Metin 2 Artı Basma Hilesi 2023

Metin2 Artı Basma Hilesi

Metin 2 oyunu birden fazla oyunculu olan online rol yapma oyunu olarak 2005 senesinde çıkış yapmaktadır. Kore’de başlangıç gösteren oyun 2006’da 17 farklı dilde oynanmaya başlanmaktadır. Metin 2 oyunu üç tane büyük imparatorluğun birbirleriyle gerçekleştirdikleri savaşı konu alan uzak doğu hikayesini konu almaktadır.

İlk aşamada hayvan ve bitki hayatı bulunurken Metin taşı gelerek vahşi hayatı kırması sonrası üç imparatorluğun sınırları çizilmiştir. Ve oyuncular birbirleriyle savaşarak kendilerini geliştirmektedir.

Metin 2’de birbirinden farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Bunlar; savaşçı, Ninja, sura, şaman, lycan şeklinde olmaktadır. Oyunda aynı zamanda birbirinden farklı imparatorluk da bulunmaktadır. Bu imparatorluklar; Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu, Shinsoo İmparatorluğu.

Metin 2 Yang Hilesi Nasıl Yapılır?

Metin 2 oyununda oyuncular 28. Seviyeye gelmelerinin ardından görevlerini almakta ve devam demektedirler. Bu noktada oyuncunun bütün dediklerine tamam denilerek ilerlenmektedir. Sonrasında oyuncunun karşısına çıkan seçenekler içerisinden onları arayacağım seçeneği tercih edilmekte ve Ok seçeneği tercih edilerek mızraklar aranmaya çıkmaktadır.

Bu noktada oyuncuların karşısına kesmesi istenen nesneler ve benzeri görev bilgileri verilmektedir. Görevin bitmesinin ardından Ok denilmekte ve ah yuya koşulmaktadır. Görev yöneticisi kısmına gelinmesinin ardından metin2client.bin kısmına gelinerek işlemi sonrandır seçeneğine basılmakta ve pencere ah yuya’ya sürüklenmektedir.

Ardından işlemi sonlandır seçeneğinin tercih edilmesinden sonra ah yuya tıklanması gerekmektedir. Bu noktada oyun atmaktadır. Bu nedenle de oyuna tekrar giriş yapılması gerekmektedir. Bu noktada görevler yapılmamış expler paraları gelmiş bir şekilde oyuncu charını bulunmakta ve sınırsız görev yapılmaktadır.

Metin 2 Artı Basma Hilesi Nasıl Yapılır?

Metin 2 oyuncularının en çok başvurduğu hileler arasında artı basma hilesi yer almaktadır. Metin 2 oyununda gerçekleştirilecek olan artı basma hilesinde birden fazla taktik bulunmaktadır. Gerçekleştirilecek olan ilk artı hilesi taktiğinde oyuncunun ilk olarak + basacağı itemini demirciye koymaktadır.

İtemin yükseldiğinde nasıl olacağına ilişkin bilgi verilen pencerenin açılmasının ardından item tutularak yere atılmaktadır. Ancak evet seçeneğine basılmamaktadır. Ardından item aynı biçimde geliştirilmekte ve yanarsa item tekrar yerden alınmaktadır.

Metin 2 oyununda gerçekleştirilecek olan ikinci taktikte oyuncuların öncelikli olarak itemini demirciye koymasının ardından ileri seçeneği tercih edilmektedir.

Bu noktada yanmaya ilişkin ikaz çıkınca evet ya da hayır demeksizin ışınlayıcı babaya gidilmektedir. Ve o noktadan 2 kez gönderme yapıldıktan sonra evet denildikten sonra iteme + basılmaktadır.

Metin 2 oyununda gerçekleştirilecek olan üçüncü taktik ise oyuncunun ilk olarak giderek yaşlı nineden kendi şansına bakması gerekmektedir. Ardından oyuncunun şansının normal şansın üzerinde olması halinde kutsamalı şamana giderek kendisini kutsatması ve + karma muskasını takarak + tanrıçanın göz yaşına takmakta ve + lonca ocağına giderek + basmaktadır. Böylelikle de yanma ihtimali yaklaşık olarak %0’a düşmektedir.

Metin 2 Exp Bot Hilesi Nasıl Yapılır?

Metin 2 oyununda exp bot hilesinin gerçekleştirilebilmesi oyuncunun oyuna ilişkin hile apk dosyasını indirerek kurması sonrası çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Metin 2 Şifremi Unuttum

Metin 2 oyununda oyuncuların şifrelerini unutmuş olmaları halinde oyunun ana sayfasına gelinmesinin ardından hesap ekle kısmına gelerek açılan sayfadan şifremi unuttum seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir. Ardından oyuncunun karşısına mail adreslerini ya da kullanıcı adlarının yazılmasının istendiği sayfa gelmektedir. Bu alanı doldurduktan sonra gönder seçeneği işaretlenmektedir.

Sonrasında oyuncuya şifrelerinin sıfırlanması için bağlantı gönderilebilmesi amacıyla bir e-posta adresinin girilmesi istenmekte ve bu e-posta yazma işleminin yazılmasından sonra devam seçeneği tercih edilmektedir. Bu noktada oyuncunun mailine şifre değişikliğinin onaylanmasına ilişkin bir kod gönderilmektedir.

Oyuncular kendilerine gönderilen bu kodu Oyun sitesinde devam ettikleri alanda devam ettikleri noktalarda karşılarına çıkan şifreyi sıfırlama ekranındaki güvenlik kodu yazan alana kodu yazarak kodu onaylamaları gerekmektedir.

Bütün bu işlemlerin tamamlanmasının ardından oyuncunun karşısına şifreyi sıfırlama ekranı gelmektedir. Oyuncular şifrelerini belirlerken büyük ve küçük harflerden, rakam ve noktalama işaretleri ve benzeri özel karakterlerden yararlanarak belirlenmesi gerekmektedir.

Söz konusu seçeneklerden yararlanarak en az altı karakterden oluşan şifresini belirlemesi gerekmektedir. Şifrenin belirlenmesinin ardından şifreyi onayla seçeneğiyle oyuncunun yeni şifresi belirlenmiş olmaktadır.

2023 Metin 2 Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

Metin 2 oyuncuları çeşitli nedenlerle hesaplarını kaybedebilmekte ve hesaplarını kurtarma gereksinimi duyabilmektedir. Metin 2 oyuncularının hesaplarını kurtarabilmeleri için oyun destek hattıyla iletişime geçerek işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Metin 2 Hesap Satın Alma

Birçok oyun oyuncusu birbirinden çok farklı nedenler doğrultusunda oyun satın alma ihtiyacı duymaktadır. Oyuncuların hesap satın almaları noktasında kimi zaman güçlü bir hesap elde etme isteği, kimi zaman oyunların başlangıç seviyelerinde zaman kaybetmek istememesi kimi zaman da çok farklı nedenlere dayandırarak hesap satın alabilmektedir.

Bu noktada oyuncuların dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise sabit bir fiyatın söz konusu olmadığıdır. Metin 2 oyununda satılan oyun hesapları hesapların seviyeleri, içerdikleri ekipman, para düzeyi, karakter sayısı ve karakterlerin özellikleri ve yetenekleri doğrultusunda oyun hesaplarının fiyatı artıp azalabilmektedir.

Metin 2 Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Oyuncular zaman zaman çeşitli nedenler doğrultusunda oyun hesaplarını silmek isteyebilmekte ve bunun için çeşitli arayışlara girmektedir. Metin 2 oyuncuları da diğer oyunlarda olduğu gibi oyun hesaplarını silmek isteyebilmektedir. Ancak Metin 2 oyununda oyuncular hesaplarını süresi belli olmayacak şekilde hesaplarını silme işlemini gerçekleştirememektedir.

Diğer bir deyişle oyuncuların bu işlemi gerçekleştirmeleri oyun tarafından devre dışı bırakılmaktadır. Oyuncular hesaplarını silemese de karakterleri üzerinden karakter silme işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecekleri bu işlemde oyuncuların dikkat etmeleri gereken nokta sildikleri karakterleri yeniden geri getiremeyecekleri olmasıdır. Metin 2 oyuncuları güvenlik kodu girerek karakterini seçebilmekte ve seçtiği bu karakteri silebilmektedir.

Metin 2 Hesap Eklenemedi Sorunu

Metin 2 oyununda oyuncular hesap eklenemedi sorunuyla karşılaşılması halinde birtakım işlemleri takip etmesi gerekmektedir. Oyuncular bu aşamada gerçekleştirmeleri gereken ilk işlem oyunun kendi sitesi olan metin2.org sayfasına giriş yapılması gerekmektedir.

Açılan sayfadan oyuncunun kendi hesabına girmesi gerekmektedir. Bu aşamada oyuncuların dikkat etmesi gereken nokta oyuncuların hesaplarının bug olması gerekmektedir aksi halde oyuncunun hesabının çalındığını ifade etmektedir.

Bug olarak ifade edilen terim ise oyuncuların metin 2 oyun hesaplarına kendi hesap isimleri ve şifreleriyle giriş yapmalarına karşın bu bilgilerin yanlış olduğunu ifade etmesi halinde oluşan durumu ifade etmektedir.

Oyuncular karşılaştıkları bu durumu çözebilmek için öncelikle sağ tıklayarak özellikler kısmının tercih edilmesi gerekmektedir. Sonrasında dosya konumunu aç komutunun verilmesi gerekmektedir.

Açılan klasörde karşılaşacakları sarı resme sahip olan PatchUpdater dosyasını açmaları gerekmektedir. Bu noktada kendi kendine yükleme işlemi gerçekleştirilmesinin ardından oyuncuların tekrar metin 2 hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Oyuncular böylelikle Metin 2 oyun hesaplarına düzgün bir şekilde girebilmektedir.

Metin 2 Yeni Server

Metin2 oyununda 27 Mart 2023 saat 00.00 itibariyle belirlenen yeni sunucuları kullanılmaya başlanmaktadır. Communio sunucusu Batı Avrupa kümesinde geçerli olurken Amicicia sunucusu Doğu Avrupa kümesinde kullanılacak yeni serverler olmaktadır. Türkiye’de kullanılacak olan yeni sunucu ise Arkadaşlar şeklinde olmaktadır.

Bir Kişi Katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu