Binanceden Para Çekmenin En Hızlı Yolu

Sizler de Binance’ye komisyonsuz bir şekilde para yatırmak istiyorsanız BinanceTr üzerinden hızlı bir şekilde komisyonsuz olarak paranızı yatırabilirsiniz. Ancak ilk öncelik olarak eğer ki herhangi bir Binance hesabınız yoksa ilk olarak bir Binance hesabı açmanız gerekmektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde kaydolarak Binance üzerinden işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Binance hesabı açmayı bilmiyorsanız veya yapamadıysanız su işlemleri izleyerek hesabınızı açabilirsiniz;

Ziraat Bankası ve Vakıfbank dışında birer banka kullanıyorsanız çektiğiniz para, hafta içerisindeki mesai saatleri içerinde hesabınıza yatacaktır.

TRY çekim kısmı ile hesap bilgilerinizi, banka bilgilerinizi ve IBAN numaralarını girerek Türk Lirası çekim talebinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En az çekim tutarı 4 ₺ iken günlük çekebileceğiniz en üst limit ise 1.000.000 ₺’dir. Buna göre çekimlerinizi yapabilir işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Bu tutarların üzerinde veyahut altında para çekmeyi talep ettiğiniz takdirde işlemleriniz gerçekleşmeyecektir.

Binance Para Çekme ve Yatırma

Binance üzerinden Papara gibi aracılar çekildiği için direkt olarak aktarım ne yazık ki mümkün değil. Bunun için Binance ile Binance TR’ye kripto para aktararak çekim işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sonraki süreçte ise Binance TR üzerinden bu kripto paraları Türk Lirasına çevirebilir, parayı çekebilirsiniz. Yalnız Binance üzerinde yer alan kripto para Binance TR içerinde işlem görmüyorsa o kripto parayı çevirme talebiniz maalesef ki gerçekleşmeyecektir.

Binance Güvenilir Mi?

Binancede kullanıcılar için iki adımlı doğrulma faktörü bulunmaktadır. Bu yüzden binance güvenilir bir coin borsa birimidir diyebiliriz. Aynı zamanda kripto hareketlerini tutan bir cüzdan hizmetide bulunur.

Binance Nasıl Komisyonsuz Türk Lirası Yatırılır?

Kripto para borsasında Binance, en güvenilir ve en popüler borsalardan bir tanesidir. Diğer borsalara nazaran daha çok aktif kullanıcısı olması ve işlem hacmi ile daha çok rağbet görüyor. Ayrıca Binance, Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsasıdır.

Eğer sizler de Binance üzerinden yatırım yapmak istiyorsanız, Binance ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda sizlere “Binance, Binance Para yatırma, Binance komisyonsuz para yatırma, Binance nasıl komisyonsuz Türk lirası yatırılır?” gibi sorularda ve konularda sizlere önemli bilgiler vereceğiz. Bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak ve uygulayarak sizlerde bu borsadan para kazanabilir, kazancınızı belirli bir oranda artırabilirsiniz.

Binance ve Binance TR Hesabı Açma

Binance üzerinde giriş ve hesap açma bölümünden gerekli bilgilerinizi giriniz. Bu şekilde hesabı açtıktan sonra kripto para alma-satma gibi işlemler için kimlik doğrulamanıza gerek yoktur. Eğer ki günlük 2 BTC çekme limitinizi 100 BTC’ye kadar çekmek isterseniz kimlik doğrulaması gerekmektedir.

Bu arada Binance ve Binance TR farklı platformlar olduğundan dolayı kayıt işlemleri aşamasında aynı e-mail ve aynı telefon numaraları gibi bilgiler girmeniz sizler için daha kolay olacaktır. Binance içerisinde kimlik doğrulama zorunlu değil iken Binance TR platformunda ikinci seviyeye kadar kimlik doğrulamanız gerekmemektedir.

Binance TR’ye Para Yatırma ve Coin Alma

Binance hesabınızı ve Binance TR hesabınızı açtıktan sonra Binance TR hesabınıza banka üzerinden para aktararak alım satım yapabilirsiniz. Para aktarmanız için EFT ile hızlı ve kolay bir şekilde aktarım yapabilirsiniz. Binance TR hesabınıza para yaptırdığınız zaman içerisinde Binance üzerinden Kripto paralar bölümünden coin alabilirsiniz. Binance maalesef ki Türk Lirası aktarma yapılmıyor. Bunun için ilk önce coin almanız gerekmektedir.

Binance TR’den Binance’e Coin Aktarma

En kolay işlemlerden bir tanesi Binance TR’den Binance’e coin aktarmaktır. Üstelik isterseniz bu iki hesabı birbirine bağlayabilir ve işlemleriniz daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Binance ve Binance TR hesaplarında Blockchain kullanılmadığı için tüm işlemler aynı hızlarda gerçekleşiyor.

Binance TR’den hesabından Binance hesabına coin aktarımı yapıldığı zaman transfer ücreti talep edilse de bu ücret sizden alınmıyor. Alınan tüm ücret hesabınıza geri yansıtılıyor. Ayrıca para aktarımı yaparken “minimum çekme tutarı” ve daha düşük ağı seçmeniz sizler için daha avantajlı olacaktır. Yani Binance TR’den Binance hesabınıza para aktarırken “minimum çekme tutarı” alanını seçtiğinizden emin olun ve ağların birbiri ile uyuşmasına dikkat edin.

Binance’te Türk Lirası (₺) ile Alım Satım Yapma

Herhangi bir şekilde Binance ve Binance TR’den aktarım yaparken ve borsalardan coin aktarırken Türk Lirası ile alım satım yapabilirsiniz. Binance içerisinde yer alan al-sat işlemleri kısmından (₺) seçerek istediğiniz şekilde alım satım yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu