En Çok Kazandıran Hisseler 2023

Hisse çeşitli kurum ve kuruluşların yatırımcılara sundukları önemli gelir kaynaklarıdır. Bu yüzden en çok kazandıran hisseler 2023 yılında yatırımcıların özel markajı altındadır. Yatırımcıların bireysel olarak hisse alım satımı yapabilme hakları bulunmamaktadır. Bu hak sermaye piyasa kurulunun yetkilendiği kurum veya kuruluşlar aracılığı ile yapılabilmektedir. Hisse gerek aracılara gerekse yatırımcılara büyük maddi avantajlar sağlayabilmektedir. Ülkemizde 2023 yılı itibari ile ekonomik olarak sıkıntı çekmektedir. Ancak bu ekonomik çöküntü borsa piyasasını oldukça canlı tutmaktadır. Özellikle hisseler borsadaki ani değişiklikler sebebi ile ilginç hale gelmektedir. Borsa da hisse alarak kazançlı olmak için kazandıran hisseleri takip etmek, hisse analizi yapmak oldukça önemlidir.

En çok kazandıran hisseler yıllık oranlara bakılarak seçilmesi kaliteli yatırımların için en idealidir. Bu sayede yatırımcı kazanç sağlayarak gelir düzeyini arttırmaktadır. Borsada kazandıran ve kaybettiren hisselerin ayrımı yatırımcıların daha bilinçli kararlar almasında etkilidir. Sonuç itibari ile borsadan alınan her hisse yatırım odaklıdır. Kimse yatırımı ziyan olsun istemez. Bu yüzden yıllık süreçlere bakılarak cazip kazançlar elde edilebilmektedir. Yıllık kazançları ile borsada hisseleri alt üst eden kurum ve kuruluşlara kısaca bakalım.

HİSSELERYÜZDELERİ
Taze Kuru4382,76 %
Uzertaş3201,80 %
Eminiş Ambalaj2155,81 %
Pamukova1589,66 %
Yaprak Sut1315,62 %
Kent Gıda Mad1216,38 %

En Çok Kazandıran Hisseler İnvesting

Yatırımcılar tarafından en çok takip edilen borsa sitelerinden biride İnvesting olarak bilinmektedir. En çok kazandıran hisseler investing sayesinde yatırımcılara duyulur. Bu sayede karlı bir hisse alımı sağlanabilmektedir. İnvesting dünya borsasını yakında takip edip en güncel borsa piyasasını yatırımcılara sağlamaktadır. Anlaşılır grafikleri ile hisselerdeki iniş ve çıkışların takip edilmesine olanak tanır. Genel olarak dünya borsasında güvenilir güncel bilgilerle kullanıcıların doğru yönlenmesinde etkilidir. İnvesting üzerinden en çok kazandıran hisselere bakabilir yatırımlarınızı ona göre yönlendirebilirsiniz. İnvesting finans sitesinin en çok kazandıran hisselerine göz atalım.

 • Yibitaş Yozgat
 • İdealist GYO
 • Yeo Teknoloji Enerji
 • Kontrolmatik Teknoloji
 • Pc Bilişim ve Medya
 • OYAK
 • SAN-EL
 • Didaş Doğan
 • Selvi Gıda Sanayi A.Ş

Bu kurum ve kuruluşlar İnvesting hisse kazananları olarak popülerdir. En uygun hisseye yatırım yapmak adına sitenin günlük takibi önemlidir.

En Çok Kazandıran Hisseler Mynet

Mynet borsa konusunda da kendini geliştiren önemli sitelerdendir. En çok kazandıran hisseler Mynet aracılığı ile öğrenilebilmektedir. Mynet sitesinin borsa bölümünde hisse kazananlarını görebilmek mümkündür. Böylece yatırımlarda kazanma avantajı daha fazla olabilmektedir. Mynet borsa kısmında İstanbul’da işlem gören her hisseyi inceleyebilirsiniz. Böylece hisseler hakkında genel bir bilgi edinebilirsiniz. Kazanan hisselere yatırım yapmak oldukça akıllıcadır. Mynet kazanan hisselerine kısaca göz gezdirelim.

 • ACSEL ACIPAYAM SELULOZ
 • ADEL ADEL KALEMCİLİK
 • AEFES ANADOLU EFES
 • AGHOL ANADOLU GRUBU HOLDING
 • AKMGY AKMERKEZ GMYO
 • ALCAR ALARKO GMYO
 • ARESE DOĞU ARAS ENERJİ

En kazanan hisselerin durumlarını anlık olarak görmek için MYNET borsayı takip edebilirsiniz. Bu sayede borsanın kazananlarını ve kaybedenlerini fark edip, doğru yatırımlar sağlayabileceksiniz.

En Çok Kazandıran Hisse Yorumları

Borsada kazançlı olabilmek için yapılan yorumları dikkate almak çok önemlidir. Özellikle hisse yatırımlarında bulunuyorsanız mutlaka borsa analizlerini dikkate almak gerekir. En çok kazandıran hisse yorumları seçkin kurum ve kuruluşlar üzerinden yatırım yapmanıza neden olacaktır. Hisse alanında uzman kişilerin yorumları kazanç yükseltmek adına çok kıymetlidir. Öneri almak, kazanan ve kaybeden hisseler hangileri belirlemek açısından yorum takibi son derece önemlidir. Yatırımlarınızın doğru değerlenmesi için hisse konusunda profesyonel görüşlere kulak vermeniz gerekir. Yanlış bir hisse yatırımı büyük zararlar verebileceğinden dikkati olmakta fayda vardır.

Elbette ki borsa değişken bir yapıdadır. Her dengeler değişebilmektedir. Borsada hisse yorumlarını finans uzmanlarını tarafından televizyon, internet siteleri ve sosyal medyalardan yapılmaktadır. Güvendiğiniz hisse konusunda uzmanlaşmış kişilerin yorumlarını dinleyerek hisse yatırımlarını yapmak çok etkili olacaktır. Finans uzmanlarının öngörüleri her zaman için etkili sonuçlar almanıza yarayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu