Lifeafter Oyun Kodları ve Hileleri 2023

Konsol üzerinden de oynayabileceğiniz hayatta kalma konseptine sahip bir oyun olan Lifeafter oyununda dünyanın her köşesinden oyuncular ile aynı platform üzerinde yer alıyor ve birbirinize rakip oluyorsunuz. Pubg, zula, call of duty oyunlarına benzer özelliklere sahip olan ve oyuncularına üst düzey heyecan yaşatan Lifeafter Hile 2 oyununun güncel apk sını indirerek güncel sürümü üzerinden oyun oynayabiliyorsunuz.

Güncel hile apk sı olmadan oyunda hile kodlarını kullanamazsınız. Aksiyonu bol bir hayatta kalma oyunu olması ve keyifli bir şekilde oynanıyor olması nedeni ile dünya genelinde çok fazla sayıda oyuncuya hitap eden bir oyun haline gelmesini sağlamıştır.

Oyunu oynarken sizlere ücretli olarak sunulan özellikleri satın alarak karakterinizi güçlendirebilir veya ücretsiz olarak hile kodları ve hileler kullanarak bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Lifeafter Night Falls Hile Apk

Lifeafter oyununda gece karanlığını avantajınız haline getiren bir hile olarak bilinen Lifeafter night falls hilesi için apk indirme işlemi yapabilirsiniz. 2.0.3 versiyonunu indirerek güncel sürüme sahip olabilir, ücretsiz hile ile karakterinizin gece görüşüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Lifeafter night falls hile apk ile aynı zamanda karanlıkta düşmanlarınızın sizi görmesini de önleyebilirsiniz. Android işletim sistemine özel olarak geliştirilmiş polan nightfall apk için en az 4.0 ve üzeri anroid sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

Lifeafter Formül Kasma 2023

Oyun içinde karakterinizin daha güçlü olması ve ikili karşılaşmalardan avantajla ayrılması için iyi silahlara ve sınırsız silahlara sahip olması çok önemlidir. Lifeafter oyununda güçlü bir karaktere sahip olmak için oyun geliştiricileri tarafından sizlere sunulan ücretli silahları satın alabilir, oyun içinde başarılarınız sonucunda size hediye edilen silahları tercih edebilir veya silah hilesi kullanarak güçlü silahlara sahip olabilirsiniz.

Lifeafter Yetenek Puanı Kasma Nasıl Yapılır?

Lifeafter silah hilesi için yapmanız gereken doğru kodları aktif hale getirmek ve kullanmak. Liafeafter oyununda hile kodlarını aktif hale getirmek için ayarlar sekmesine gitmeniz ve mood özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu işlemlerden sonra silah hilesi kodu olan KJKSZPS kodunu kullanarak en güçlü silahlara sahip olabili rve rakiplerinize karşı kullanabilirsiniz.

Lifeafter Fed Hilesi

Bir zombi oyunu olan ve hayatta kalma teması ile oynanan Lifeafter oyununda kullanabileceğiniz bir diğer hile de Lifeafter fed hilesidir. Lifeafter fed hilesi ile karakterinizin açlığını giderebilir, karakterinizi besleyerek daha güçlü kalmasını sağlayabilirsiniz.

Birçok oyuncu, oyun sırasında karakterini besleyemediğinden güçsüz kalarak ölmekte veya karakterin beslenememesinden dolayı oyunu bırakmak zorunda kalmaktadır. Bu durumda yapabileceğiniz iki seçenek bulunuyor.

Ücretini ödeyerek sizlere sunulan beslenme imkanlarından yararlanmak veya fed hilesi ile karakterinizi ücretsiz bir şekilde beslemektir. Fed hilesi için yapmanız gereken hileli apk indirme işlemini yapmaka ve hileleri aktif hale getirmek.

Lifeafter Altın Çubuk Hilesi

Kaliteli 3D grafikleri ile oyun sırasında üst düzey heyecan yaşamanızı sağlayan Lifeafter oyununda kullanabileceğiniz bir hile türü de Lifeafter altın çubuk hilesidir. Lifeafter altın çubuk hilesi için öncelikle Lifeafter 1.0.141 hileli apk indirme işlemini yapmanız gerekiyor. Bu apk ile istediğiniz tüm hileleri kolay bir şekilde aktif hale getirebiliyorsunuz.

Altın çubuk hilesi yaparak istediğiniz tüm özelliklere ve güçlere sahip olabileceğiniz gibi oyun içinde altın çubuk kasabiliyorsunuz. Uzun sürelerde oyun içinde altın çubuk kasma işlemi yapmak yerine sizlere sunulan hileli apk üzerinen Lifeafter altın çubuk hilesi yapabilir ve kısa süre de altın çubuğa sahip olabilirsiniz. Lifeafter oyununda rakiplerinizi kolay bir şekilde alt etmek ve farklı özelliklere sahip karakterlere sahip olmak için basit hile kodlarını kullanabilirsiniz.

Lifeafter Altın Kazanma

Hayatta kalma oyunu türlerinden biri olan ve zombiler ile savaştığınız Lifeafter oyununda dilerseniz ücretsiz bir şekilde altın sahibi olabilirsiniz. Lifeafter manor design kodunu kullanarak altın hilesi yapabilir ve dilediğiniz kadar altına sahip olabilirsiniz.

Lifeafter altın kazanma yöntemlerinden biri olan altın hilesi ile oyun içinde dilediğiniz tüm özellikleri kolayca satın alabilir ve güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz. Lifeafter oyununda altın kazanabileceğiniz bir diğer yöntem de altın çubuk hilesi yapmaktır. Bu hile ile oyun içinde rakiplerinize karşı oldukça güçlü olacak ve oyunu istediğiniz gibi domine edeceksiniz.

Lifeafter Night Falls Sistem Gereksinimleri

Lifefter oyununu keyifli bir şekilde oynamak ve herhangi bir sorun yaşamamak için yapmanız gereken oyun için ideal sistem gereksinimlerini karşılayan bir telefona veya tablet, bilgisayara sahip olmak. 4-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

Bu özelliklere sahip olan bir cihaz veya konsol ile lifeafter oyununu herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz. Aksi durumda çok fazla sorun yalayabilir ve oyundan keyif almazsınız. Oyun içinde çok fazla 3D grafik olması sistem gereksinimlerinin üst düzey olmasına neden olmuştur. Kaliteli ve keyifli bir oyun için bu özelliklere sahip olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu