Tüp Fiyatları Güncel 2023

Tüp genel ihtiyaç malzemelerinden biridir. Tüp fiyatları güncel 2023 yılından herkes için önem teşkil etmektedir. Çünkü mutfağımızdan banyomuza kadar tüp hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Yemek yapmamızı sağlayan, yemeğimizi ısıtan, suyumuzun sıcak akmasına neden olup banyo yapmamızı sağlayan tüptür. Genel olarak bakıldığından tüp zam artışına uğrayan ve oldukça pahalı olan ihtiyaçlarımızdan biridir.

Günümüzde doğalgaz bağlantısı ile tüpe ihtiyaç kalmadığı gibi bugün ekonomik şartlar neticesinde birçok aile tüp ile ihtiyaçlarını karşılamak mecburiyetindedir. Dolayısı ile güncel tüp fiyatları bilgisi hepinizi yakından ilgilendirmektedir. Tüp fiyatları tüpün cinsine, markasına, ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize en uygun tüpü seçmek oldukça akıllıca bir davranıştır. Ekonomik olarak kar sağlayabilmek için güncel fiyatları gözlemlemek gerekir.

12 KG Tüp Fiyatları 2023

Her firmanın tüp fiyatları farklıdır. Fiyatlar üç aşağı beş yukarı birbirine benzerlik gösterse de tüp tasarrufu yapabilmek için uygun fiyatlı tüpleri değerlendirmek gerekir. 12 kg tüp fiyatları 2023 ile birlikte zamlanarak alım gücünü zorlamaktadır. On kilo kiloluk tüpler evlerimizde yemek yaptığımız tüp çeşitleridir. Dolayısı ile hem gerekli ihtiyaç olarak kullanılmaktadır. Günümüzde ocaklarımızı bağladığımız tüpler en ucuz iki yüz on sekiz lira ila iki yüz elli lira arasında değişim göstermektedir. Aynı ağırlığa sahip, aynı amaca yönelik olan tüpler ne yazık ki marka isimleri nedeniyle fiyat artışına sebep olmaktadır. En bilinen markalara baktığımda Milangaz iki yüz on sekiz lira ile en makul tüp olarak vatandaşın yüzünü güldürmektedir. En pahalı on iki kiloluk tüp ise iki yüz kırk sekiz lira ile Aygaz olarak hizmet vermektedir.

Aygaz Ev Tüpü249.00 TL
Milangaz Ev Tüpü218.00 TL
İpragaz Ev Tüpü221.00 TL

Piknik Tüpü Fiyatları Güncel 2023

Piknik tüpleri adından da anlaşıldığı üzere en minik tüp çeşididir. Piknik tüpü Fiyatları 2023 yılına geçiş yapmamızla birlikte zamlanmıştır. Pikniklerde kullanılan bu tüpler ocağın olmadığı ortamlarda oldukça idealdir. Bununla birlikte kamplarda da kullanımı oldukça rahat olmaktadır. Bazı ev hanımları piknik tüpü ile balkonda kızartma yaparak ev oluşabilecek kötü kokuları engellemektedir. Piknik tüpü fiyatları da markalara göre değişkenlik göstermektedir. Piknik tüpleri iki kiloluk olan tüp çeşitleridir. Aygaz tüp çeşitleri arasında en pahalı olandır. Bu sebeple iki kiloluk piknik tüpü elli altı liradır. Milangaz ise 41.50 kuruş olarak vatandaşa daha cazip gelmektedir.

Aygaz Piknik Tüpü56.00 TL
Milangaz Piknik Tüpü41.50 TL
İpragaz Piknik Tüpü43.00 TL

Ticari Tüp Fiyatları Güncel 2023

Adından da anlaşıldığı üzere ticari amacı olan otel ve lokanta gibi işletmelerde kullanılan tüp çeşitleridir. Elbette ki hastaneler, okullar ve insan kalabalığının yoğun olduğu alanlarda da ticari tüp kullanılmaktadır. Ticari tüpü Fiyatları 2023 yılında diğer tüp çeşitleri gibi artış göstermektedir. Ancak ekonomik açıdan bakıldığında en uygun fiyatlı tüpü kullanmak oldukça akıllıca olacaktır. Ticari tüpler 24 kilo olarak üretilmektedir. Aygaz ticari tüp fiyatı dört yüz doksan sekiz lira iken Milangaz dört yüz yetmiş altı liradan alıcıya ulaşmaktadır. Ticari tüplerde en makul İpragaz olarak ön plana çıkmaktadır.

Aygaz Ticari Tüpü498.00 TL
Milangaz Ticari Tüpü476.00 TL
İpragaz Ticari Tüpü450.00 TL

Sanayi Tüpü Fiyatları Güncel 2023

Sanayi Tüpü genellikle çok büyük işletmelerde kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse fabrika ve işletme tesislerinde sanayi tipi tüp kullanılmaktadır. Sanayi Tüpü Fiyatları 2023 yılına girilmesi ardından fiyat değişikliğine uğramıştır. Ticari tüplerin iki katı ağırlığındadır. Bir sanayi tüpü 45 kilo gazı bünyesinde tutmaktadır. Aygaz firmasının sanayi tüpü dokuz yüz otuz dört liradan satışa çıkmaktadır. Milangaz firmasında ise sekiz yüz doksan üç lira elli kuruştur. Şu an sanayi tüpü fiyatlandırması en iyi olan İpragaz firmasıdır.

Aygaz Sanayi Tüpü934.00 TL
Milangaz Sanayi Tüpü893.50 TL
İpragaz Sanayi Tüpü827.00 TL

Markasına Göre Tüp Fiyatları

Tüp kullanımı oldukça maliyetlidir. Ancak marka isimleri de tüp fiyatlarını olumsuz etkilediği bir gerçektedir. Ekonomik değerlerinizi göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun tüpü seçmek oldukça faydalı olacaktır. Markaların rekabeti oldukça çetindir. Ancak firmalar kendi adlarına fiyat artışına katarak çok daha zorlu koşullarda tüp alımına neden olmaktadır. Markasına göre tüp fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Propan Tüp Fiyatları Güncel 2023

Propan tüp fiyatları 2023 yılında oldukça cep yapmaktadır. Propan tüp evlerde yemek pişirme ve ısıtma amacıyla kullanıldığı gibi jeneratörlere destek sağlayabilmektedir. Bu tüp çeşitleri ayrıca tüple çalışan otomobil araçlarda da kullanılmaktadır.

İpragaz Propan Tüp910.00 TL
Milangaz Propan Tüp898.00 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu