Göz Lazer Çizdirme Ameliyatı Fiyatları Güncel 2023

Göz bozukluğunun giderilmesi adına kullanılan yöntemlerden biride göz lazeri ameliyatıdır. Göz kusurları olan kişiler bu ameliyat sayesinde oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Göz lazer ameliyat fiyatları güncel 2023 yılında artış göstermektedir. Özellikle lazer göz ameliyatlarının özel hastanelerde yapılıyor olması fiyat konusunda artışları tetiklemektedir. Elbette ki lazer olarak yapılan göz ameliyatları il ve hastanelere göre değişkenlik göstermektedir.

Kimi hastanede oldukça uygun olan göz lazeri kimi yerde oldukça pahalı olmaktadır. Elbette ki operasyonu yapacak doktorun unvanı da ameliyat ücretini katlamaktadır. Göz lazer ameliyat fiyatları güncel 2023 listesi sayesinde karar vermek oldukça kolay olacaktır.

Göz lazer ameliyat fiyatları güncel 2023 senesinde göz rahatsızlıkları olanları bir hayli şaşırtmaktadır. Aslında her bütçeye uygun yapılabilen göz lazeri bulunmaktadır. Sonuç itibari ile göz çok önemli duyu organlarından biridir. Bu yüzden pek çok kişi ameliyatı için hatırı sayılır bir ücreti göze almaktadır.

HASTANELERGÖZ LAZER ÜCRETLERİ
DÜNYA GÖZ HASTANESİ10.000-12.000 TL
KONYA GÖZ HASTANESİ6.000-9.000 TL
KUDRET GÖZ HASTANESİ5.000-9.000 TL
VENİ VİDİ GÖZ HASTANESİ8.000-10.000 TL
GÖZ VAKFI5.000-9.000 TL
BATI GÖZ HASTANESİ8.000- 12.000 TL

Göz Lazer Ameliyatını Devlet Karşılar Mı?-Devlet Ne Kadarını Karşılar?

Göz lazeri yaptıracak kişiler öncelikle ameliyatın devletin karşılayıp karşılamadığını konusunda araştırma yaptırmalıdır. Göz lazer ameliyatını devlet karşılar mı merak eden göz hastaları elbette ki olacaktır. SGK anlaşması olan her hastanede devlet masrafların bir kısmını karşılamaktadır. Bunu da belirtmekte de yarar olacaktır. Bazı devlet hastanelerinde hastalara göz lazeri yapılabilmektedir.

Göz Lazer Ameliyatında En İyi Olan Doktorlar Listesi

Göz organı çok hassas bir organdır. Bazı göz lazerleri hastada istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Bu sebeple göz lazeri konusunda işin ehli doktorlara başvurmak çok önemlidir. Göz lazer ameliyatında en iyi olan doktorlar listesi sayesinde doğru kararlar alabilmek mümkün olacaktır.

GÖZ LAZER AMELİYATINDA BAŞARILI DOKTOR LİSTESİ

 • OPR. SİNAN GÖKER
 • DOÇ.DR. FATİH ÇAKIR GÜNDOĞAN
 • PROF. DR. LEBENT ALİMGİL
 • DR. SÜLEYMAN ÇATALTEPE
 • PROF. BARIŞ SÖNMEZ
 • PROF. FATİH KAREL

Göz Lazer Tedavi ve Ücretleri 2023

Göz lazeri göz kusurlarını sıfırlayan, hastaların mükemmel görme kapasitesi sağlayan bir cerrahi bir operasyondur. Göz lazer tedavi ve ücretleri 2023 yılında beş ila on iki bin arasındadır.

Göz Lazer Ameliyat Çeşitleri 2023

Göz lazer ameliyat çeşitleri 2023 yılında oldukça gelişim göstermektedir. Göz lazeri olarak bilinen üç çeşit cerrahi operasyon bulunmaktadır. Bunlar hastanın durumunu göz önünde tutularak doktor tarafından karar verilir.

Lasik

Korneanın çıkarılarak flep adı verilen ince kapakçığın çıkarılması ile yapılan göz ameliyatına lasik denilmektedir.

Lasek

Göz korneasının ön kısmında bulunan flep kapakçığına işlem yapılmadan uygulanan lazer çeşidi lasek olarak adlandırılmaktadır.

No Touch Lazer

Göze herhangi bir temas olmadan yapılan lazer uygulamasıdır.

Göz Lazer Çizdirme Ameliyatı Riskli Mi?

Göz lazer ameliyatı risklimi birçok hasta tarafından merak edilmektedir. Her ameliyatın elbette ki kendine göre riskleri bulunmaktadır. Göz lazerlerinde de birtakım riskler mevcuttur.

Göz Lazer Ameliyatındaki Riskler

 • Göz kamaşması
 • Göz kuruluğu
 • Kornea kapakçığı kayması
 • Görme derecesinde düşük kalıcı kusur
 • Ameliyat sonrası iyileşememe
 • Flep Komplikasyonları
 • Kornea oval büyümesi
 • Enfeksiyon
 • Epiletin iç büyümesi

Göz Lazer Çizdirme Ameliyatı Hakkında Detaylı Bilgi

Göz lazer ameliyatı hakkında detaylı bilgi hastalar için çok önemlidir. Genel adı excimer lazer olarak bilinen göz lazeri günümüzde oldukça sık uygulanmaktadır. Özellikle miyop, astrimat ve hipermetrop göz bozukluklarının giderilmesinde oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Lazer işlemi gözün üst tabakasının temizlenmesi ile yapılmaktadır.

Göz Lazer Çizdirme Ameliyatı Olan Kişilerin Yorumları

Göz lazeri olan hastalarda genellikle memnuniyet yorumlarına rastlanmaktadır. Ancak lazerin başarılı olabilmesi için gerek doktorun alanında profesyonel olması gerekse hastanın lazere tepkisi önemlidir. Göz lazer ameliyat yorumları genellikle doktora minnettarlık ve teşekkür gözlemlenmektedir.

Göz Lazer Ameliyatı Sonrası Bulanık Görme Problemi Sebebi Nedir?

Göz lazeri olan hastaların en büyük şikâyeti bulanık görme problemidir. Göz lazer ameliyatı sonrası bulanık görme problemi hastaların çoğunda rastlanmaktadır. Geçici bir durumdur. Hasta bu bulanıklık durumunu birkaç gün yaşayabilmektedir. Erken iyileşebilmek adına gözlerinizi bol bol dinlendirmeniz önerilmektedir.

Göz Lazer Çizdirme Ameliyatı Güncel Fiyat Dünya Göz

Göz lazer ameliyatlarında dünya göz hastanesi birçok hasta tarafından tercih edilmektedir. İşin ehli doktorlar sayesinde hastalar güvenle göz sağlıklarına kavuşmaktadır. Göz lazer ameliyat güncel fiyat dünya göz hastanesinde on iki bin liraya mal olmaktadır.

Göz lazer Ameliyat Dünya Göz Telefon Numarası

En çok lazer göz ameliyatı dünya göz hastanesinde yapılmaktadır. Bu sebeple hastalar göz lazer ameliyat dünya göz telefon numarası bilgilerine ulaşmak istemektedir.

Dünya Göz Hastanesi İletişim Numarası: 444 4 469

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu