Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri 2023

Mount & Blade II: BannerLord oynamak istiyorsun ama nasıl ulaşabileceğin ile bir fikrin mi yok. Mount & Blade II: BannerLord satın alması son derece basit. Steam üzerinden Steam hesabın yoksa hesap oluşturup, Steam hesabın varsa hesabına giriş yapıp mağazalardan Mount & Blade II: BannerLord oyununu aratarak oyunu satın alabilir veya buradan oyunun url’ine ulaşıp oyunu steam web sitesi üzerinden satın alabilirsin.

Mount & Blade II: BannerLord Krallıklar

İmparatorluk ile başlarsak; Oyunun ağırlık merkezi bazı durumlarda imparatorluk olacaktır. İmparatorluk kendi içerisinde bir iç savaşa sürüklenmiştir. Kültürel ve siyasi doğrultuda Bizans örnek alınarak oluşturulan bu İmparatorluk girdiği iç savaşta 3 fıkraya ayrılmıştır.

Aserai

İmparatorluğun merkezinin güneyinde yer alan Aserai güneşin sıcağıyla kavurduğu Bronz Çöl Nahasa uzanır. Doğa olaylarının oluşturduğu sel, toprak çökmesi ve vadilerin aralarında ki vahalara insanlar yerleşmiştir.

Sturgia

Günümüzde bulunan Rusya, Belarus ve Ukraynanın konumlandığı yerlere konuçlanan Stugialılar Kievli Rus diye anılan şehir devletleri federasyonuna dayanır. Soğuk ve ıssız olan Sturgia ormanları önemli hazineler barındırır.

Vlandia

Adlarını Kalradik Cesur Yürekli Wilund’dan almış olan Vlandialılar her bir askeri rakipsiz ağır süvarileri ile imparatorluğun düşmanlarını uzak bozkırlara sürdüler. Fransaya yerleşen Vlandialılar Nors baskıncıları ve Ortaçağ Avrupası’nın feodal devletlerinden esinlenilerek oluşturuldu.

Kuzait Hanlığı

Bozkır klanı olan Kuzait Hanlığı imparatorluğun doğusuna doğru genişlendikçe karşılaşılır. Merkez kıtada engin çim denizleriyle buluşan Kuzaitliler diğer atlı klanlarıyla komşu oldu. Bu hanlığın kültürel ve siyasi örneği olarak asya örnek alınmıştır. Kuzaitliler askeri gücünü yüksek hareketlerinden ve atlı okçularından almaktadır.

Mount & Blade II: Bannerlord Harita Tasarımları

Mount & Blade II: Bannerlord’da şehirler gerçek dünyaya son derece benzer şekilde tasarlanmıştır. Sanayi ile kaliteli ürünlere ulaşabilir, kaliteli askerlere sahip olabilir veya bir suçlu tarafından zarar görebilirsiniz.

Pazaryeri

Burası bütün ticaretin gerçekleştiği noktadır. Yeni sıfır sağlam ve parlak bir miğfere, güzel ve dayanıklı bir zırha, güçlü bir kılıca, dayanıklı bir kalkana ve ya atınız için iyi bir dayanıklı bir zırha buradan ulaşabilirsiniz.

Kenar mahalle ve arka sokaklar

Kaçakçıların, haydutların ve hırsızların illegal yollarla para kazanmak için toplandıkları, şehrin değerini düşürdükleri mekanlardır.

İç kale

Şehrin soylularının, zenginlerinin ve yöneticilerinin bulunduğu yer İç Kalelerdir.

Askeri bölge

Askeri birliklerin eğitildiği, garnizonların ve muhafızların bulundurduğu bölge burasıdır ve ihtiyaç dahilinde (Kuşatma Saldırıları gibi) stoklanan malzemeler de yine buradadır. 

Taverna

Burada macera severler ve sarhoşlar, bir kadeh eşliğinde hikayeler ve destanlar dinlemek ve anlatmak için toplanırlar. Burada bazı eğlence düşkünleri baş belası olabilirken, diğerleri kendi istediği para miktarında paralı askerler ve fazla karşılaşılmasa da bazıları sizin yolunuz da size yoldaşlık yapacak neferlerdir.

Mount & Blade II: Bannerlord Nasıl Hile Yapılır?

İşte sizler için Mount & Blade II: Bannerlord Hile Rehberi;

  • Belgeler -> Mount and Blade II Bannerlord -> Configs -> engine_config.txt
  • İlk adım olarak yukarıdaki dosya konumunu izleyip ‘Belgeler’ klasörünü açmalı, sonrasında verilen klasörün içinde bulunan ‘Mount and Blade II Bannerlord’ klasörüne girmelisiniz.
  • Bir sonraki adımımız ise ‘Configs’ klasörüne giriş yapın ve ‘engine_config’ olarak isimlendirilen metin dosyasını açın.
  • Engine_config.txt -> cheat_mode = 0 -> cheat_mode = 1
  • Bu dosya içerisinde cheat_mode=0 olarak gözükecektir bu onun default değeridir.
  • Bunu Cheat_mode değerini 1 yapınız.

Oyun İçi Hileleri Etkinleştirme

CTRL ve ~ tuşlarına basarak gelen ekrana ‘cheatmenu’ no yazın. Eğer oyun içi hileleri kapatmak isterseniz, bu sefer ‘nocheatmenu’ no yazmanız gerekiyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri

Mount & Blade II: Bannerlord hilelerine google üzerinden Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri olarak yazarsanız karşınıza bu hileleri çıkartacak olan web sitelerine ulaşabilirsiniz.

Ulaşacağınız siteler üzerinden oyun içerisinde size oyunun izin verdiği kadar hileler yapabilir silah, eşya, para ve can için kolay yoldan kazanç sağlayabilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Ulaştığınız sitelerde bilgilerin doğru olunduğundan emin olmakta fayda var çünkü kötü niyetli web siteleri sizlere yanlış, doğru olmayan veya çalışmayan bilgiler paylaşan platformlar olabilir.

Mount & Blade II: Bannerlord Cheat

Mount & Blade II: Bannerlord oyunun size verdiği izinler dışında cheat programlarıda bulunmaktadır ve bu cheat programları ile oyun içerisinde istediğiniz kadar asker, eşya, para ve sağlığa sahip olabilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Cheat’e Nasıl Ulaşırım?

“Mount & Blade II: Bannerlord Cheat” araması yaparak cheat programı indirebilir ve cheat yapmaya başlayabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord için Cheat programı indirirken dikkatli olmakta fayda var çünkü cheat programları 3.parti yazılımlar olduğu için sizlerin bilgisine erişebilir ve bilgileriniz üzerinde tehlike yaratabilir veya doğru olmayan, çalışmayan programlar olabilir.

Mount & Blade II: Bannerlord için doğru Cheat programını bulmak istiyorsanız oyuncuların aralarında kullandığı cheat programlarını kullanabilir ve bu şekilde avantaj sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu