Xiaomi Mi Tv Stick Fiyatları Güncel 2023

Akıllı cihazlar teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar tarafından çok fazla kullanılmaya başlanan ve günlük hayatı kolaylaştıran şeylerdir. Akıllı telefonların yanı sıra bunlara akıllı saatler, akıllı telefonlar gibi bazı cihazlar da eklenmiştir. Ancak bu cihazlar maliyetleri açısından oldukça pahalı şeylerdir. Birçok insanın bu cihazlara erişimi ne yazık ki kolay değildir.

Mesela son zamanlarda çok fazla adını duyduğumuz akıllı televizyonları düşünün. Bu akıllı televizyonlar sayesinde internet bağlantısı kurabiliyorsunuz ve internet üzerinden de film izleyebiliyorsunuz. Ancak buna erişim de ne yazık ki kolay değildir. Bu durumlarda akıllı olmayan televizyonlar akıllı hale getirilebilir. Bu çoğu zaman bir TV box sayesinde sağlanır.

Ancak TV boxlar kapladıkları alan açısından pek tercih edilmeyen bir şey haline gelmiştir. İşte Xiaomi Mi stick de bu gibi durumlarda devreye girmektedir. Taşınabilirlik açısından kolaylık sağlayan bu cihaz yalnızca 30 gram ağırlığa sahip olup 92.4 mm uzunluktadır.

Xiaomi Stick En Uygun Ne Kadar?

Xiaomi stick satın almak isteyenler özelliklerinin yanı sıra fiyatlarını da merak ediyorlar. Bunun yanı sıra bu cihaza sahip olmak için gereken en uygun fiyat da alıcılar tarafından merak edilen bir konu haline geldi. Xiaomi stick en uygun ne kadar veya ortalama fiyatlar ne kadar inceleyelim.

SATICI MAĞAZA FİYAT
TRENDYOL.COM647,00 TL
TEKNOSA657,00 TL
HEPSİ BURADA658,99 TL
A101699,00 TL
GİTTİGİDİYOR657,00 TL
MİGROS649,00 TL
D&R719,00 TL
MEDİA MARKT749,00 TL
N11694,00 TL

Fiyatlar genel olarak bu şekildedir. Bu ürünü satın almak isteyen insanlar için şu anlık en uygun fiyat trendyol.com’da 647,00 Türk Lirası şeklindedir. Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi Tv Stick Donma Yapıyor Hatası Çözümü

Xiaomi tv stick hakkında gelen şikayetlerden birisi de donma yapmasıdır. Bu gibi durumlarda en yaygın çözüm cihazın kendi ayarlarına girerek yazılım güncellemesi yapmaktır. Bazen bu sorun yazılımdan kaynaklı olabiliyor. Bu durumda yapılacak olan güncelleme ile ortada problem kalmayacaktır. İşte bu sorunun çözümü bu kadar kolaydır.

Xiaomi Mi Tv Stick Güncelleme Hatası Çözümü

Xiaomi mi TV stick eğer güncelleme hatası veriyorsa bunun için yapılması gereken cihazı reset tuşundan resetlemeyi denemektir. Sonrasında hala düzelmiyorsa yazılım güncellemesini cihazın ayarlarından tekrarlamayı denemektir. Son çare ise aleti yetkili servise götürmek veya başka bir cihazda denemek olacaktır.

Xiaomi Mi Tv Stick Kanallar Listesi 2023

Xiaomi mi TV stick sayesinde blue tv ve puhu aracılığı ile ücretsiz uydu kanallarını açıp izleme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda bu TV stick sayesinde Turkcell TV Vodafone TV gibi bilindik TV uygulamalarına da ulaşabilir ve bunlar üzerinden ulusal kanallara da ulaşabilirsiniz. Bu uygulamaları kendi mağazası üzerinden indirebiliyorsunuz. Türk yayını yapan tüm kanallar mevcut olmakla birlikte tüm ulusal kanallar bulunuyor.

Xiaomi Mi Tv Stick İnternetten İzleme Hilesi 2023

Xiaomi mi TV stick internetten izleme hilesi kullanıcılar tarafından sıkça aratılan bir sorudur. Ancak ne yazık ki Xiaomi mi TV stick için herhangi bir internet üzerinden izleme hilesi yoktur. Çünkü hile yapılarak izlenecek bir özelliği bulunmamaktadır.

Xiaomi Mi Tv Stick Kullanımı Detaylı Anlatım

Xiaomi mi TV stick aldıktan sonra bunun nasıl kullanıldığına dair kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Bu sorunun cevabı için okumaya devam edin. Öncelikle yükleme yapma aşamasından bahsedelim. Mi TV stick TV’nin HDMI bağlantı noktasına takılır. Ardından cihaza ait olan adaptör prize takılır. TV ayarlarından Televizyonu HDMI üzerinden oynatma yapılabilecek noktaya getirin. TV stick kurulumunu gerçekleştirdikten sonra wifi bağlantısı kurun. İşte kullanımı bu kadar kolay bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde favori uygulamalarınızı kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Tv Stick’e Uygulama Yükleme Güncel 2023

Öncelikle TV stick aracılığı ile Google Play store’a giriş yapın. Google Play store üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. APK indirmek istiyorsanız ise yine Google Play store üzerinden downloader uygulamasını indirip bilinmeyen kaynaklar iznini uygulamaya verin. Tüm yapmanız gereken bu kadar.

Xiaomi Mi Tv Stick 2.EL Fiyatları 2023

Xiaomi mi TV stick 2. El fiyatları ortalama şu şekildedir.

SAHİBİNDEN.COM 2.EL FİYATLARI
520 TL
500 TL
580 TL
490 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu