye interneti kazanabiliyorsunuz. Günlük en fazla 3 adet hediye limitine sahip olduğunuz bu uygulama ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. Lokasyon hilesi kullanarak daha fazla internet kazanabilmenizin mümkün olduğu bu uygulama le internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi 2023

Turkcell aboneleri için sunulan sürpriz nokta uygulaması ile bedava internet kazanabileceğiniz gibi sürpriz nokta hilesi ile daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Bu hile için öncelikle BİP uygulamasını cep telefonunuza indirin ancak kurulumunu yapmayın. Daha sonra VMOS uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kurulumunu yapın. Bu aşamadan sonra Fake GPS uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kurun.

VMOS uygulamasına giriş yapın, sistem ayarları butonuna tıklayın ve telefon hakkında sekmesine tıklayarak geliştirici seçenekleri açın. Geliştirici seçenekler içinden sahte konumlara izin ver sekmesine tıklayın. Bu aşamadan sonra VMOS uygulaması üzerinden File Transportation sekmesine tıklayın. Telefonunuza indirdiğiniz BİP uygulamasını ve Fake Gps uygulamalarını çalıştırın. Daha sonra BİP uygulaması üzerinden sürpriz nokta uygulamasını çalıştırın ve sürekli fake konumlardaki hediye paketlerini toplayın. Kolay gelsin.

Turkcell Salla Kazan Hakkı Kazanma 2023

Turkcell abonelerine sunulan internet kazanma yöntemlerinden biri de salla kazan yöntemidir. Bu yöntem ile hediye internet kazanmak için yapmanız gereken uürkcell dijital operatör uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve kendi cep telefonu numaranız ile uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra hediye internet kazanmak için dijital operatör uygulaması içinde yer alan salla kazan sekmesine tıklamalısınız. Bu işlemlerden sonra salla kazan sayfasında şimdi sallayın işareti çıktığında telefonunuzu sallayarak hediye internet kazanabiliyorsunuz. Lokasyon fark etmeksizin salla kazan ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Uygulaması Bedava İnternet Kazanma 2023

Kadın abonelerine özel olarak hazırlanmış bir uygulama olan Bizce uygulaması ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken Bizce uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve her gün bu uygulamaya girerek size sunulan kuponları toplamak. Uygulama ziyaretleri ile toplayacağınız kuponlar ile bedava internet kazanabiliyorsunuz.

 • 15 kupon biriktirdiğinizde günlük 2 gb hediye internet,
 • 30 kupon topladığınızda 3 günlük 3 gb hediye internet,
 • 45 kupon topladığınızda günlük 5 Gb hediye internet,
 • 60 kupon topladığınızda ise haftalık 2 gb hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Uygulamayı aktif olarak kullanma şartının bulunduğu bu yöntemde aralıklı olarak uygulamayı kullanamıyorsunuz. Belirli bir süre sonunda kullanılmayan kuponlar sıfırlandığı için uygulamayı aktif olarak kullanmanız gerekiyor.

Turkcell Bizce Uygulaması Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell tarafından geliştirilmiş bir arama motoru olan YAANİ uygulaması ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. YAANİ uygulaması ile bedava 1 gb internet kazanabilmek için yerine getirmeniz gereken şartlar bulunuyor. Turkcell YAANİ uygulaması üzerinden yapacağınız arama sayısı ile orantılı olarak internet kazanabileceğiniz bu yöntemde bu uygulamayı en az 10 gün boyunca kullanıp arama motoru üzerinden en az 20 arama yapmanız gerekiyor. Bu şekilde arama motorunu kullandığınızda 1 gb hediye internet kazanıyorsunuz. Kazandığınız internet anında hattınıza tanımlanarak kullanmaya başlıyorsunuz.

Turkcell GNÇ Yumurta Çatlat 1GB Bedava İnternet 2023

Turkcell GNÇ çatlak internet kampanyası 26 yaşından küçük tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bir kampanyadır. GNÇ çatlak hediye internet kampanyasına katılarak 8 GB a kadar hediye internet kazanmak mümkün. Bu uygulama ile bedava internet kazanabilmek adına yapmanız gereken Turkcell GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama üzerinden hafta da en az 2 defa yarışmaya katılmalı ve yarışma içerisinde yer alan yumurtayı çatlatarak hediyeler kazanıyorsunuz. Hafta da en az 2 defa katılabileceğiniz bu yarışma boyunca kazanacağınız hediyeler arasında 8 GB a kadar hediye internet de yer alıyor.

Turkcell Çalışan Yakını Bedava Kampanyalar 2023

Turkcell çalışanları için özel bir kampanya yaparak çalışan yakınları için hediye internet kazanma imkanı sağlamıştır. Bu kampanyadan bedava internet kazanabilmek için öncelikle çalışan yakınlarının kullanacakları ve en üst limiti 76 TL olan pakete abone olmaları gerekiyor. Bu tarifeye başvuru yapılıp tarifeyi kullanmaya başladıktan sonra yıllık 18 GB a kadar bedava internet kazanabiliyorsunuz. Hediye internet kazanabilmek için CALISAN yazarak 2200 a mesaj atmanız gerekiyor. 2200 a atacağınız mesaj aktif hale getirildikten sonra size gönderilen şifreyi kullanarak kampanyaya katılımınız sağlanıyor. BU sayede yıl içerisinde 18 GB a kadar bedava internet kazanıyorsunuz.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu