Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türkcell kullanıcılarında Faturalı ve hazır kart kullanıcıları için özel olarak hazırlanan Turkcell bedava internet kampanyaları 2023 yılında da devam etmektedir. Bu kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar siteyi daha yakından güncel olarak takip etmesi gerekmektedir. Sevgili okuyucularım her kampanyaya katılım kolay olup dileyen herkes avantajlı fırsatlardan rahatça yararlanabilir.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan internet paketleri kullanım süresi ve veri miktarı yönünden birbirinden ayrılır. Bununla ilgili bilgilendirme hediye internetin kazanılmasıyla birlikte yapılmaktadır. Belirtilen süre boyunca internet kullanılmakta olup sürenin bitmesiyle birlikte tarifenin mevcut ücretlendirme şekline geçilir. Tarifenin ücretlendirmesi ile ilgili bilgiler online işlemler, Turkcell iletişim merkezleri, müşteri hizmetleri, mobil uygulama gibi platformlardan kolayca öğrenilebilir.

Her yıl birbirinden avantajlı internet kampanyaları yapan Turkcell bu sayede çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Özellikle internet kalitesinin her yerde yüksek olması ve bedava internetin her an rahatça kullanılabilmesi abone sayısının günden güne artmasını sağlamaktadır. Yaptığı cazip kampanyalar ile sürekli gündeme gelen Turkcell internette bol bol vakit geçirmekten hoşlananlar için idealdir.

Turkcell Bedava İnternet Hileleri

Turkcell bedava internet hileleri çok sayıda kişi tarafından merak edilmektedir. İnternet paketi ne kadar fazla olsa da bunu yetiremeyenler hilelerin arayışına girmektedir. Bu konuda en yararlı taktik Salla Kazan uygulaması ile ilgilidir. Her hafta kullanıcılara bedava internet dağıtan Salla Kazan uygulamasına giriş yapılıp telefon sabit bırakılarak hediye internet alınabilir. Bazı telefonlarda telefonu aşırı şiddetli şekilde sallamak da yüksek verili internet kazanmayı sağlayacaktır. Buna ek olarak ilgili numaraya bakiye yüklemek de ek salla kazan bedava internet hakkı verecektir.

Salla Kazan üzerinden bedava internet kazanmanın bir hilesi de VPN olarak ifade edilir. Bunun için telefondaki internet hakkı bittikten sonra telefonun saat ve tarih ayarı değiştirilir ardından telefona VPN yüklenip tekrar salla kazan yapılır. Kullanıcılardan alınan yorumlara göre bu taktik işe yarar sonuçlar vermektedir. Buna ek olarak yeni sim kartı alan kişiler de hiç hileye ya da ekstra bir çabaya gerek kalmadan 10 GB hediye internet kazanabilir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır diye bakıldığında ilgi çekici bilgilere ulaşılabilir. Genellikle gençler ve öğrenciler tarafından daha çok ilgi gören bu hileler için opera mini kullanıcısı olunabilir. Opera mini tarayıcısında ayarlar – mobil ağlar- erişim noktası adımları takip edilir ve erişim noktasına gelindiğinde Turkcell için özel ayaların yapılması gerekir.

Bu kısımda isim: Turkcell, APN: wap, bağlantı noktası: 8080, kullanıcı adı: Turkcell, şifre: Turkcell, kimlik doğrulama türü, proxy, MMS proxy’si, MMS bağlantı noktası, APN türü, MCC, MNC gibi bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekir. Bu bilgilerin doldurulmasıyla birlikte ücretsiz internet erişimi mümkün hale gelecektir.

Opera mini tarayıcısı cep telefonlarında fazla yer kaplamaması, yandex ile beraber çalışabilmesi ve kullanışlı olması gibi sebeplerle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Böylece bedava internet hilesi dileyen herkes tarafından denenip kullanılabilir. Sunulan avantajlı özellikler sayesinde internet kullanımı için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar güncel liste halinde internet aracılığıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Bu uygulamalardan ilki Yani Kullanım Kampanyası’dır. Buna göre yani arama motorunu kullanan kişiler aylık 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Bedava internet hakkından yararlanabilmek için uygulamayı telefona indirip kurmak gerekir. Kullanılan süre içerisinde aylık 1 GB hediye internet hakkı verilecektir.

Turkcell Dijital Operatör

Turkcell dijital operatörüm uygulaması bedava internet veren diğer bir uygulamadır. Bu hak Goller Cepte uygulaması için de geçerli olup taraftar uygulaması sayesinde 500 MB bedava internet kazanılabilir. Uygulamayı indirmek isteyenler telefon modeline göre Play Store ya da App Store kullanabilir.

Turkcell GNC

Turkcell GNC uygulaması indirilerek de bedava internet kazanmak mümkündür. Uygulamada yer alan ÇATLAT kısmına girilip ücretsizi internet alınabilir. Haftada iki kez kullanılabilen bu hak istenilen günlerde yapılabilir.

Turkcell BİP

Turkcell BİP uygulaması da bedava internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. Konuşma ve mesajlaşma için en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan BİP pratik olmasıyla bilinir. Uygulama üzerinden arkadaşlarını davet eden kişiler bedava internet hakkı elde etmektedir.

İnternetin içeriği ile ilgili bilgiler uygulamada yer almaktadır. Bunlara ek olarak uygulamadaki Sürpriz Nokta kampanyasına katılmak da bedava internet verecektir. Burada verilen görevleri yerine getirmek daha fazla internet kazanmayı sağlayacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet yapmak için farklı seçenekler vardır. Genellikle bunun için uygulamalar tercih edilmekte olup bunları indirip yüklemek internet kazanmayı sağlayacaktır. Örneğin Turkcell Toplantıdayım uygulaması hediye internet ve dakika fırsatları sunar. Aynı zamanda haftada beş lira karşılığında 1 GB internet hakkı elde etmek de mümkündür.

Bedava internet hakkı hediye havuzu kampanyası için de geçerlidir. Operatör hesabı olan Dijital Operatör’de yer alan hediye havuzu kampanyaların abonelere toplu olarak sunulmasını sağlar. Bunların içerisinde görev tamamlama gibi seçenekler de yer almakta olup bu görevleri yerine getirerek de bedava internet kazanılabilir. İnternet haklarına ilgi yoğun olduğundan ücretsiz internet kampanyaları sık sık güncellenmektedir. Bunlardan yararlanabilmek için siteyi takipte kalmakta yarar vardır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanma kampanyaları 2020 yılı için de birbirinden avantajlı olacak şekilde düzenlenmiştir. Günlük yaşamda internette geçirilen vaktin fazla olması bu tür paketlere olan talebi daha da artırmaktadır. Bu ihtiyacı karşılayabilmek adına Turkcell uygulamalarının verdiği bedava internetlerden yararlanılabilir.

Örneğin Turkcell UpCall uygulaması kullanıcılara 1 GB bedava internet hakkı vermektedir. İnternetin kullanım ve başlangıç süreci gönderilen bilgilendirme mesajında yer almaktadır. Yapılan internet kampanyaları özellik yönünden farklılaşmakta olup faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunulur.

Bu nedenle kampanyalardan yararlanmak isteyen operatör kullanıcılarının detay kısmını okuyup incelemelerinde yarar vardır. Eğer uygulama indirmeden bedava internet sahibi olmak isteniyorsa TL yüklemek ya da yeni sim kart almak gibi işlemler yapılabilir. Verilecek internetin içeriği o dönem geçerli olan kampanyaya göre değişecektir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri içerisinde özellikle yeni hat alımında verilen internet hakkı çok sayıda kişiye cazip gelmektedir. Buna göre yeni Turkcell hat satın alanlar 5 GB internet hakkı kazanmakta olup bundan aktif olarak yararlanabilmek için HATHEDIYESİ 5GB yazılıp 2020’ye kısa mesaj gönderilir. Buna ilaveten ilk üç ay boyunca 25 lira ve üzerinde TL yüklemesi yapıldığında da üç ay süresince geçerli olmak üzere 5 GB hediye internet verilmektedir.

Turkcell hediye internet hakkı kazanmak için sunulan servislerden biri de sürpriz dakika ve internettir. Bu haktan yararlanmak için SURPRIZ yazılıp 2222’ye kısa mesaj gönderilir. Gönderilen kısa mesajın ardından hediye paketle ilgili detaylar ilgili telefon numarasına bilgilendirme mesajı şeklide iletilir.

Turkcell hediye internet sim kupon biriktirme ile de kazanılabilir. Buna göre günlük 15 tane kupon biriktirmek haftalık 1 GB, 30 tane kupon haftalık 2GB, 45 tane kupon haftalık 3 GB, 60 tane kupon ise haftalık 4 GB internet hakkı vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu